Sevgilimle ilişkiye girdik ama.. ?

sevgilim bakire. kondomsuz bir sekilde gitgel yapıyorduk ama tam girmeden, öncedende bunu yapmıştık, ardından ben tuvalete gidip boşaldım. film izledik sonra. tekrar aynı işlemi yapıyorduk, ağrıdı diyince ayrıldık boşalmadım bu esnada, yarım saat sonra sevgilimde kanama oldu. acaba hamile kalmış olabilir mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• doğum yapmakta şu an bide ondan kanıma

0|1
    0|0
    • hocam yapma böyle :( korkutma

• sperm sen boşalırken çıkar, zaten küçük şey değil sperm, gözünle bile görebilirsin rahatça o yüzden kalması biraz imkansiz
      zaten boşalırken biraz hafif bir acı hissedersin o işte sperimin çıkmasıdır, büyük oldukları için :)
      ümarım birşey olmaz ve korkuyla yaşama bence, ama eğer 24 saatı geçmediyse hemen git ertesi gün ilacı var eczanede git sor eczaneye nasıl alınır, kız onu alsın ;)

• boşalmadıgımdan %100eminim. 13saat felan geçti abi üstünden ama kız arkadasımın midesi çok hassas yan etkisinden çok korkuyoruz. peki abi ağdacı anlar mı biri şekli bozulmuşturgibi bişi dedi burada dademin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Birşey olmaz

0|0
    0|0
    • hocam peki boşalmamışken gitgel esnasında sperm kaçma şansı var mı eminim boşalmadım

• Zarı deforme etmissiniz. Kanama ne kadar oldu. Cok fazlami yoksa az mi?

0|1
    0|0
    • kanama az oldu abi :(

• Azsa bisey yok. Ama zarin sekli degismistir haberin olsn. Fazla itekleme iceri olm gaza gelme:) sonra sonu kotu olur dikkat et

• abi evleneceğim kız ondan çok üzülüyorum :( peki o zar değişikliğini ağdacı anlar mı

Yükleniyor...