Bakire olmadığınız için evde kalacağım diye bir korkunuz var mı?

kızlar bakire olmadığınız için evde kalacağım diye bir korkunuz var mı

Güncellemeler:
ya sevdiğiniz erkek bakireliğe önem veriyor ise

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir erkek olarak evlendiğim kişi ilk gece bakire olmadığını anladığım anda evlendiğim kızı sabaha kalmadan annesinin evine götürüp kızınız bozuk deyip annesine iade ederim sabahınada boşanma davasını açarım , bilmem anlatabildimmi , anlayana artık ...

2|8
    6|2

Kızlar Ne Diyor 14

• hayır.bunu yapan sahip çıkmalı zaten karşılıklı yapılıyor bu. o artık benim namusum oldu diyebilien biri olmalı. önüne gelene vermiceksin tabi.hak etmeli ve benim kocam olacak

0|0
    0|0
  • yoo niye korkacakmışım hayret bişey evlenmek içinmi birlikte olunuyor insanlarla. Yada bakire olanlar mı evlenebilir diye bir yasa var. Evliliğin cinsel paylaşım yeri olmadığını anlayan bundan korkmaz.İster birliktelik yaşasın ister yaşamasın.

2|1
    1|3
  • evde kalma korkusu ne yaa. o şekil için rahat edecek mi acaba böyle sorsan daha iyi.. yhani evlendikten sonra.. evlenmeden önce kolay.

0|0
    0|0
  • Yoo neden olsun ki?

1|0
    0|5
  • Yoo neden olsun ki

1|0
    0|6
    • Benim gibi düşünen çok kişi varmış ne güzel:D

• peki bakire misin ?bakire olanlar için bu soruya cevap vermek kolay tabii

• Bunun cevabı buradaki kimseyi ilgilendirmez. Bakire bakire değil fark etmez, yine aynı düşünürüm.

• fiziksel sevgiyse evlenmem zaten dusunceler uyusmali en basta hem dusunce hem fizik olmali ki evlilik yurusun evlilik cinsel haz almak icin degildir

1|0
    0|1
    • bu konu cinsel haz alabilmek için bir konu değil , konu ilk defa sahip olunup ömür boyu onla geçirmek duygusunu hissettirmektir , daha da açıklayıcı olmak gerekirse daha önce başkasının olan birini niye ben alayımki 2.ci el dükkanımıyım

• ben zaten zeka seviyesi olmasın demedimki, sizin karşılaştıklarınız zaten bir baştan hataymış

burda önemli olan seçen ve seçilen ortak anlaşarak evlenmek , mutsuzluk sadece 1 ci el veya 2 nci el olmaktan kaynaklanmıyor anlaşabilmekten kaynaklanıyor ...

• bende onu diyordum aslinda cevabimin anlasilmasi gerekeni bu zaten en basta dusunceler uyusmali yani anlasmalilar diyorum en azindan ben bayanda olsam erkek de olsam ilk kriterim once anlasmak olacak sen hem anlasacagim kisi olacak hem bakire diyorsun saygi duyarim tabiki

• yoo olmaz ben mal mıyım evde kalıcam sanki pazardan seciyo bu patlak çürük falan diye mi değerlendiricek beni saçmalama ben sebze meyve değil insanım sonucta

0|1
    0|0
    • kendini mal olarak görmek için değil bu olay sadece güven amaçlı bir olay .

• ne güveni bakire olmayan bi insana güvenilmez mi

• hayr.Evlendiğim adamda başkalarını bozmuşsa o ne hak edyor ki

2|2
    0|1
  • Hayır öyle bir korkum olsaydı yapmazdım zaten. Sevdiğim adamsa şayet bacak arama önem veren sevemem onu bir daha.

2|2
    0|4
  • Yoo neden olsun ki?

1|1
    0|4
  • yoo neden olsun ki?

1|1
    0|3
  • Şimdi ki erkekler buna önem vermiyor verse kızları bozmazlar.

2|0
    0|4
  • Yoo neden olsun ki?

1|1
    0|4
  • ne sacmalık o ole neden korkulcak bısey degılkı

0|2
    0|3
    • korkulacak birşey değil diyorsun ama bakireliğe önem veren birine denk gelirsen anlarsın sanırım ne kadar önemli olduğunu...

Erkekler Ne Diyor 14

• BKZ: önemli olan ruhun bakire olması.

1|1
    0|3
    • ben ona da katılmıyorum. bacak arasına girenini çıkanın haddi hesabı olmayan kızlar var şimdi. ruhu nasıl bakire oluyor anlamıyorum.

• arkadan vermek ayri. ama sevissen kizlar da var bana gore bir TURK ve Musluman erkegi herzaman bacak arasina girip cikmamis kizi tercih eder. tabiki sevismemis olmasi lazim ama bu mumkun degil. evlenene kadar kactane sevgili degistiriyliuyor illaki opusecek ama bacak arani koru. tecavuz vakalardan bahsetmiyorum. kimse salak olmasin hic kimseye guvenmesin.millet evleniyor gerdek gecesinde o.c denk geldigini anliyor oyle insanlarda var. ki sen evlenmeden bacak arani emanet ediyorsun pehhh

• doğru kızlar bilinçlenmeli bu konuda.

• bekarete önem veren erkekten uzak dursun bence kızlar çünkü bu tip erkekler bi kadına hayatı zehir etme potansiyeline sahip olabilirler

4|1
    0|0
  • Bekaretle olmuyor o işler.Zihni,Hayata bakışı,saygısı,sevgisi bakire olsun bana yeterli.

Gizli olarak yazanlarında yazılarını dahi okumuyorum bu tarz konularda.Kişi yok ama atıp tutma var.Geçiniz.

1|1
    0|0
  • ben bekarete önem veririm evlenmeden birinin bekaretini almıssam onunla evlenmek için elimden geleni yaparım eğer ki o istemiyosa evliliği bişeyde diyemem

0|3
    0|0
  • Bizim toplum kadını köleleştirdiği için, kızlar da ya birini çok seversem ama bekarete takarsa ne yaparım diye aşırı mantıksız bir tribe girdikleri için herkes zar fetişidir.Ben toplumumdan bağımsız yaşamayı becerdiğim için çok huzurluyum gerisi ilgilendirmiyor.

1|0
    0|0
  • La Gardaşım Şimdiki Erkeklerin Midesi Öyle Genişki İçinde AT koştur. O yüzden kızların evde kalma gibi bir korkusuda olmaz yani

0|3
    3|0
    • ama o her erkek için değil. şimdiki kızların değeride kalmadı nerdese her önüne gelene verecekler

• kızlarımız cesaretli olmuş artık. takan yok ))))

0|1
    1|1
  • bakire değilim ama bakire olmayan kızla evlenmem neden dersenin ben si kecek*nerde olsa bulurum ama millet benim karıma sarkmasın olay buy ani

0|0
    0|0
  • benim var

0|0
    0|0
  • biraz var

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kızla hele hele analdan oraldan almış kızla evlenmem. ben kendim bakirim

0|2
    0|0
  • sevgilim bakire değil anal sexte yapmış bana anlattı evlenmeyi düşünüyoruz bakirelik hiç önemli değil

4|1
    0|4
  • çok azı korkuyor onlarda diktiriyor yada adete denk getiriyor

0|0
    0|0
    • yapmayın böyle işi bilen anlar her zaman ... diktirincede anlaşılıyor sadece konuyu net olarak öğrenmen yeterli . anlaşılmıyor deyenler sadece kendini kandırır onun için zaten bozuk kızlar bozukmu değilmi olduğunu anlamayan erkeklerle evlenmeyi tercih ederler ... dikkat biraz ...

• haklısın

• way a.q piyasa ne olmus bole yaa..bide su lafa hastayım ''ruhu bakıre olucakmıs'' sımdıklerın sıgındıgı cok sacma sapan bı laf bu...

sen bana gelene kadar bı ona ver bı buna sonrada ''benım ruhum bakıre '' de ..bırakın Allah askına bu agızları ya..

1|6
    4|0
    • ruhu bakire olsun erkegide eminim bakire olan kizi tercih eder. belki sevismis ama kizlik zarini korumus kizi tercih eder kimlere gore mi? daha once elalemin penisini icine sokmayan kizlara gore. o yuzden gecin bu laflari ruhu bakire olsun mus. hepsi fiziki bakirelik ister. kim kadinini sikerken acaba kac penis girmis diye dusunmek ister?

Yükleniyor...