Dudagim? bir bakarmisiniz ?

Dudagim da küçük bir siğil var o nası geçer? bitkisel olarak kendim gecirebilirmiyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim arkadaşımın parmağında vardı... sana yemin ediyorum ilaçlar kremler kullandı falan geçmedi... iyice değişik bir hal aldı... hayatta inanmam böyle şeylere bu olaydan sonra da inanmamaya devam ediyorum :D bir kadına okutmuşlar üfletmişler.. bir de tükürmüş kadın.. ertesi gün düştü parmağındaki siğil... şaka gibi ya :D alternatif tıp dedikleri bu üfürükçü hocalar mı yoksa :D :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Hangi dudağın..

0|0
    0|0
  • sen dudağını okut.

0|0
    0|0
  • siğil olduğuna eminsen kremleri falan vardı bildiğim kadarı ile , elimde vardı benim birkaç sene durdu çok oynadım kesim falan daha da dağıldı. sonra kendiliğinden birkaç gün içinde gitti.

0|0
    0|0
    • Hbv falansa diye korkuyorum

• aman efendim ne demek, yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, zat-ı aliniz pek hoş sohbetsiniz, bu sebeple dudağınızın binaenaleyh yara olması çok normal :D ( fon da üsküdar a gider iken çalıyor) binaenaleyh kelimesini ilk defa kullandım bende çok heyecanlıyım aahahah :D

• Allah ne diyim ya :))))

• hangi dudağında?

0|1
    0|0
  • resmini atsaymışsın iyiymiş.. bende de siğiller vardı zorla geçti. ben elimdekileri yakmayı bile yaptım olmadı bitkisel yaşlı kadın işi hepsini dedim olmadı. bir ilaç var asitli hergün özünü açıyo orrtaya çıkarıyo o geçirdi. ve onunda çşitleri var artık o yüzden resim dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sigil kremleri oluyor bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
    • Peki kullanicam teşekkür ler :/

• Ama konu cinsellikse bilemem. Ben normal siğil olduğunu düşünerek cevapladım.

• Ama cinsellik olduğu da tam belli değil çünki cinsel bölgede çıkmadı agizimda ki üst Dudagim da cikti

Yükleniyor...