Kalbim kosa sürelik mastürbasyonda ya da başka basit bir olayda bile çok hızlı atıyor ne olabilir nasıl geçer?

1 dakikalık mastürbasyonda bile kalbim çok fazla hızlı atıyor. Bunun çaresi yok mu? Yani az değil baya baya hızlı atıyor. Merdivende iki basamak çıksamda oluyor bu. Ama kalp doktoruna gidip her türlü şeye bakıyorlar bir şey çıkmıyor. Neden böyle nasıl düzelir?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal o doğal!

Bizde de oluyor o. Ateşin yükselir, tansiyon yükselir, kalp hızlanır.

0|0
    0|0
    • Ya öyle değil işte 1 dk kadan kısa sürede bile çok çok fazla hızlı

• Derin derin nefes al bir dene bakim bir . Böbrek üstü bezlerin (adrenalin) fazla çalışıyor olabilir. Bunu anlamak için kan testi yapılır genelde.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalp damar hastalıkları uzmanına görünmelisin. Dideral v. b. bir ilaç kullanmanı isteyebilir.

0|0
    0|0
  • heyecanlandığından adrenalin hormonu salgılanıyor. adrenalin hormonuda kalp atışını hızlandırıyor bu kadar basit kalbinde sıkıntı yok rahat hareket et sıkma kendini knk

0|0
    0|0
    • Normal hızlı atmıyo aşırı derecede hızlı atıyo bir kaç kilometre durmadan koşsan ancak o zaman böyle atar

• tamam işte fazla heyecanlanıyorsun bilmeden. rahatlamaya çalış odaklan

• kalbin bir kuş kalbi gibi öyle narin ve kırılgan..
    heycan ve adrenalin dolu..
    korku ve panikte ölür o ölüü..
    dikkat et..

0|0
    0|0
  • Panik atakmisin belki ondan oluyordur

0|0
    0|0
    • O da değil onun içinde doktora gittim ama yok o da drğil

• Yavas ve agir yapmayi dene bazi seyleri hizli hareket etmendende olabilir

• Panik atak olabilir. Bir de psikolog görüşü alın bence.

0|0
    0|0
    • Panik atakmdeğil teşekkürler

• hastasin panio atak desem oda olmazki

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yaparken kalbinin dayanamayip öldügünü düşün bide, doğru b. k yoluna.

0|0
    0|0
  • ne kadar sürüyor çarpıntı

0|0
    0|0
    • Bir kaç dakika

• Gitmedim bir kaç. kere çok fazla oldu sıkıştı çarpıntı hepsi yürüyemedim bile o zaman acile gittim bir şey çıkmıyor kandeğerlerim tansiyonum ya da kalpte herhangi bir şey yok. Ama normal yatarken yolda yürüken bile kalbim sıkışıyır bazen ağlatıcak derecede acıyr

• holter cihazı taktınmı. bir kaç gün kaldımı üstünde yani

• sevişirken nasıl peki?

0|0
    0|0
  • tatlım bendene oluyo aynı şey sıkıntı yapma adrenalinin yüksek hayatım sıkıntı yapma derin derin nefes al mast yaparkende sıkma kendini ohla böyle nefesini ver rahatlarsın dediğim gibi adrenalin yüksek aynısı bende de oluyor mastta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...