Eski sevgilim kızlarla sadece cinsellik için çıkıyor nasıl bir kişilik ya?

benim eski sevgilimin bir huyunu öğrendim hiç bir kızla duygusallık yaşamıyor sevgili oluyorsada yatmak kalkmak için oluyor. ilk defa benle( 1 yıl)bu kadar uzun çıkmış ve biz ilişki yaşamadık bakire olduğum için, ayrıyız şimdi onu çok seviyorum hala ama bu huyunuda yeni öğrendim benle iyi çıkmış yatmadan 1 yıl diyebiliyorum sizce beni sevmişmidir böyle bir kişilikte birisi hiç itiraf edemedi ve bazen görüşmek istiyor ama ben ona cinsellik sağlayamıyorum bunu biliyor neden hala peşimde sizce aklı başka yerinde olan bir adam sevmişmidir beni sizce

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç az şaşırdım bende hemen hemen böyle birisiyim yani bi kere evliliği hayat felsefemden çıkarmış böyle aşk sevgi "Seni seviyorum" , "Bende seni seviyorum" işlerinden uyuz olan bir varlığım ama şu var ben ilişkim başlamadan karşı taraf ile açık açık konuşurum bu bu bu , bu böyle derim benimde maximum ilişkim 1 yıl sürüyor ama şu ana kadar bir kişi ile aramda cinsel birşey yaşamadım (Ha bu bendede böyle deme) ama gerçekten onu sevdim daha doğrusu sonradan ısındım gercekten insan olarak iyi biriydi hep anlamaya çalışırdı çok yanyana uyuduk çok sordu ozaman neden bana dokunmuyorsun diye ben ona dokunamadım kafanda soru olacaksa e yanında uyumuş ben ona hiç bi türlü dokunmadım onun yanında huzurlu bi şekilde uyuyabiliyordum yapmadım ve buradaki açıklamamdan daha fazla bi şekilde konuştuk anlattım şuan ayrıyız ama yeri geldiginde hep aradığım ilk insanda olur onunda aradığı ilk insan olurum değişik birşey...Eğer senin seçimlerine saygı göstermişse seni hala aradığında kafasında cinsellikle ilgili hiçbirşey yoksa seni sevmiştir gerçekten bende konuşmalarında veya iletişiminde 3-5 yem at amacını öğren hani sende hafif cilve yap birşey istiyormuşsun gibi eğer düşerse ağa senin adam "Aynı tas Aynı hamam" sadece tava getirip ...gerisini biliyorsun işte

0|0
    0|0
    • mesela ne deyim senle ilişki yaşamak istiyorummu deyim mesela birde bir sorum daha olacak ara sıra arıyor ilişki yaşamadığımız halde seni çok özledim diyor buluşuyoz ama sonra sanki pişman oluyor beni umutlandırmak istemiyormuş bir türlü çözemedim sevip sevmediğini

• Pişt zil2tapoz'un mesajına yanlışlıkla cevap atmışım devamı yukarıda =D

• hala sevgi işlerine bulaşmayan biri misin yoksa değiştin miii

Erkekler Ne Diyor 3

• yatağa atamadığı için ayrılmış olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
    • Burda yazdığım gibi kimine göre patavatsız yada fazla açıksözlülük diye algılanabilirde yani ben engel olmam kendime mal bu anlayacağın =D İstiyorsan git yap maximum 20 dakikalık iş deneyip görürsün sonra yeni konu açarsın teselli ederiz " Vermeyeydin iyiydi =D

• Kendi cevabıma yorum atacaktım sana atmışım hacı fışfış pardon =D

• en iyisi. ben duygusal oluyorum da ne oluyor anca kendimi tüketiyorum

0|0
    0|0
    • ne en iyisi böyle oldunu bilsem 1 yılımı vermezdim ayrıca nasıl ruhsuz olabiliyorlar sevgisiz sadece cinsellik düşünüyorlar

• Yaziyi tabiki okumadim ama normal bi kisilik. Sen fazla duygusalsinn.

Tasvip etmiyorum ama yadirgamiyorumda

0|0
    0|0
    • peki beni 1 yıl çekmiş olması ilişki yaşamadan içinde bana karşı bir sevgi olduğunu gösteririmi pek duygularını belli eden birisi değildi

• Konu derin. Bu topa hic girmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlım bu adam da bu model. Hoşuna gidiyorsa açar bacaklarını verirsin, O da diğer kızlara ne yapıyorsa sana da aynısını yapar. Yok eğer beni bozar ben o kızlar gibi değilim diyorsan basarsın kıçına tekmeyi yoluna gidersin.

Ne bu şimdi? Hem kurabiyem dursun, hem karnım doysun halleri. Off yani

0|0
    0|0
  • bakire olduğun için korkmuştur belki.bu riski göze alamaz her erkek.bakire olmasa yapmak ister.yine de en azından sürtünme ya da ön sevişme isteyebilirdi.evet belki seni sevmiş olabilir ama şu tarafı da var olayın .belki de sen de o ışığı görmemiştir.yapmayacağını anlamıştır bunu sen söylemesen de bi erkek anlar yani.belki de bu yüzden ayrılmıştır.ona sorabilirsin bu soruyu...

0|0
    0|0
    • belkide haklısın benim o işi yapmıycamı biliyor zaten.ama neden başka kızmı yok hala arayıp özledim seni diyebiliyor

• peşimden koşuyor dedin .hala arayıp soruyorsa cevap versen ya.madem çok seviyormuşsun.geçmiş geçmşte kalmıştır

• ama sadece hasret giderip bırakıyor tekrar yani bir son yok bizim için istemiyor

Yükleniyor...