Anal ya da oral seks kızlık zarının yırtılmasına neden olur mu?

anal ya da oral seks kızlık zarının yırtılmasına neden olur mu?

Güncellemeler:
ciddi cevaplar verirseniz sevinirim arkadaşlar, merak ettim sordum sandığınız gibi değil

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yani pozisyonuna bağlı. Bacağını fazla açtığında bile yırtılabilir :) Özellikle mesela bacağını tam açtığın sporlarda yırtılma riski var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ya sen neyin peşindesin anlamıyorum ahlak bir bütündür ha anal,oral yapmışsın yada bekaretini vermişssin hiçbir fark yoki... anal,oral yapıcağına bekaretini vermen daha iyi olucaktır anal ilişki okadar basit bi şey değil sırf laf olsun diye sormuşsan yazık... her ne durumda olursada olsun bu günahtır yasaktır götünün üstüne oturamazsın annenin babanın yüzüne nasıl bakıcaksın en başta kendine vede ailene daha sonrada yaradana yaptığın saygısızlığı bir ömür ödeyemezsin...

0|0
    0|0
    • ahlak dersi almak için sormadım arkadaşım analın evli insanlara bile haram olduğunu senin kadar ben de biliyorum, bi arkadas rica etti sordum bi kişi de düzgün cevap vermedi çok sağolun ya

• en düzgün cevaplar bunlar o arkadaşınada söylersin zaten kolay kolay yapacağını sanmam öyle p*rnolardaki gibi değil bu işler onların özel içecekleri var temizliğe hijyene çok dikkat ediyolar doktor kontrolünde yapılıyo onların hepsi içtikleri içecekler bağırsaklarında ne var ne yok temizler... yapmamasını söylersin zaten istesede yapacağını hiç sanmam acıdan kıvranır oturmayaya oturamaz...

• anladım sağol

• oralda yırtılsa yırtılsa ses telerin yırtılır analdada hiç birşey olmaz ama seni alacak adama kendini eldeymemiş kız diye kakalarsın ömür boyu vijdan rahatlığı içinde mutlu gene yaşarsın

1|0
    1|0
    • vijdan değil o, vicdan

• kızlık zarının nasıl yırtılacağını bilmiyecek kader beyinsizsin ama iyiki harf hatasını anlıyabilmişsin alkışlar sana gelsin.

• kader değil, kadar

• analı anladım hadide

oral sex nasıl kızlık zarını bozacak

ağzında kızlık zarın mı var senin ?

elinizin altında internet var insan az araştırı be yuh yani ...

0|0
    1|3
    • oof tek tek laf anlatmıcam ne düşünürsen düşün tamam ben kör cahilim hadi iyi akşamlar

• Sadece bunlarla kızlık zarına zarar gelmez. Ama başlamışken devamı gelirse o zaman kadınlığa adım atabilirsin.

0|0
    0|0
  • erkek elini ellediğin an ikiye ayrılıyo.. cızz kızım o..

merak ediyosan deneyip göreceksin :D

0|0
    1|1
  • Öpüşme bile bazen bozabiliyor

1|1
    2|1
    • komik misin

• Gerçekci cevaplar veriyorum ama yaranamıyorum peki madem :(

• sus madem

• Ne alaka ya...

0|1
    1|0
  • ikisindede dikkatli olunması lazım hatta baçaklarda fazla açıldığı zaman bile kızlık zarının yırtılma riski var

0|0
    0|0
  • penisin tam olarak vajinaya girmesi bozar.onun dışında bisikletten düşmek gibi şeyler de bozabilir yada tampon kullanımı

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• bu sonuçta kişisel tercihi.ben de herkesin bakire olmamasını savunmuyorum ama insanların bu yüzden çok acı çekmesine de karşıyım.hata veya değil.olan olmuş ve hayatın sonu değil.destek olman gerekiyor

• teşekkür ederim

• gerçekten böyle cahillikleri görmek üzüyor beni.

0|0
    0|0
    • burda soru soran herkes cahil o zaman.

• sözüm sadece sanada değildi aslında. demek istediğim 18-24 yaşına gelmiş biri bu soruya çoktan cevap bulmalıydı bence. tabiki o 18-24 doğruysa. o yaşa kadar gelip bu kadar bilgisiz kalıp sonrada 'ben kendimi eşime sakladığım için cahilim' diye kendini savunması gerçekten anlam veremediğim birşey. neyse amacım kırmak falan değildi. kusuruma bakma.

• önemli değil, analla ilgilenmediğimden olsa gerek bilmiyorum ilerde de yapmam zaten. iyi akşamlar

• Olmazmı bacım sadece kızlık zarı degıl derın paramparca olur ne sorular ya yuh be yuhhhhhhh

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Anal sex yaptıktan sonra kızlık zarının ne önemi kalırki zaten namus diye bir şey kalmaz.

0|0
    0|0
    • haklısın biliyorum namusu bi zarla ölçen biri değilim

• Oral yırtmaz dilini içine sokmazsa analda yırtmaz

1|0
    0|0
  • evet her şekilde bozulabilir bisiklete binerken falan anal ve oral sexte bozulma riski vardır bunu göz önüne almak gerekir

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• en iyisi anal ve oral yapmamak işi garantiye almak lazım

• haklısın

• evet neden olur sakın yapma kızlığın bozulabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anal yolunu karıştırmazsa olmaz. Oraldanda ne anladığına bağlı tutup parmak kullanırsa durumm vahim.

1|0
    0|0
  • hayır bişey olmaz. dilini şeyinin içine fazla sokmasın yinede nolur nolmaz..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • 18 den büyük olamazsın..

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım

• Peki bunları nasıl olur da bilmezsin arkadaşım? Yalamayla zar yırtılmaz.. Ya da penis makata girerse zar bozulmaz.. Ha beynen artık kız olmaz benim gözümde.. Ama bozulmaz bunlarla..

• teşekkür ederim öğrenmiş oldum işte. biriniz de normal cevap vermediniz ya namusuma laf ettiniz ya da cahil dediniz teşekkürler.

• kizlik zari yirtilmaz ama bakire olamaz oyle bir kiz benim gozumde

1|0
    0|0
    • haklısın ben sadece zarı sordum

Yükleniyor...