Kadın olmak cidden çok degıl mi?

Biz bence erkeklerden şanssız varlıklarız adet olan her ay adet sancısı yüzünden kıvranan biziz hamile olup çocuk dogururken o sancıları ceken yine biziz ve en kotüsü her ay agda yapmak ne kadar can acıtıyor biliyor musunuz

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet kadın olmak zor o yuzden anneler cok degerlıdır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eve ekmek parası getirmek için her türlü pisliğe zorluğa katlanan erkek. vatani görevini yaparken şehit düşen erkek. çocuğu bir şey istediğinde onu alamamak bir erkeğe nasıl koyar biliyor musun. ve bir ailenin tüm yükünü sırtlanmak... şimdi söyle ne kadar şanslısınız ne kadar şanssızız

0|0
    0|0
  • Bunların hepsini at bir kenara. Türkiye de kadın olmak çok daha zor. Hakkınızı vermek lazım.

0|0
    0|0
  • Bizdede bosal olmadiginda agri oluyor ve her sabah sabah ereksiyonu oluyoruz istemsiz olarak bunlarda can sikan seyler..

0|0
    0|0
  • Aynen biz spermi koyup kaçıyoruz.

Ama elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz (bu adet konusu bende psikolojik baskı haline geldiydi bir ara)

0|0
    0|0
  • Ulan siz hayatın anlamısınızda ara sıra manyaklıklarınız oluyo

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • kadin olmak zor harbiden kabul etmek lazim iyiki erkegim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendi adima sansli oldugumu dusunuyorum iyi ki kadin olmuşum.

0|1
    0|0
  • İste o yuzden cennet bizim ayaklarimiz altinda...

0|0
    0|0
  • Ev islerini kadinlar yapar fit gozukmek icin spor da yapar sacina basina bakmak zorunda suratinda ki tuyleri almak zorunda cinsel acidan temiz olmak zorunda sutyen takip o askilarin baskisini hissetmek zorunda iliskiye girince kaybettigi sey yuzunden o* gozuyle bakilan da kadinlar erkeklerin ebesini s*keyim kadinlar cok sanssiz sana katiliyorum

1|3
    0|0
Yükleniyor...