Vajina dudaklarının koyu renk olması itici mi?

rengini açmak için bir yol var mı?

0|0
1|37

En İyi Erkek Görüşü

• Bitkisel Vajina Beyazlatma

Elma suyu ( 1 çay kaşığı )
    Limon suyu ( 1 çay kaşığı )
    Vazelin ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bütün malzemeleri elma suyu, limon suyu ve vazelini bir kapta karıştırın ve vajina bölgenize uygulayın. Karışım kuruyana kadar beklemesini sağlayın ve kuruduktan sonra ılık su ile kese yaparak durulayın. Daha sonra vajina bölgenize bebek pudrası sürüp işlemi bitirin. Bu uygulamayı her gün ya da gün aşırı cildinize yapın. Aynı zamanda genital bölgeye uygulanan bu bitkisel formül kararan koltuk altı içinde aynı etkiyi göstermektedir.

Limon yağı da tek başına olarak vajina beyazlatma da etkilidir. Epilasyon ve ağda sonrası pamuk ile cildinize sürdüğünüz limon yağı hem ten renginizi açacak hem de cilt lekelerinizi önleyecektir.

2|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim inşallah işe yarar

• EİG için teşekkürler 💐👍

• tamam :) çok sağol cidden

Erkekler Ne Diyor 36

• rengini neden açmak istiyorsun. bu saçma düşünce nereden çıktı. erekte olmamış durumda dudaklar koyu renk olur. bu gayet doğal. neden kafanıza takıyorsunuz. bu şekilcilikten kurtulun. dudağın burnun göz kapağın ve yüzün meme ucun areola rengi kolun bacağın nasıl farklı renklerde ise müsade et orası da farklı olsun. bu kadar saçma şeylere kafa yormayın

0|0
    0|0
  • Nefes diyoruz biz nefes ;)
    http://i.hizliresim.com/LYOJ8a.jpg

#V

0|2
    1|1
  • farketmez ben yalarım.

3|0
    1|2
  • Ayrintıya takılma tatlım

2|1
    0|0
  • itici değil. doğaldır. sizde çok sıkmayın canınızı

1|1
    0|0
  • Koyu derken ne kadar koyu olduğu önemli?

0|0
    0|0
  • özel hastanelerde beyazlatma yapılıyor. burada (izmirde var) Vajende kararma kortizol eksikliginde olabilir. Ama bozulmada varsa dudakların sarkması gibi sebebini daha ayrintili arastirmak icin kadin dogum bolumune basvurmalisiniz. Normalin dışı bir durum olduğunu düşünmüyorum. ilerde Eşinizin sizi suçlaması endişesinde kararmadan korkuyorsan bakire olmadığınızı iddia etmesi açısından yani bunu ayirt etmenin en kesin yolu olan bekaret zarının bile kadinlarin % 20 sinde doğuştan olmadığını hatirlatmak isterim. Bu konuda endise etmenize gerek yok.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
    • bozulma yok dudakları dedikleri o yerler daha koyu renk sadece peki o tedavinin bir zararı var mıdır?

• hiçbi tedavinin zararı olmaz beyazlatmsa opsiyonel uygulamadır yine görsem daha net bilgi verebilirim

• Bırakın boş işler ile uğraşmayı test ettinmi mastürbasyon harici zevk alıyomusun sen ona bak çok vajina gördüm renklerine bakmadım bir bütün olarak görürüm ve o an vajinanın kendisine odaklanırım açık koyu demem ve onları emerim sonrada içine girerim teferruata bakmam.

0|0
    0|0
  • Güzeldir güzel ;)

1|1
    0|0
  • değişken bir durum. gerekli olduğunu sanmam, ama lazerle rengi açılabiliyo.
    bir de vulvaya vajina demesek artık?

1|0
    0|0
  • İtici değil. Beni karımınkiler de koyu renk, çekici bile geliyor bana. :)

2|0
    1|2
  • farketmezki

0|1
    0|0
  • Tendirdiyot sur bikac hafta rengi acilir. Kararmis koltuk altlarinada surebilirsin. Cildi kurutup ölü deriyi doktugu icin rengi acilir.

0|0
    0|0
  • nayır

0|0
    0|0
  • Evet. Kapkara hiç güzel olmuyor.

0|2
    2|1
  • Hanımefendi yanlış epilasyon ve yanlış epilasyon tercihinden kaynaklıdır kararma lar hiç bir erkeğe cazip gelmez hücre yenileyici kremlerle azda olsa açmanız mümkündür

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Ne desem yalan olur. Ama normalde itici duruyor. Beyaz tuysuzun yaninda. Senin ki nasıl ki tam olarak?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorumda çok eskitmişler gibi durur herhalde pek ilgimi çekmedi açıkcası şuanda

0|0
    1|2
  • demek ki bir kaç tane vajina gördün itici mi diye soruyorsun alkası bile yok

0|0
    0|0
  • farketmez o kadar detaya gerek yok

0|1
    0|0
  • oriel kullan açılır

0|0
    0|1
  • Çoğunluğa şimdiden katılarak itici diyorum. bunu açan kremler varmis

0|0
    0|1
  • yokya ne ititci olcak

0|0
    0|0
  • en iğrendğim şeylerden

0|1
    3|1
  • cokmu koyu ki? cok koyu degilse zencilerin gibi sıkıntı yok bana göre..

0|0
    0|0
  • Ağda yöntemini değiştir.

0|0
    0|0
  • Yoo ama çok da koyu olmasın pembe bence çekici 😉 önemli olan sarkık olmaması

0|1
    1|2
  • Kireç sür

0|0
    0|0
  • allah kahretmesin seni !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

• Amkk sanki vajina buldularda şimdi rengini eleştiriyorlar :D