Seks sonrası kasık ağrısı niye olur? Bilgisi olan?

Bu konu hakkında bildikleriniz neler? Neden olur? Ciddi bi'şey var mıdır?

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Kasık derken vajinanın iç kısımlarında bir ağrı mı?

0|0
    0|0
  • anı bır hareket le kas zedelenmesı ya da asırı yuklenme

1|0
    0|0
    • Başka bi' ihtimal yoktur dimi?

• kuruluktanda duvarlar tahrrıs olabılır oda yapabılır baska bır ıhtımal yoktur ama emın olmak ıstersen bır Dr gorunebılırsın oda aynı seyı soyler duvarlar tahıs olduysa ılac verır aynı olay kız arkadasımın basına geldı beraber gıttık doktara

• Birçok sebebi olabilir. Birşey söyleyebilmek için daha fazla ayrıntı vermelisin. Eğer doggy de ilişkiye girdikten ve sadece bu pozisyonda ağrı oluyorsa bu yumurtalıklarının öne doğru sarkmasından olabilir. Eğer cinsel hayatın yeni başladıysa henüz bilmediğin bir anatomik bozukluğun olabilir. Mesela vajinanın ortasında et parçası olabilir. Son olarak kendini fazla kasmış olman veya ilişkinin fazla sert olması da ağrıya seben olabilir.

0|0
    0|0
  • Motor ısınmıştır.

0|0
    1|0
  • Normal şartlarda en çok kullanılan kas olarak kasıklardaki kaslardan bahsediyorsak ve uzun süreli düzenli bir cinsel hayatınız yoksa kasıkların ağrıması normaldir , veya çok kasıyorsunuz kendinizi onla alakalıdır

0|0
    0|0
  • Uzun gelmiştir ya da pozisyondan :) hangi pozisyondu :)

0|0
    1|0
  • Kadınlarda ilişki sonrasında kasıktaki ağrı mantar enfeksiyonları ve vajinal iltihaplanma sebep olabiliyor.
    Zaman zaman yumurtalık kistleri sebebiyle de olabilmektedir. En kısa sürede Jinekolog muayenesiyle tespiti uygundur.

0|0
    0|0
    • Ama sürekli olan bi'şey değil ve mantar olmadığına eminim diğer belirtiler yok çünkü.

• Bunlarında dışında yumurtlama dönemlerinde bazen ağrı yapabilir ve ayrıca bağırsak problemleri, fıtık, uzun süren kabızlık, bel fıtığı, kasık fıtığıda ağrı yapabilir ısınmadan yapılan spor ya da kasık kullanımını gerektiren seks hareketleride yapabilir. Kısacası en iyisi genel bir muayeneden ya da check-up tan geçmeni tavsiye ederim. Ortalama bir full check-up 1-2 bin civarı zaten.

• ıcerıde olan hava bırıkmesı ve basınctan olabılır karın agrısı garıp bır durum hakıkaten bır doktora bas vurman en ıyısı

0|0
    0|0
  • Partnerin seni zorlamış ya da tatmin eememiş olsbilir mi.. Bir diğer seçenekte regl döneminin yakın olmasıdır

0|0
    0|0
  • Bir kadın tahrik edip zevke getirirnce boşalamazsam ağrı oluyo, vanayı açıp boşalınca ağrı gidiyo.. erkekler için, aşırı zevkten sperm kesecikleri basınc yapıp, ağrı o yüzden oluyo olabilir.

0|0
    0|0
  • İki türlü olabilir 1. Aşırı zorlama
    2. Si hamlaşma
    Rahatsızlık değil sadece fakat kasları fazla yormamak gerekli.

0|0
    0|0
  • Kasılmaktan olur

0|0
    0|0
  • Ani bir haraket ya da kendini kasmışsındır.

0|0
    0|0
  • Gonulsuz yaptiysan kendini kasmis ya da pozisyon geregi fazla zorlamissindir.

0|0
    0|0
  • Sureklılık arz etmeyen ve nadıren yapılan spor nasıl ki hamlıktan kasların anı kasılması sonucu agrıya donusuyorsa sekste kı anı kasılmalarda agrıya neden olur.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç yapmadım

DN. Gizlen bence.

0|0
    0|0
  • Kasık ağrısı başladıysa 7 gün içinde öleceksin telefonu gelmeliydi sana :/

0|0
    0|0
  • Erkek olsan varikosel derdim ama bilmiyorum ki cok istedim jinekolog olmayi ama kitaplar cok kalindi 😒😒

0|0
    0|0
  • çok kasıyorsunuz sanırım

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım bılmıyorm

0|0
    0|0
  • o kasık ağrısı genelde rahatlayamadığında olur

0|0
    0|0
  • Çok git gelden