Seks hakkında saçma sapan şeyleri nerden uyduruyorsunuz?

Şu siteye girdiğim günden beri, gençlerin ne kadar saçma şeylere inandığını fark ettim. Anal sexle kalça büyümesi, oral sexle hamile kalma, kızlık zarı patlaması(mübarek bomba erkekte acemi tabi, mavi kablomu kırmızı kablomu bilemiyor), mıncıklamakla avuçlamakla göğüs büyütme felan. Gerçi hala oral için spermin diş beyazlattığını duyan çıkmamış :D

Yav nerden duyuyorsunuz bu kadar aptalca şeyleri nasıl inanıyorsunuz, bu gün gene ergenlikten çıkamamış bir arkadaşla konuyu tartıştık.

Varmı başka bildiğiniz böyle salakça şeyler, yada nerden duyuyorsunuz. 28 yaşındayım ben şu site olmasa böyle şeyler duymayacaktım.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• zaten çok amacının dışında kullanılıyor bu bölüm. birbirine asılanlar ,gel ben sana öğreteyim göstereyim bilmiyorsan vb.kızlarda da durum çok farklı değil..''ben çok ateşliyim ,bu konuda çok becerikliyim '' tarzı tahrik edici konuşmalar vs tanık oluyorum ve çok çirkin bayağı geliyor.daha çok bilgilendirme ,paylaşım ve destek vs amaçlı olsa ama bunlar olurken aradaki yorum ve dialoglar da nezih olmalı..ve birçok soruyu millet fantezi amaçlı ve tatmin amaçlı da soruyor,kişi cevap yazıldıkça haz alıyor gibi hissediyorum, bunlara dikkat edilmeli..

ve bu bahsettiğin cinsel hurafelere inanacak kadar kimsenin saf ve masum olduğuna inanmıyorum ,inan bazı şeyler bilerek isteyerek ilgi çekmek için de yapılıyor bazen.anlayacağın laf olsun torba dolsun makara yapsınlar cinsellik adına bu bile bazılarına haz veriyor..

0|1
    0|0
    • bende dediğine inanmak istiyorum ama nerdeyse her gün birileriyle tartışıyorum burda :) Eleman yazmış analla kalça büyür gelde anlat, kalçaların yağdan oluştuğunu bile bilmeden sex uzmanı kesiliyorlar başımıza. Ne yazıkki saçma sapan hurafelere inanıp sitede kazanova havasında gezen çok insan var, kızlarda özellikle ergen olup bir şeyler öğrenmek için siteye girenler böyle şahıslar yüzünden saçma sapan şeyler öğreniyorlar :(

• yaş ortalaması sitede çok küçük bu da etken, özellikle cinsellik bölümüne ve yapılan muhalefetlere..

• yorumun için teşekkürler dostum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Oturduğu yer ile totosu arasında kalan kısımda bulunan oksijeni çekerlerse akciğerlerine , içerde yakımı sonucunda bu şekilde zeka parlamaları görülebiliyor , yan etkileri işte ...

0|3
    0|0
  • :D daha neler duyacaz merakla bekliyorum :D

0|0
    0|0
    • Hergün yatağımdan hatun geçer veya ben yatakta şöyle panter olurum diyen cool takılan sitedeki kız ve erkek arkadaşlar, bunlara inanıp ta acemiliklerini bilgisizlerini belli etmiyorlarmı işte o an nirvanaya ulaşıyorum :D Sitedekilerin %8o i sex konusunda bilgisiz insanlar.

• burdan okuyup uyguluyorum bende :D :P

• hehehe dene bakalım hangisi ilginç geliyor yada denemek isterdin :D

• ya öyle deme ya sperm oral yolla girip rahime ulaşırsa :P

0|1
    0|0
  • hahahahha süpersin!

0|0
    0|0
    • hızına yetişemiyoruz sürekli saçlarını değiştiriyorsun. gözlüklü halin çok hoş dostum.

• sekreter fantazısı var hepımmzıde oyuzden yakıştırıyoruz :DD

• yok be sexilik için demiyorum daha masum bir hava katıyor, bana göre gayet hoş. Sexilik açısından desen aman kırılmasın camları çok keskin :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonuna kadar katılıyorum, cinsel bilginin neredeyse sıfır olduğu ama lafa geldiğinde her şeyin en iyisini bilen. Lafa geldi mi aaa ayıp benim yanımda konuşma diyen tipler, iki gün sonra "abi sence kız hamile kalmış mıdır yada erkek arkadaşım şöyle yaptı ben hamile miyim sizce" gibi soran bir dünya saf insan.

Bazısı işi i*bneliğe vursa da genel anlamda çoğu cinsellik fakiri.

Kısaca sana sonuna kadar katılıyorum.

Tam cem yılmazlık espiriler var burada.

0|0
    0|0
  • fantezilerini burada yaşamiş gibi anlatiyorlar evet var bu. çoğuda gerçek bir vajina görse, veya bir penis görse. korkar kaçar :) ama onlarada hak vermek lazim. ülke geneli bastirilmiş duygularla büyütülüyorlar. istisnalar haric. böyle siteler olmasa nasıl ögrenecek. çok üstüne düşme. yardimci olabiliyorsan bildigin konularda yaz gitsin. dinler dinlemez onun sorunu. ben komedi dizilerini izlemeyi bıraktim burayla tanıştıgımdan beri. nejat uygur hocaya taş cikartacak yazılar var. eğlenmeye bak, arada birilerinle atiş filan. cok keyifli oluyor yani. sıkma canını hacı.

0|0
    0|0
  • Geçenlerle prezervatif ile yapılan seksin kızlık zarına zarar vermeyeceğini sanan biri vardı. İnsanlar seksi ayıp olarak kabul eder, konuşmazlar ve yanlış kaynaklardan öğrenirlerse böyle olması pek şaşırtıcı değil

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar. bazen öyle sorular, öyle cevaplar görüyorumki bu kadarda olamaz diyorum.

0|0
    0|0
  • sperm cilt güzelleştiriyor

1|0
    0|0
  • bilgilenmişsin işte ne güzel hayatta her bildi bir gün işe yarrar

0|0
    0|0
  • Sana da bi faidesi olmuş bak.Genel kültü patlaması yaşamışın sende ;PP

0|0
    0|0
Yükleniyor...