Bu adamı beklemekle vakit mi kaybediyorum?

arkadaşlar merhaba.üç yıllık bir ilişkim vardı.benden abisinin lafıyla heyecanı kalmadı evlensek nolacak diye ayrıldı.(aramızda cinsellik olmadı)çookk uğraştım ama kararından döndüremedim..aylar sonra geldi hastaydım sorunlarım vardı dedi.özür bile dilemeden .niyeti barışmaktı..fakat ilişkimiz boyunca beni hiç umursamadı ayrı şehirlerdeydik bayramdan bayrama görüşürdük.telde de ben haricinde herkese kontoru vardı bana yok:)şöyle deyim beş ayda üç kere aramamıştır benim aradıklarımı da açmamıştır.bende eğer barışma olacaksa bunların düzelmesi gerektiğini söledim.cevabı:ben böyleyim olacaksa böyle olsun dedi.bu konuşmalar mesajda oluyo.bende yüz yüze konuşup oluyosa olur olmuyosa herkes yoluna bakar gel dedim..gelmiyo görüşmeye.sebebi sülalesini memnun etmekle meşgul.sizce bu adamı beklemekle vakit mi kaybediom.aynı durumda siz olsanız ne yapardınız.

(not:geçmişte onu çok üzdüm.aldatmak değil huysuzluk diyelim.bunu göz önünde de bulundurarak yorum yapın.lütfen .hatamı bilip düzelmiştim ama)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şartlarda ancak kendini tüketirsin.. Biraz bile umursamıyor görünüyor.. Sevseydi kaale alırdı, kaybetme korkusu olmayan biri sevmiyordur.. Ama yinede ben onu tanımıyorum sen daha iyi bilirsin..

Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma. (Hz. Muhammed s.a.v)

0|0
    0|0
    • ilk yıl böyle değildi.ben biraz huysuzdum ve hatamı anlayıp istediği gibi olmuştum.(umursamazlığını sorun etmiodum yani).şimdi bi yanım git diyo bi yanım geçmişin hatrına sabret

• yüreğim sevgisine inanıyo ama ben ilişkiyi kurtarmak için uğraşırken onun hala milleti memnun etmeyi tercih etmesi gururuma dokunuyo.çok sağol arkadaşm yorum için.

• Sende sağol:) Tamam onlar onun ailesi, onları seviyor, tabiki de onları memnun etmeye çalışacak.. Ama seni tamamen dışarda bırakıp onları memnun etmeye çalışması doğru değil.. Kadınlar sahiplenmeyi sever.. Seni hiç sahiplenmiyorsa, seni dışlayıp başkalarını memnun etmeye çalışıyorsa bu nasıl bi sevgidir anlamadım

Erkekler Ne Diyor 4

• bayramdan bayrama ilişki mi olur bırakın bu işleri can sıkıntısıyla kontör harcamanın adını ilişki koymuşsunuz nasıl iş bu? Can sıkıntısı için hobi edinin, kitap okuyun, çıkın sosyalleşin belki yeni birileriyle tanışırsınız gerçek bir ilişki de kurulmuş olur

0|0
    0|0
  • geçmişte çok üzmen bişeyi değiştirmez o seni haketmiyor erkek kadınına sahip çıkar arar sorar yanına gelir salla gitsin düşünme bile...

0|0
    0|0
    • evet onunla birlikteyken çok rahatsız eden oldu sadece of sinir oldum deyip geçiştiriyodu.en son da kime istersen gidebilirsin evleneceğin zaman gel evlenelim demen yeterli diyo.sağlıklı bi insan bunu der mi ya:)

• hayır bence bırakmalısın ama sen burada hala bi umut arıyosun yada teselli.. ama bu değiştirmez kesinlikle buna ilişki denmez...

• gereksiz bir aşkmış iyi olmuş bittiği.

0|0
    0|0
  • senden vazgeçen birisine kendini yem etme kabul etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başkasının sözüyle 3 senelik beraberliği bitiren adamdan ne bekliyorsun ki? Yazının gerisinde de şöyle bir bakınca "boş ver gitsin adam mı yok?!" diyorum.

1|0
    0|0
    • demekle olmuyor bu işler keşke olsaydı

• Oluyor, bu tip şeyleri yaşayan tek kişi sen değilsin. İnsanlar evlenip boşanıyorlar aynı evde aynı hayatı yaşayıp unutuyorlar. Sen 3 sene boyunca ayda yılda bir gördüğün, umursanmadığın adamı mı unutamayacaksın?

• söylediğin gibi vakit kaybı bu.o seni takmıyor sende onu takma

0|0
    0|0
    • işte hep geçmişte onu üzdüğüm için arkamı dönüp gidemiyorum vicdan yapıyorum.onun da bana çok hatası oldu ama işte...

• olabilir ama bence artık olmaz gibi geliyor.ikinizde yorulmuşsunuz

• Buna aşk demek bile sakıncalı. Zaten size değer vermediği ortada. Ozaman neden çaba harcayasınız ki?

0|0
    0|0
  • bence bırak bitmişse bi daha uğraşma gene terkeder

0|0
    0|0
Yükleniyor...