Vajinaya boşanıldığında, sperm akar mı?

Ben boşalmadım diyorum ama sevgilimin içine kurt düştü ve haliyle bende tedirginim.. vajinaya boşaldıktan sonra sperm vajinadan akar kesinlikle değil mi?

Birde mesela sabah yaptıgım mastürbasyon sonrasında penisimi yıkamama ramen azıcık sperm kaldıysa onların dölleyebilme şansı var mı, yok diyorlar ama ondanda korkuyorum..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İki soruna da şöyle cevap verebiliriz...
    vajinaya boşaldıktan sonra tüm spermler dışarıya dökülmez, içeride kalan bir sperm saatlerce canlı kalabilir ve yumurta uygun durumdaysa döllenme gerçekleşebilir. Fakat bu o kadar kolay değildir. Burada çok uzunca belirtmesem de döllenmenin önünde pekçok engel vardır. Böyle olmasaydı, herkes tavşan gibi habire doğururdu. Ama bu çok rahat davranılacak bir konu da değildir. Örneğin, kadının dölyolu ortamı fazla asitik bir yapıda olmasın erkek sadece vajinanın dış kısmına boşalmış olsun bu durumda kanının bir süre hareketsiz sırtüstü uzanması bile spermlerin dölyolundan ilerlemesine yol açar. Yani evli olmayan insanlar çok kötü bir durumla karşılaşmak isgemiyorlarsa ya ilişkiye girmesinler veya korunsunlar.
    İkinci soruna gelirsek, suya sabuna, havaya temas eden spermler çok kısa sürede ölürler. Dış yüzeyde en uzun süre hayatta kalmaları ortamın 34-35 derece sıcaklıkta ve çok nemli olmasıyla mümkün, bu şekilde bile birkaç dakikadan fazla yaşamadıkları biliniyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Geçmiş olsun hamile artık o
    http://i.hizliresim.com/O3MQ9A.jpg
    #V

0|0
    0|0
    • yav hocam yapma çok önemli :/

• Koç sabah yaptığın şey bir iki saate etkisiz kalır onu dert etme nenim anşamadığım şey şu vajinadan akar mı dediğin ne

0|0
    0|0
    • Eğer kız arkadaşının içine girmeden direk tenine vajinasının üstüne boşaldıysan çok küçük bir ihtimal olabilir ama o da çok düşük bir ihtimal

Yükleniyor...