Boyle tur kisiler neden beni buluyor?

cok sansiZ oldugumi dusunuyorum soyleki kimseyle cikmisligim yok arkdas olarak gorustugum kac kisi olduysa hep niyeti bozuk cikti , cok sukur ki aklimi kullandim basima birset gelmedi ama bu kadari ortam bozulmus yoksa bana mi denk geliyor bu sapik niyetliler , oldukc yardim severim biriyim , niyetimi iyi tutup sevap kazanmak istiyorum ama hep iyi oluncafa kaybediyorum Allah akil vermeseydi ya da bu kisilerle ciksaydim bilmiyom basim cok daha kotu seyler gelebilirdi , bar gibi ortamlara girmem icki sigaram yok. bu kisilerde zaten isten kurstan karsima cikiyor , ama niye benim icin boyle kotu niyet besliyorlar bu kadar sansiZlik mi olur? oldukcada mantikli konusurym ama yetti bu sapik niyetli erkekler artik.

Güncellemeler:
sansızlık tek kelımeyle , motor kızlar saf ıyı huylu cocukları yakalıyor bede o kadar ıyı olamma rağmen p* tipli erkekler karşıma çıkuyor , sansın boylesine.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• hepsi bir değil ama seni buluyorlar demektir.

bir söz vardır herşey üstüne üstüne geliyorsa belki sen ters yöndesindir.

0|0
    0|0
  • Fazla pimpirikli olabilirmisin.

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanan olup, sana iyi niyetle yakınlaşanlar da vardır umarım bu kişileri de sapık niyetli olarak adlandırmıyorsundur.

0|0
    0|0
  • Erkekler bir ihtiyacini karsilicak her kadini kadinlarda her ihtiyacini karsilayan bir erkegi ister

0|0
    0|0
  • Soru yanlis konuda acilmis.

0|0
    0|0
  • Dürüstleri kötüler kapıyor iyi kızlar bit şey kalmıyor maalesef

0|0
    0|0
  • İyiler hep ezilir

0|0
    0|0
  • Yani bu kdar olr ya anca snslısn ama denk gelmyo

0|0
    0|0
    • anlamiyomm yemin ediyomm hep niyer ayni artik sikti yani

• burada yazamam uzun

• Hmm özeldn knusalım dycem gizli. Nasl knuscaz ya iy olyo snle knusmak

• Gel ben sana nikah kiyayim direk evinin kadini ol

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın

0|0
    0|0
    • yooo gercek 3 kiside oyleydu iftira mi atamcc gercek bunlar

• diyorum istee sansizlik mi acaba gerci sansli sayilirim onlarla evlenen kiz benden sansiZ birisi evlendii hatta.

• yk lisanstaji adamda ayni sekilde yanasmistu ustelik evine giren cikan bir sevgilisi varken ondan sonrada kiZla evkendi o kiz daha sansizz.

• Mı acaba..!

0|0
    0|0
  • senin sinavin da budur belki

0|0
    0|0
  • Üzülme ben de aynı durumdayım buna yapacak gercekten bişey yok. Sadece uzak dur öyle insanardan. Bu da senı mutlu etmeye yeter saten.

0|0
    0|0
  • Tencere yuvarlanir kapagini bulur

0|0
    0|0
    • taniyip etmeden konusma terboyesiz

• Cok dogru bir atasozuymus bir kez daha tasdikledim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...