Mast deligi genisletir mi?

Bakireyim icine sokmuyorum ama mast sirasinda kasilmalar oluyor dogumdaki gibi acilip kapanma yani bu genislemeye neden olur mu? İlerde esim yanlis dusunur mu?

0|1
1|19

En İyi Kız Görüşü

• yok bebeğim genişletmez sadece oradaki kaslarının esnekliği artarve bence bu iyi yani. ilk ilişki sırasında fazla kasılma ve acı okmaz.
    benimde deliğim çok dar, bir arkadaşım bu eğzersiz gibi yap oradaki kaslarını esnet dedi yaptım şimdi tam orgazm sırasında deliğimde bir genişleme hissediyorum. ilişki sırasında sen biraz sıkarsan ilerde mesela eşine darmış hissini yaşatabilirsin ki hem :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şırınga Var mı? Bacım Evde..

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki sebep olmaz öyle bir duruma, fizik kurallarına ters bir kere :)

0|0
    0|0
    • Pekala

• İkna olmamış bir "pekala" gibi geldi bu :) Umarım ikna edecek daha ciddi bir cevap gelir :)

• Dikkatli olduğun sürece bişey olmaz ama dikkat et orgazm sırasında yapacağın hızlı ya da sert bir hareket daha farklı konuşarı açmana sebep olur...

0|0
    0|0
  • bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • kızlardan ses yok en iyi onlar bilir.

0|0
    0|0
  • Olmaz. diye bilitorum. :) siz kizlar sanssizsiniz ya :)

0|0
    0|0
  • Genişliyor evet. Ama çok büyük bir cinsel organ ya da doğumdan sonra ;)

0|0
    0|0
  • hayır... olmaz oyle bır sey

0|0
    0|0
  • Muhtemelen delıgın o kdr genısleyecekkı kol bıle gırebılır ve esın boşlukta gıdıp gelecek 1 ayda senı boşar

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz m. etme sen deligin ustunu oksuyon zaten

0|0
    0|0
    • Deligin ustu degil tam olarak

• Dert etme genişlemez rahat ol eşin hiç bişey anlamaz

0|0
    0|0
    • Mast yaptigimi soylerim de ne bileyim inanmaz falan

• neye ınanmayacak bakire olcaksın sonuctas birlikte olmayacaksın bırıyle ve mast genısletmez genişlemesi içi iri boy bir penisle uzun sureler birlikte olman lazım

• Himm tesekkurler

• yoo sorun olmaz kanka deert etme

0|0
    0|0
  • Zevk alıyormusum birde ne sokuyorsun?

0|0
    0|0
    • Sokmuyorum diyorum kardesim org kasilmalarindan genisler mi diyorum

• Tamam üstünde gezdiriyorsun vajen dudaklarından zevk almaya çalışıyorsun ama bu şekilde yani içine bişi illaki sokmadan nasıl orgazm olabiliyorsun eğer olabiliyorsan pes ve bravo yani

• Hemen her istedigim zaman oluyorum dibine kadar

• zarar verirsin dikkat et

0|0
    0|0
  • haydar hocama bir sorayım ben.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olucağını sanmıyorum, öyle olsaydı kızlar ilişkiye girmeyi bırak mast bile yapamazdı. Bu zevkten mahrum kalmanız kötü olurdu

0|0
    0|0
    • Kadinlarin yuzde yetmis sekseni bilmiyor ki zaten

• Kesinlikle toplum giriyor burada araya kadinlsr bastiriyor

• Teşekkürler bu konuyu hep merak ederdim, cevabın yeterliydi. Toplumsal tabular olması gerçekten üzüntü verici, daha sağlıklı bir toplum olabilirdik

• Az bir cinsel sağlık okuyun yavrum.

0|0
    0|0
    • Kafama takildi yazdim be var abi?

• Yok ya saçmalama orgazm oluyorsun işte :))

0|0
    0|0
    • Aynen orgazmin etkisi olmaz yani

• Alismis olabilirim ama seks farkli yani onun zevki de ayridir diye dusunuyorum

• Yani azınca yap fazla yapma

• kocana bişey olmaz da genişlerse normal bir boyuttaki şey sana ufak gelir sonra dikkat et sen sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
    • Yani iliskiye girdigimi dusunsun istemem

• yok nerden bilicez onun genişliğini biz olması gerekeni falan biliriz ama açıp da ölçücek halimiz yok :D. bakiresin sonuçta onu görünce bişey olmaz

• Peki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...