Fuckbodyle 3cu iliskiden sonra hala alisik degilim ama?

3 gun once iliskiye girdikten sonra o gunden beri çişim geliyormus gibi tuvalete gidip gelmekle arasindayim ve yanma oluyor, seks konusunda acemiyim 3cuye iliskiye girisim bu noldugu pek anlamiyorum yanma hissi ve cisimin gelmesi normal mi? Yaşım 21

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Prezerratif veya kayganlastıcı jel vs bısı kullandınızmı ya da dus aldınızmı ilişkiden once

1|0
    0|0
    • prezervatif kullandık ve kayganlastirici yoktu krem kullandık kaygan olsun diye ve iliskiden önce duş almadık

• ne kadar teşekkür etsem az boş boşuna endişenmiştim, yine doktora bir kere görünmekte fayda var, bundan sonra senin tavsiyelerini verdiğini uygulayacağım.

• bu konularda hıcc bı sekılde doktora gıtme hamıle olsan sureklı bellı olur bı hastalık cıksa sureklı kayıt altında olur kolay kolay gıtme doktora unutma bunu

Erkekler Ne Diyor 22

• www.hemensaglik.com/.../lateks-prezervatif-alerjisinin-belirtileri
    Vücudunun verdiği tepkiyi dikkate alıp doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Arkadaş seni biraz fazla zorlamış kızlık bozulduktan sonra ya da bir kaç ilişki için diyelim vajinanın genişleme ve iyileşme süreci var bunun dışında bir de genital bölge için özel olmayan krem jel losyon felan kullandıysan bunları yaşaman normal.. Sağlam bir duş al olmadı doktora git..

0|0
    0|0
  • 3cu derken bu hayatında 3 kez yaşadiğin seks, cinsellik tecrübesiydi.
    Ve Fuckbody ile oluyor bu?
    21 yaşındasin

Bu terste bir işlik var ama çözemedim.

1|0
    0|0
  • mantar vb. bişey de olabilir , geçicidir ama telaş etmene gerek yok. Vajinal bölgeyi iyice yıka ve temiz tutmaya çalış birkaç gün , geçecektir. Sonrasında tekrar ilişkiye girdiğinde aynı şey olursa fuckbody'ni değiştir :) Elemanda problem vardır.

0|0
    0|0
  • Alışık değilsin ondandır

0|0
    0|0
  • tövbe et de kurtul bu pislikten. Sonra doktora gitde tedavi başlatsın sistit olmuşsun.

0|0
    0|0
  • Yaşadıkça alışıp gelişeceğin bir konudur cinsellik

0|0
    0|0
  • Ben senin derdini buldum. kardeş :((((( ne yazikki

0|0
    0|0
  • Hafif grip belirtileri, ateş bulantı iştahsızlık, koyu idrar, yorgunluk gibi belirtiler var mı

0|0
    0|0
    • sadece nezleyim bulanti yok istahsizim

• öyle bir korkuttun ki ağlayacaktım kısa zamanda hastaneye gitmeye karar verdim, teşekkürler :)

• Yani olmuyacak şey değil umarım bu sohbet birazdaha bilinçleştirmiştir :)

• Zamanla alışırsın.

0|0
    0|0
  • Nasıl tanıştınız kısaca anlatırmısın? Üniversite mi okuyosun

0|0
    0|0
  • Normal 4 de dene düzelir:/

0|0
    0|0
  • mikrop kapmış olma ihtimalin yüksek sistit vs olmuş olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bilmem bir doktora gozukmekte fayda var

0|0
    0|0
  • 3 üde aynı deliye mi soktu

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanın mutlaka.

0|0
    0|0
  • mikrop kaptın

0|0
    0|0
  • Yaww su fuck bodyi nerden buluyorsunuz bana da diyin hele :)

0|0
    0|0
  • Olur böyle..

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim 21 yaşına kadar bakire kalıyorsun onu fuckbudy e veriyorsun o his zamanla yedikçe geçer

0|0
    0|0
  • işin zor senın bebegım alısamazssın

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama sert bir şey olmuş sanki. ondandır. Yanlış şeyler yaptığınız farkına varın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sistit de olmus olabilirsin canim

0|0
    0|0
  • korunmasız ilişki mi?

0|0
    0|0
  • Zorlamış sınız

0|0
    0|0