Bir ilişkiye başlamadan önce tercihiniz kimden yana olurdu?

tercihinizi bakire kızlardan mı yaparsınız yoksa sizin için başka değerler mi önemlidir...karakter vs gibi ? bakirelik şart mı sizin için ?ne düşünüyorsunuz

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• bakireliği şart koşabilmek için öncelikle bakir olmak gerek bakir olmayan birinin bakireliği şart koşması saçma ve bencilce ayrıca bakirelikten önemli unsurlar mutlaka var. kişilik aşk güven bunla olduktan sonra bakirelik kanımca ikinci hatta üçüncü planda insalık şart

1|0
    0|0
    • erkeklerin 99% evlilik önce seks istiyor . ama ne gariptir ki 80% i is evlililige gelince bakire kizlari tercih edior...paradoks olanda bu...kafam cok karisik

• sizin yazdiginizi su an görüstügüm kiside dedi . fakat ben bakire oldugum icin benim onda özel bi yerim yokmus gibi hissettm o öyle diyince.yani amannnn bakire olsanda olur olmasanda der gibi geldi bana.

• böyle değil bakire olsan da olur olmasan da olur değil bakirelik araya bilmek için bakir olmak şart diyorum. evet bakire olmak güzel ve özeldir . ancak ben bakirelik gib kutsal ve kadına özel olan bir şeyi ürülpjik organları ile beyni yer değiştirmiş insanların bunu sormay hakkı olmadığında söz ediyprum.

Erkekler Ne Diyor 18

• ilişkiye başlamadan önce kıza sen bakiremisin die soramassın o yüzden ilerleyen sürede ne oldugunu öğrenirsin ki bu da aşık olabileceğin anlamı taşı aşık olan adamda kızsa bile istemese bile bi şekilde kabul eder die düşünüyorum kendim adına bişi diyemicem :S

0|0
    0|0
  • her cicekden bal alan ariya her arinin bal aldigi cicek denk gelirms yani benm icn durum bu ben bakirm o yuzden bakire biri terchmdr .

0|0
    0|0
  • Bakire olmaması tercih sebebidir. Ama ilişkiye başlamadan önce kimseye "bakire misin?" diye sormuyorum.

0|1
    0|0
  • karakter ve kişiliği önemli daha çok birde benim için özel olmalı onun yanında farklı hissedebilmeliyim aşkmı deniliyor sevmekmi işte ondan

0|0
    0|0
  • bakire olsun tabi. ama ruhuda bakire olmalı.

ne demiş şair. : dünya kerhanesinde bakire değiliz tecavüz edenler var:))

0|0
    0|0
    • bana göre en iyi cevap buydu...tesekkürler beyefendi..sizi taktir ettim ;)

• sairmi yoksa sagopami:)

• oda şair

• Bekaret ne kadar salakça bir şeydir? Erkeklerin kıyaslanma korkusundan çıkar. Bir kızla aramda kafa uyumu, zeka uyumu varsa benimdir.

0|1
    0|0
  • Onu bilmiyorum da "bakire" kelimesinden çok sıkıldım. Benim için önemli değil arkadaş belki fazla ileri görüşlüyüm. Kimseden mükemmel olmasını bekleyemezsin

1|0
    0|0
    • dogruda, bu senin aklini karistirmaz mi ilerde .cocuklarimin annesi acaba benden önce 50 kisiyle yatti mi diye kurcalamazmi beynini?

• açabildiğin kadar açarsın bu konuyu. Benim çocuklarımın annesi en nihayetinde sadece beni ilgilendirir.

• ya tabikide ama meraktan sordum. bazi erkekleri anlamiyorum cünkü. göz göre göre dünyanin en büyük fahisesiyle evlenen var.hemde bilincli olarak.bi insanin midesi ne kadar genis olur bilemedim.

• evlenmeyeceksem bakire olmaması daha iyi :D aşık olmuşsam bakire olup olmadıgı önemli degil fakat her aklıma geldiginde beni üzer.

1|0
    0|0
  • Karakter ve kişiliği oturmuş, sevecek ve değer verecek bir insan tabi ki. Bakirelik önemli değil.

1|0
    0|0
    • hacı düşünsene kıza sarılmışsın romantik duygu dolu bir an yaşıyorsun tak diye aklına onun başkasıyla neler yaptıgı geliyor. insanda ne güven kalır ne bişey. bi kız bakire degilse aldatmaya meyillidir. yaşadım bunu.

• Biribeniöldürsün. Düşüncelerimi kimseye pompalama gibi bir gaye içinde değilim. Yazdıklarımda gelen cevaplar üzerinedir. Konuyuda idrak edebilecek yaşa, zekaya ve olgunluğa sahibim. Lütfen uzatmayalım.

• tamam. teşekkürler. ne mutlu size :)

• Şimdi önemli desem eksileyecekler, önemsiz desem eksileyecekler. Böyle polemik yapan sorulara bulaşmıyorum. Hadi iyi geceler sana.

0|0
    0|0
  • Eğer bakire değilse ve de yanımda ise bi posta da ben koyarım aga ki öyle değilse Başımın üstünde yeri var hele sevdiğim kızsa saçına bile dokunamam kıyamam yani tabiki bakire çuval kızı ne yapim keriz değilim :D

0|0
    0|0
  • bakirelik önemli değil benim için...

bakire olupta neler neler yapanlar var oral, anal...

önemli olan kafa ve ruhun bakire olması

0|0
    0|0
  • başka değerler daha önemli.Mühim olan benden sonra bana olan sevgisi , beni aldatmayacağına emin olacağım birisi.

0|0
    0|0
  • 2 kız var diyelim hatta bunlar ikiz olsun karakter, güzellik falan hep aynı ama biri bakire. işte ben bakire olmayanı tercih ederim.

0|0
    0|0
    • peki neden ?

• peki konu evlilige gelince düsüncen degisiyor mu ?

• önemli olan onu sevmem ve onunla bi ömür geçirmek istemem.

• Tabiki karakter bakirelik onemli değil ama olsa iyi olur

0|0
    0|1
  • hay amk bıktık bu sorulardan yeter ya

1|1
    0|0
  • bakın daha dün oldu kız arkadaşımın 7 kişiyle yattıgını ögrendim. güya beni seviyodu. benden önce tek kişiyle yatmıştı güya oda zorla olmuştu evleneceklermiş hep aynı yalan. kızlar lütfen aklınızı başınıza toplayın. erkekler bu konuda kendilerine engel olamazlar. tüm iş sizde bitiyor.

0|0
    0|0
    • tamamen katiliyorum sana... erkekler artik aptal olmamali ...kizlarin yalanina düsmemeli...cünkü o tür kizlar sizleri kandirip , gercekten masum ve dürüst olan kizlarin sansini elinden aliyor ! buna müsade etmeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!

• İçimizi döküp samimi samimi anlatalım, sen de ona göre oyna di mi?

0|0
    0|0
    • ne alakasi var...gercekten ne düsündügünüzü ögrenmek istiyoruz artik... cok celiskili bi konu bu...günümüzde bi cok erkek önemli degil diyor ama evlenince tercihini bakireden yana yapiyor..kim nasil düsünüyor merak ediyorum ,anket gibi yani

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende kusucam artık bu bakirelik lafından. Yaw düşün ki seviyorsun ve kız bakire değil ama gayet oturaklı hanım yerine göre davranan iyi niyetli bir insan. Bırakın bunları allasen. Evlendikten sonra boşanan dul kadınları da işte bu yüzden taşlııyorsunuz! İlla aldatmak için evlenmemiş ve bekareti bozulmuş bir kadın olmak gerekmiyor evli kadında aldatabilir. Bu insanın içinde olmalı. Yazık sizin yobaz düşüncelerinize.

0|0
    0|0
  • Bakir olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bence sen vermek istiyorsunda erkeklerin onayını alıp vicdanını rahatlatmak istiyorsun her gece p*rno film izleyerek masturbasyon yapıyorsundur bırak bu namuslu kız ayaklarını.

0|1
    0|0
    • seninle bu igrenc polemige giremem. kisi kendinden bilir isi. yani sen su an kendi yaptiklarini bi baskasindan bekliyorsun. o yüzden seninle hic polemige bile girmicem,

• terbiyesiz.sapik

Yükleniyor...