Nisanlimdan hpv bulasti tekrar?

Nisanlimla surtunme yoluyla iliski yasiyoruz. Vajinama bosaliyor gecen ay sigil cikmaya basladi doktora gittim ilac surduler sigillerim gecti. Sadece 1 tane makatimda kaldi. Dun vajinami yikarken klitorisimin icinde tekrar elime geldi baktim tektar sigil arkami kontrol ettim makatimdaki cogalmis. Cok sıkıldım bu durumdan ayrilmayi bile dusunmedim degil. Rahim agzi kaserine yol aciyor. Uzerime bosalma diyorum dinlemiyor. Kafam cok karisik sizce ne yapmaliyim

Güncellemeler:
Oral yapildiginda bogaz kanserine kadar yolu var

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• O siğillerin tedavisi yok geçmiş olsun. İlaçla falan da geçmiyor. Yaktırmanız gerekecek. Siz yaktıracaksınız o çıkacak. Bir ömür böyle. Evleneceğiniz adama yazık.

Birde ayrılmayı düşündüm diyorsunuz. Komik...

Sevgilinize nereden bulaştı acaba hastalık. Birde kusura bakmayin ama hiç bilginiz yok bu konuda. Sperm de mikrop olmaz. Boşaldığı için çıkmıuor onlar. Ayrica dua edin başka hastalıklar bulaşmış olmasın.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorsam aydinlat rica ederim. O benim iliski yasadigim tek insan ve evleniyoruz. Hangi fahiseden bulastiysa buna banada bulasiyor. Ama dikkat ettim ne zaman uzerime bosaldiysa sigil cikti. Burdan yola ciktim. Kansere kadar yolu var cok korkuyorum nereye kadar gidecek boyle bilmiyorum yardimci olursan sevirim

• Kan testi ne icin?

• Hepatit için, frengi için, idrar yolları enfeksiyonu için daha sayayim mı? Herpes için vs. yaptırın mutlaka. Canınızı yolda mı buldunuz?

Kusura bakmayın biraz sert konuşuyorum ama durum ciddi o yüzden.

Erkekler Ne Diyor 11

• hpv ten temasıyla da bulaşır illa sıvı olmasına gerek yok. Ve kalıcı çözümü yoktur virüs sende de var artık ara ara nüksedecek ve birlikte olduğun herkese de bulaşacak. İlaçla siğiller yok edilebiliyor ama virüs vücutta kalıyor.

0|0
    0|0
    • O kadar rahatsizim ki surekli kasiniyor kadin ve erkegi ayiran ilk ozellik organlarimiz. Cinseyetimizin simgesi ve ben o konuda moralmen yerle birim

• Onu cok seviyorum ama tahmin edemezdim bu konuda bir sorun olacagini. Ayrilmayi dusundum ama yapamiyorum onun icin katlanirim herseye

• Zaten artık onla ol çünkü kimle birlikte olursan ona da bulaştıracaksın.

• nisanlında masallah onlu arkalı saglam calısmıs:)= ne diyim:) nisanlına prezervatif al :)

0|0
    0|0
  • Vajinama boşalıyor diyosun bide.. Hani siğiller yetmiyor bide hamile kalacaksın

0|0
    0|0
  • hpv biriyle cinsel ilişkiye girmeyi bırak dokunma bile cok saçma.. saglıgını aşkına satıyorsun ne saçma..

0|0
    0|0
  • bu durumu doktorla gorusmen gerek.. yanı bır cagresı vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • ya üstüne boşalmayı bırakacak ya da bırakacaksın

0|1
    0|0
  • Sperme alerjinmi var

0|0
    0|0
  • ilk olarak hpv sperm ile bulaşmaz
    ikinci olarak vajınana boşalması hamile kalmanı saglayabılır
    üçüncü olarak hpv nin %90 nı zararsızdır
    dördüncü olarak kanser riskinden korkuyor isen dermetolojıye gidip hpv tip testi yaptırıp riskli grup ların olup olmadıgını öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • bugun hpv bulastiran yarin hic bulastiri sjsisk

0|0
    0|0
  • abi ne pis şeyler ya insan seksten soğuyor bunları duyunca

2|0
    0|0
  • Gecmis olsun ama galiba belli nabacagin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hepatit virüsü taşıyor sen hala aşı olmadın mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...