Sevgilimin cinsel sorunlarıyla ilgili ona nasıl yaklaşmalıyım?

Yaklaşık bir yıldır beraber olduğum ve henüz cinsellik yaşamadığım sevgilim (25 yaşında), uzun zamandır bir derdi olduğunu hissettiriyor ama anlatamayacağı bir şey olduğunu söylüyordu. Bir süre önce, çok kötü hissettiği bir an malum bölgesine yumruk attığını, sonra çok pişman olup doktora gittiğini, doktorun "kendi haline bırak" tarzında bir şeyler söylediğini, ancak şu an hala bir miktar çürüklük ve acı hissi olduğunu ve ayrıca zaman zaman ereksiyon problemi yaşadığını söyledi.

Bu yüzden morali sürekli bozuk. Bunun dışında aslına cinselliğe fazlasıyla ilgili biri ve benimle böyle şeyler yaşama arzusunu da dile getiriyor.

Biraz uzun oldu, kusura bakmayın. Benim sorularım:

- Bir erkek nasıl kendisine böyle zarar verir?

- Şu anda ona alınmasına sebep olmadan nasıl moral verebilirim.

- Eğer bir şeyler yaşarsak ve bu sorun ortaya çıkarsa tepkim nasıl olmalı?

Ona destek olmak istiyorum ama onu utandırmaktan veya gururunu incitmekten çekiniyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• birlikte olmaz istediğinizde böyle bişeyle karşılaşırsanır kesinlikle önemli olmadığını söyleyip moral vermen gerk.psikolojik sorunları varsa yapabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 Kendisine o değil, eski sevgilisi zarar vermiştir.

2 Ona moral vererek kendi kuyunu kazma

3 Birşeyler yaşa, sonra onu başkasıyla yakala ardından da önceki kızın yarım bıraktığını sen tamamla

0|1
    0|0
  • NASIL yumruk atmış oraya şaşırdım neden böyle bi şey yapmış belkide yanlışlıklada gelmiş olabilir veya bi yerede çarpmış olabilir yanında ol onun doktora gidin araştırın bi yerler sorun olmaz kendine gelir morarma veya şişme felan varsa artık biz doktor olmadığımız için bişey söyleyemeyiz

fakat sana şunu söyliym evlenmeden kesinlikle cinsellik yaşamamalısın kesinlikle malum dünya tersine dönüyo ummadık taş baş yarıyo bak o bekaretin senin GELECEĞİN dir unutma bunu sakına sakınn...

0|0
    0|0
    • Kasten yapmış dediğine göre, cinsellikle ilgili bazı düşüncelerinden rahatsızmış.

Bu arada beni düşünmüş olman gerçekten çok mutlu etti beni ama evlenip ayrıldım ben zaten ve tekrar evleneceğimi sanmıyorum.

• olsun öyle deme çocuk seni seviyosa evlenirsiniz sorun etmiyo bunu sanırsam... ya çok fazla abazalığı varsa sosyal evlere felan gitsin yanii rahatlar hiç olmasssa yani senide rahatsız etmiyeceksse...

• zarar vermemiştir :) bak şuraya vurdum aha şurası öp de geçsin derken işi götürecek oğlan :D :D top değer,tepik yersin,yumruk yersin.ama en piskopat bile malum bölgeye yumruk atmaz :)) yumruk yesek de doktora gitmez çoğu erkek :)) hiç bir doktor da kendi haline bırak demez.bu kadar saf olma.hem fazlası ile ilgili deyip bunlarımı diyorsun :D hangi salağı kandırdı ise bu yolla seni de kandıracak belli :)

0|0
    0|0
    • Söylediğine göre bazı düşüncelerinden rahatsız olduğu için yapmış ve bu meseleyi bilemem ama onun dışında da ciddi psikolojik sorunları olan biri. Bu kendi haline bırak doktorun ilk gittiğinde söylediği, özet geçtim ama güya sonra kontrole gitmiş, tahlil istemişler ama yaptırmamış. Bu yolla kandırmak istediğini sanmıyorum, çünkü ben zaten cinselliğe soğuk bakıyor değildim bu konuyu açmadan önce, atraksiyona gerek yoktu yani ama halihazırda cinsel sorunları vardı da böyle bir açıklama mı getirdi

• Ya aslında ben biraz da onu soruyorum, hadi diyelim bir şeyler yaşadık ve onda sorun çıktı. Ben böyle bir durumda ne yapacağımı bilemem.

• napacaksın.ya olur canım böyle şeyler seks için sevmiyorum seni diyeceksin öpüşmek bile zevkli diyeceksin.ya gerçekten böyle diyeceksin,ya da rol yapacaksın :)) senin o anki mutluluğuna bağlı..yetersiz bulsan da rol yapacaksın galiba.senle olamam başkasına gidiyorum demezsin galiba :)

• Kızıpta kendine böyle zarar veren adama ancak uzmanlar yardım edebilir.Sanırım sapık düşünceleri yada yaptığı bişey bu hale getirdi onu.Dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Evert, cinselliği çok fazla düşündüğünü ve sadizme ilgisi olduğunu, bundan çok rahatsız olduğu bir an yaptığını söyledi.

• sor açıkça

0|0
    0|0
    • Bu konuda konuşmak istemediğini söylüyor ama aklına taktığını da sürekli hissettiriyor. Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

• sen sor çekinmemesi gerektiğini söyle

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bu konuda yardımcı olma isteğinden vazgeç heryol onunla seks deneyimine gidiyor ha varsa isteğin o ayrı. Onun dışında bana yem atıyor gibş geldi. ayrıca sorununu sen çözemezsin cinsel tecrüben bilgin yoksa.ortada sorunda yokya o ayrı.

diyelim birlikte oldun adamın morali bozuldu bir sonrakine daha iyi olur diye geçiştir başkada yolu yok.

0|0
    0|0
    • Ben evlenip boşandım, cinselliğe de sıcak baktığımı bu konuyu açmadan önce biliyordu; o yüzden sırf o niyetle uyduracağını düşünmedim ben. Ama gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum lafı geçince, hani ben takmam böyle bir şeyi, saçmalama falan yapıyorum; bu sefer de sen benim sorunlarımı hafife mı alıyorsun oluyor. Adamı hadım edip kurtulucam en sonunda. =Pp

• birlikte olun o zaman.

Yükleniyor...