Kafama takıyorum, yardım eder misiniz?

arkadaslar benim bir problemim var ve cok kafama takıyorum. nette arastırdım, burada eski sorulara da baktım ama ayrıntılı cevaplar bulamadım. kız arkadaslarıma sordum kimse de bilmiyor. simdi, benim giriste, alt tarafta sarkan bir et parcası var. hic ilişkiye girmedim. üst tarafta yay seklinde bir kısım var. alt tarafta da bu. bu su mu demek; kızlık zarım esnek ve o kısmım dilli? ya da bilmeden bir sey mi yaptım da kızlık zarım yırtılmıs yada zadelenmiş? ( sen bir haltlar yemissindir, diyen cevap yazmayın ) ve eger bu bir zedelenme ise kanama olur mu? (herkeste kanama olmadıgını biliyorum ama kanama olanlar daha fazla imiş) özellikle kadınlardan gelecek cevaplar benim icin cok önemli ama bilen erkeklerde cevap verebilir. beni aydınlatırsanız memnun olurum.

lütfen dalga gecmeyin cevaplarınızda, baska bir yerden ögrenemedim.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarı öyle kolay kolay bozulmaz ilişki yaşaman ya da birşey girmesi gerekir,.düşmeyle çarpmayla dokunmayla kesinlikle bozulmaz onlar hikayedir. için rahat olsun. yine de huzursuzsan jinekologa görün.

1|0
    0|0
    • hayır yasamadım ama heryerde düstügünüzde vs yazıyor. bende ürktüm acıkcası. bu alt tarafta içten dısarı sarkan et parcası gibi bir sey. yüzük parmagımın ucu büyüklügünde.

• parçalansa haberin olur değil mi :)) tam cinsel ilişki ya da onun gibi birşey girmesi gerekli ki bozulsun.diyelim ki birşey girdi canın çok yanar. cinsel ilişkide acımıyor diyorlar ama orada uyarılmayla kaslar dokular gevşer ve kayganlaşır o zaman acımaz ya da çok az acır. ama kzara yırtılma o olsa çok acır ve anlamaman mümkün değil.

• öyle bir durum olmadı ama süphe iste. içim içimi kemiriyor. tamam sagol rahatladım. gene de bir yolunu bulup doktora görüncem.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızlık zarını kendi başına göremezsin.Jineokologlar ışıkla bakıp söylerler sana kzılık zarının yapıısını.Kafana takma bence doktora danışıp doğru cevabı al.

1|0
    0|0
  • Bir sıkıntıdan kaynaklanmıyordur. Ve bir sıkıntı da teşşkil etmeyecektir. Rahat ol. Eğer aşırı bir sarkıklık varsa ve seni rahatsız ediyorsa çamaşırında falan biraz aldırabilirisin. Bi araştır istersen. Online doktora sor.com siteleri falan var onlara danış. Eğer yüzyüze görüşmekten utanıyorsan.

1|0
    0|0
  • burada kimsenin jinekg olduğunu sanmıyorum, hoşolsa bile muayene etmeden ezbere konuşşağınıda sanmıyorum

1|0
    0|0
  • sanmıyorum kı burda bır jınekolog olsun olsada gormeden bır tahmın etsın, gıt doktora korkma bakıreyım dedıkten snra bısı yapmaz doktor bkar sadce cınsel bı deneym yasamadysan kokrma

1|0
    0|0
  • Milletin kafaya taktığı şeylere bak...

Bacı bir sorun yok, yapısı öyle. Millet seni neden vajinanın sarkıklığı ile yargılasın.

1|0
    0|0
    • vajina sarkıklıgı degilde dilli diye geciyor. zarda zedelenme olmasından korkuyorum ve yargılanacak bir yerde yasıyorum emin olabilirsin.

• sarkık bir yapısı vardır belki.

1|0
    0|0
  • (labioplasti) diye arat cevapları yazıyor. uzman tv de videosuda var. kahretsin link veremiyorum kıdemim yetmiyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her genital organın yapısı farklıdır. Söylediğin şeyler muhtemelen yapısından kaynaklı. Kızlık zarının esnek olup olmadığını jinekolojik muayene dışında öğrenemezsin. Yazdığın şeyleri öğrenmek istiyorsan jinekoloğa git bakire olman doktora gitmene engel değil.

Dalga geçmeyin demişsin ama yazdıkların aslında geçilmeyecek gibi değil bu yaşta kendinden bu kadar habersiz olman garip bir durum

1|0
    0|0
    • doktora gidemiyorum malesef, öyle bir yerde yasamıyorum cünkü. annemsiz kardesimsiz dısarı cıkamıyorum. anneme zarımdan korkum var doktora gidelim desem babama der, o da hic sormadan döver.

• Bir şey yapmadıysan zarından niye korkun olsun ki

• jinekolog değilim ama günde en az 4.5 bayanın genital bölgesini görüyorum ve hepsi birbirinden farklı senin labia ların daha büyük sadece kafana okadar takıyorsan vajinal estetik ameliyatlarıda çok yaygın bakireykende yaptırabilirsin ve kimse anlamaz...

1|0
    0|0
    • bu iki dudagın alt makata dogru birlestigi yerde. o kısmın üstünden sarkan ufak bir et parcası. internette parcalanmıs zar parcası diyor ve korkuyorum

• sen bir beraberlik yaşamadıysan bozulmamıştır bozulsa hissederdin bunun kızlık zarının yıltılmasıyla alakası yok bu içerideki fazla bir parçada olabilir bendeki senin söylediğin durumdu ama geçti sende bir beraberlik olmadığı için çok düşük bir ihtimal içini rahatlatmak için gitmen gerekir yoksa burada kim ne söylese seni tatmin etmez... kızlık zarı düşmeyle yırtılacak kadar sert bir yapıya sahip değildir sadece ince kılcal damar topluluğudur ve esnektir ben sadece kendi başıma geleni aktadım

• tamam tesekkür ederim.

• neden bir jinekologa gitmiyorsun ki burdan gelen yanıtlar böyle bi durum için çokta tatmin etmemeli seni

1|0
    0|0
    • ufak bir yerde yasıyorum, annemsiz ya da kardeslerimsiz cıkamıyorum bu sebepten.

• labia minora olmasin o :D

1|0
    0|0
    • bu içten dısarı sarkıyor gibi. yüzük parmagının ucu genişliginde et parcası.

• tamam kavga etmeyin. sagolun yorumlarınız icin.

• buradan demiyorum bende zaten yanına gelebilir sizin kadar bilgili doktorlardan yararlanmak gerekir... niyetim mualefet olmak değildi size iyi geceler...

Yükleniyor...