Erkek arkadaşımın bir yanı mükemmel bir yanı çıldırtıcı!

sevgilim beni çok seviyo ve çok ilgili. hayatını bana adamış durumda... her şeyi yapar benim için. bana prensesler gibi davranıyo... herkesi karşısına alabilir benim için... her şeyini verir..ama bazı anlar oluyo ki birden değişiveriyo. sıklıkla oluyo bu. örneğin arka kapıya gel dedi. ben diğer tarafı arka taraf sandım. buluşamadık 5 dakika sonra farkettim ben diğer taraftaydım dedim güldüm. sinirli bi şekilde duruyo bana zar zor sarılıyo. ne oldu diyorum yok bişey gidelim diyo. bu şekilde 10 dakika sonra normale sevecen hallerine sönüyo. üstelersem ne olduğunu baya büyük kavga ediyoruz.. bu sadece bi örnek. anlayışsızlık yapıyo yani her konuda. sorduğumda da çok fena oluyo içim sinirleniyorum falan diyo. ne olcak ki sarılsan bana yine mi karıştırdın aşkım desen ne olucak diyorum ne suçum var olabilir diyorum. karıştırmıycaksın o zaman diyo. ama büyük kavgalardan sonra hatamın farkındayım seni kaybetmemk için değişicem diyip söz veriyo ama yapamıyo işte :( yani kısacası yaptığım en ufak hata mesela bana daha önceden söylediği bişeyi unutmam tekrar hatırlat demem bile onun moralini bozuyo bana soğuk davranıyo.. ofluyo pufluyo sinir oluyo. ben çok üzülüyorum. çok seviyorum ama hayatım boyunca her hatama laf edicek biriyle olmak beni korkutuyo. rahatça hareket edemiyorum artık çünkü. ya yine olursa ya yine oflarsa diye. ama bunlar olmazsa çok iyiyiz. kafa dengim birlikte güzel vakit geçiriyoruz. çok seviyorum.. sizin yorumlarınıza ihtiyacım var... çünkü ayrıldım ve bana yine yalvarıyo ve dönmek istiyorum ama korkuyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin çift karakterli bı insan buakadr sıklıkla ve bukadar çabuk değişkenlik gösteren karakterli olması çıft karakterli olmasından kayanklanıyo şuan ayrıysa ice düşün derim çunkı geri döndüğünde aynı sorunları kesinlikle gene yaşayacaksın ve kendıne şu soruyu sor ben onle bir ömür boyuu yaşayabilirmiyiim diye cvb ın evetse sorun yok hyrsa cvb ın ona sakın dönme

0|0
    0|0
    • çok haklısın. ömür geçirmek zor. korkuyorum hatta.. çünkü kendim olamıyorum. bi ilişki rahat yaşanmalı. ben korkuyorum hata yaparsam diye yine aramız bozulursa diye. ama her insan yapar bu hataları anlayış çok önemli... ama çoğu arkadaşım da onun gibisini bulamazsın diyolar. çünkü çoğu erkek dürüst değil malesef. ve ben onun sadaketine öyle güveniyorum ki... dürüstlüğüne... her şeyini bana göre planlıyo. beni 2 dakika fazla görebilmek için.. ikilemdeyimm :(

• bizimde böyleydi malesef fazla uzun sürmedi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgili dayanılmaz olduğunda bile dayanmalı evet iyi bir huy değil onunki ama belki sen sevgini göstermiyorsan yeteri kadar o böyle yaparak güzel şeyler duymak istiyor veya agresif biri. Er geç mutlaka değişir. Ben de bir kızın istemediği şekilde davraniyordum sürekli kavga. hatamı anladım diyordum geri barışıyorduk sonra yine aynıydım kavgalar ve ayrılma oldu bu beni tekrar kabul etmedi ve biraz yalnız kaldım hatalarimi düşünecek çok zamanım oldu sonra affettirdim şuan iyiyiz yanlış davranışlar yapmıyorum. Bunu niye anlattım çünkü böyle yapabilirsin uyar onu sürekli baktın aynı ayrıl hemen tamam deme biraz kendi haline kalsın ve bir daha yapmasın o davranışları..

0|0
    0|0
    • anlayışsızlık değişebilecek bişey mi

• şöyle anlatayım o zaman bunu 5 6 kere yaşadık. uzun süreli sürttü burnu anladım dedi söz verdi ve ciddi şekilde 1 ay falan mükemmel geçiyo. hiç sorun yok. ama zaman geçtikçe tekrar aynı halini alıyo... yani bu da bana evlilikte kendini kasmayacağını en kötü halini göstereceğini düşündürüyo bana...

• bu endişeni aynen söyle ona zaten o öyle giderse sen de artık yorulup yeter artık dersin o aşamaya gelmez umarım. Baktın hala aynı harbi ayrılırsın evlilik önemli konu hayatını yaşayacağın insanı iyi test etmen gerek.

• Seni boylesine mutlu eden birisiyle ayrilmakla hata etmissin, kolaymi bulunuyor ask, kendin hata yapiyorsun kiziyor, ona karsilik sende ayriliyorsun, adam ne guzel seninle ilgileniyor, mutlu ediyor, senin yaptigina bak, o bir insan, duygulari ile hareket ediyor, kizacak, sovecek, sevecek, mutlu edecek, modamod bir iliski olmaz, o bir erkek!

0|0
    0|0
  • Senin yapacağın bir şey yok. Öfke sorunu olduğunu kabullenip bunu yenmek için çalışmalı.

Kitap okuma huyu olan biriyse bu konuyla ilgili kitaplar bulup okuması için önerebilirsin. Ama tabi önce sen okuyup 'bu kitap çok bilgilendirici' gibi konuşarak kitabı kendisine vermen fayda sağlar. "Senin öfke sorunun var; bu kitaplar sana fayda sağlar." dersen bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • farkında zaten kabulleniyo ama bi türlü aşamıyo içten gelen bişey işte ve kontrol altında tutuyo işte. içinde ne kadar sinirleniyo ama bana yok bişey diyo geçmesini bekliyo. bağırıp çağırada bilir

• Öfke sorununu yenmek, Öfkeyi kontrol altında tutmak değildir; yanlış anlamadıysam onun yaptığı şey bu. Bilinçaltında hiddetli erkek imajının kendisine karizma kattığını düşünüyor bile olabilir.

Öfke duymamayı öğrenmesi, hoşgörü kazanması lazım. Bu biraz zor bir zanaat. Eğer bunun farkında ve bunun için çabalıyorsa kendisine başarı, sana da sabır dilerim.

• teşekkür ederim..

• kardeş korkularında haklısın ve o bebede sinir hastalığımı var

en ufak şeylerde bile tartışma yapan biriyle hele bu ufak tefek şeyler yüzünden tartışıyorsan attığın adımı sağlam atman lazım

yarın bir gün ileriye dönük birşeyler olur yani evlilik gibi allah korusun bu sefer farklı şeylerde olabilir yani

Diyebileceğim şu özü sözü bir insan ol ve seçim yap

0|0
    0|0
  • kızım bu dengesiz. yani seni elde ettiğini düşünüyor artık gitmeyeceğini biliyor bu yüzden böyle. ama gidecek gibi mesefeli olsan inan bana yapmaz suç sende

0|0
    0|0
  • Seviyorsan mücadele edeceksiniz. Korkmakla ürkmekle sorunlar çözülmez.

0|0
    0|0
    • ya sorunlar aşılamazsa? 2 senedir aşamıyoruz

• Bazen ilişkilerde oluyor. Bir tarafın hareketlerine ciddi anlamda uyuz olabiliyoruz. Önemli olan o durumu çözebilmek. Emek vermek. Tabi iki tarafında emek vermesi gerekir. Eğer değişmeyeceğine gerçekten inanıyorsan ve her yolu denediysen çabalamanın anlamıda yoktur.

• teşekkür ederimm

• Özet geçer misin lütfen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı benim eski sevgilim gibi

0|0
    0|0
    • kaç yıl çıktınız

• işte anlattıklarının hepsi onda da vardı sonuç hüsranla bitti aman seninki öyle olmasın da

• biz de ayrıldık barışmamam lazım artık bu kadar üzülmüşken

Yükleniyor...