Hamileyim galiba ve bundan çok korkuyorum?

2,5 AY önce korunmasız ilişki yaşadım dışarı boşalma yönetimiyle ki bu zaten bir korunma yöntemi değil. Daha sonra 2 ay düzenli ve gününde olması gerektiği gibi adet gördüm. Bundan 18 gün önce yine dışarı boşalma yöntemi ile ilişkiye girdik. ve adetim 4 gün gecikti. Adetim çok düzenlidir. Hamile miyim bilmiyorum henüz ama her ilişkiden sonra acaba hamile miyim diyorum takıntı haline getiriyorum günlerce uykusuz kalıp bunu düşünüyorum daha adet günüm gelmeden yaklaşık 10 gündür aklımda hep bu soru hamile miyim acaba 4 gündür gecikti daha da delirmiş durumdayım interntte araştırıyorum sürekli. Hiç adet belirtim yok sinirlerim çok bozuk bu olay psikolojik olabilir mi? Millet aylar yıllarca uğraşıyor tedavi görüyor ben mi abartıyorum acaba?

Güncellemeler:
ptesi kan testi yaptırıcam şimdide düşündüğüm sabahtan beri okumadığım şey kalmadı ben böyle bir ihtimal de kürtaj olucam ya 2,5 ay önce kaldıysam diyorum 10 haftalık yasal süreci var kürtajın şimdi 2,5 ay önceki ilişkiden mi kaldım acaba diyorum yiyip bitirdim kendimi
Bugün gecikmemin 5. günü artık eminim kesin hamileyim bunu yaşamakta varmış. Bunu yalnız atlatmak en zoru

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların sıklıkla yaşadığı bir sevimsiz durum yaşıyorsun.
    " Sevimsiz " kelimesini hamile olma ihtimalin için söylemiyorum. Sevimsiz durum henüz net olarak bir sorunun olup olmadığını bilmeden yüksek düzeyli kaygı yaşamak. Pazartesi günü ya da ilerleyen günlerde hamile olmadığını öğreneceksin ve müthiş bir rahatlama.
    Peki o güne kadar kendini inanılmaz boyutta sağlıksız düşüncelerle harap etmene ne diyeceğiz?
    Yaşamda altın kural ; Bir şeyin ne olduğuna ya da olmadığına karar vermeden sevinçte yok, endişede yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Stres yaptığın için gecikmiş olabilir. Fakat kesin sonucu test belirleyecektir. Neden inatla korunmuyorsunuz? Ayrıca milletin aylarca uuğraşması, tedavi görmesini düşünüyorsunda korunmasız ilk ilişkisinde hamile kalanları neden aklına getirmiyorsun? :)

1|0
    0|0
  • 2.5 ay önceki ilişikiden hamile kalma olasılığın yok.

0|1
    0|0
  • Hamile olabilirsin ama iki bucuk ay öncesiden değil hem git o işi yapan adamla bir konuş adam olsun sahip çıksın tek atlatmak zoruda değilsin bunun yanı sıra bu kadar paranoya yapıyorsan osikolojik hamilelik yaşıyo olman kuvvetli hem akıllıca korunsaydın

0|0
    0|0
    • Vahinit problemin varsa buna uygun ürünlerde var durex ve okey biraz araştır hiç olmadı doğum kontrol habı var adetide düzenliyo onada yok diyosan ertesi gün hapı var biz mi öğretelim herşeyi

• Psikolojiktir. Telaş yapma 4 gün bişey değil.

0|1
    0|0
  • Yapmadan Önce Düşünecektin.

0|0
    0|1
  • Yani bence psikolojik bişi ama yinede bir ihtimal olabilir tabiki, madem bu şekilde senin psikolojini etkiliyor neden korunmuyorsunuz
    Sonuçta bir iki damla si bile yetiyor ayrica o an için senin yumurtlama dönemine denk gelebilir

0|0
    0|0
  • yapmayın boyle soguk sakalar dondurucu havalarda ıyı gıtmıyor

0|0
    0|0
  • ya yok hamile falan değilsin arkadaşım seninki hüsnü kuruntuı

0|1
    0|0
  • kuruntu yapma bu kadar mevsimlsel gecikmeler olmuyormu hiç, bu da böyle bişeydir. abartmamak lazım.

0|0
    0|0
    • adet gördüğümden beri hiç gecikme yaşamadım ilk kez 5 gün gecikti artık eminim. Kesin hamileyim.

• testler sonuç verdi mi? yoksa kendi kendine mi karar verdin hamile olduğuna?

• eczaneden hamilelik testi al dene

0|1
    0|0
  • pardonda hamile kalmaktan korkup seks yapmak niye?

1|0
    0|1
  • Ne güzel bebek geliyor bebek :D

0|0
    0|0
  • Siz kaşiniyorsunuz arkadasim

0|0
    0|1
  • Cok kafanda takarsan adetin gecikir rahat ol

0|0
    0|0
  • Hem korkarsınız hem de geri durmazsınız.

0|0
    0|1
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Zikilmiş damın davası olmaz

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolojik sorunun var bence Bir test veya kan testi ile sonuç ortaya çıkar

0|0
    0|0
    • ptesi kan testi yaptırıcam

• haplar tüm vücudumun dengesi bozuluyor prezervatif vajinit yapıyor hele ki o vajinit kadar pis bir hastalık yok

• Doktoruna sormanı öneririm illaki bir yolu vardır Bebek neden istemiyorsun

• abartıyorsun bence bazen düzensiz olabiliyo dışarıya boşladıysa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • korunmadınız mı hiç?

0|0
    0|0
    • geri çekilme sadece

• 2,5 ay önce ilişkimden sonra 2 ay adet gördüm 18 gün önce ilişkiye girdik yine geri çekildi bu ay adet olamadım 4 gün geçti

• eski risk ortadan kalktı ama canım havalar soğuk bende 7 gün geceiktiğimi biliyorum telaş için çok erken bir idrar testi yapsan bile hata payı çok yüksek

• allah analı babalı büyütsün hamilesin :D

0|0
    0|1
    • ne kadar güzel demi karşıda dalga geçmek neler yaşadığımı bilmeden

• ilk kez gecikiyor ama bu son 2 cinsel ilişkimden sonra inanılmaz paronaya oluyorum.

• Hayır değilsin bekle biraz ya da git aczaneden test al 2 tane ama büyük ihtimal hamile değilsin ilşki sonrası bazen adet kesintisi oluyormuş.

• bir test almak zor olmasa gerek. ayrıca korunarak bu takıntıdan kurtul böyle yaşanmaz.

0|0
    0|0
    • prezervatif vajinit yapıyor. Hap adetimi düzenini bozar diye kullanmıyorum

• bende kullanmak istedim ama doktor çok düzenli adetinin düzeni bozulur dedi.

• o doktoru değiştirmeni tavsiye ederim. ayrıca ben evlendiğm ilk hafta spiral taktırdım bunuda deneyebilirsin rahat oluyor.

Yükleniyor...