Hemeroit ya da Basura care. ?

Krem disinda basura ne iyi gelir. ameliyat icin erken diyor doktor. kimi sicak su diyor kimi buz diyor. ne bileyim ya disari cikmaya utaniyorum artik.. bir cogumuzda var ya da ailesinde. yardimlarinizi bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Www.hemorita.com kesin çözüm diyemem ama baya etkili bir 10 gün kulllaniyon gir bak siteye

0|0
    0|0
    • eyvallah bakalim bir

• gercekten iyi mi söyle bir okudum reklami gercekten iyi yapmislar. yaw enistemde eczaci bir ona bakayim yoksada artik mecbur sparis verecegiz. gerci yurt disindayim ama fark etmez. cok sagol

• Bunu yapan adam sofi. Dalavere yok bende şüphe ettim ama bitkisel olduğu için çok etkili buldum

Kızlar Ne Diyor 1

• tzulu fıstık kafeinden uzak durun acılı yemeyın sureklı corba ve bagırsak yumusatıcı sıvılar, patlıcan saplarını suda kaynatıp suyunu ıcın memelerı rahatlatıo toparlıo , kara merhemde kullanabılırsınız surun kapatın ustunu memelerı patlatıp ıcının bosalmasını saglıyor acısız emın olun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Basur yastığı denedin mi? Domates ve acı biberden kaçının derler.

0|0
    0|0
  • Hamilelere genelde tavsye edilen hastane civarlarındaki medikallerden temin edebilieceğin sim şeklindeki yastık rahatlatabilir. Basur memelerini boğma yöntemide ameliyata alternatif olarak çözüm bulabilirsin. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • sagol kardes. ameliyat icin erken diyor dr. anlamadim gitti 2 farkli dr ayni seyi söyledi fakat en iyi cözüm hastaneye gidip aldirmak rezillik bu ya cekmeyen bilemez

• basur diyeti uygula özellikle sabahları

0|0
    0|0
Yükleniyor...