Hamileyim galiba ve bundan çok korkuyorum?

2,5 AY önce korunmasız ilişki yaşadım dışarı boşalma yönetimiyle ki bu zaten bir korunma yöntemi değil. Daha sonra 2 ay düzenli ve gününde olması gerektiği gibi adet gördüm. Bundan 18 gün önce yine dışarı boşalma yöntemi ile ilişkiye girdik. ve adetim 4 gün gecikti. Adetim çok düzenlidir. Hamile miyim bilmiyorum henüz ama her ilişkiden sonra acaba hamile miyim diyorum takıntı haline getiriyorum günlerce uykusuz kalıp bunu düşünüyorum daha adet günüm gelmeden yaklaşık 10 gündür aklımda hep bu soru hamile miyim acaba 4 gündür gecikti daha da delirmiş durumdayım interntte araştırıyorum sürekli. Hiç adet belirtim yok sinirlerim çok bozuk bu olay psikolojik olabilir mi? Millet aylar yıllarca uğraşıyor tedavi görüyor ben mi abartıyorum acaba?

Güncellemeler:
ptesi kan testi yaptırıcam şimdide düşündüğüm sabahtan beri okumadığım şey kalmadı ben böyle bir ihtimal de kürtaj olucam ya 2,5 ay önce kaldıysam diyorum 10 haftalık yasal süreci var kürtajın şimdi 2,5 ay önceki ilişkiden mi kaldım acaba diyorum yiyip bitirdim kendimi
Bugün gecikmemin 5. günü artık eminim kesin hamileyim bunu yaşamakta varmış. Bunu yalnız atlatmak en zoru

0|0
519

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...