Arkadaslar bu LGBT konulari kafami karistiriyo?

Simdi gay olan vat lez olan var flan saygi duyuyorum herkesin kesinlikle kendi karari.
Ama aklima. Takilan su neden eskiden bunlardn cok fazla yokdu da Simdi boyle cok yani her 10 kisifen 5i boyle. Bu bence toplumsal olarak boyle ilerledi. Yni heryerde herkes istedigini yapabilir herkes ozgur konulari var. Bide artk cok garipsenmiyo herkez olabilrr gibi bana gore bu yanlis bir insann aklinda yoksa bile sokabiliyalar veya o insan cesaretni kirip soylenenlere inanip hemen icindekini cikarabiliyor. Saygi duymk lazim ama bunun bide diger tarafi var ahiret de napicaz Allah zaten onu isteydi seni oyle getitirdi bu dunyaya ama artk sartlrr degisiti ve bu benim fikrim dunya cok bozuluyo. Siz ne dusunurdunuz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yokluktan oluyor ondan öteside yapanların yapın diye teşvik etmelerinden oluyor.

Herşeyden önemlisi insani duygularıma yenik düşmekten oluyor.

Kuralsiz!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her şeye kendi kararı banane diye diye toplumun çoğunluğu kafayı yedi toplumu ayakta tutan bazı temel kolonlar vardır ve ahlak da bunlardan biridir bina yıkılacak bu gidişle

0|0
    0|0
  • Allah cc. ya isyan ediyor bunlar. ben asla saygi duymuyorum

0|1
    0|0
  • 10 kızın 9 u patlak
    eskiden böyle değildi
    demem o ki o eskiden di

0|0
    0|0
  • Eskiden çoktu ama gizliydi. Şimdi demokrasi var ortaya cikti

0|0
    0|0
  • Avrupaya ozendik ondan boyle sayilari artti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç birine saygı duymuyorum. lanetlenen ve haram kılının ınsanlara hıc bır zaman saygı duymamışımdır zaten.

0|1
    2|1
  • öncelikle bu hormonel bişey, bilimsel olarak kanıtlanmış, onların elinde değil. Ancak bazı gereksizler bunu sırf ilgi çekmek için yapıyor, artış sebebi bu

1|1
    0|0
  • 10 kişiden 5 i mi:D %50 lik oranı nerden edindin :D

0|0
    0|0
    • erkeklerin cogu lezlere iygi duydugu için %50 lik kısmı dogru olabilir..

• Zaten canim kesin kesin demedim orda kesinlikle boyle yazmiyo demiii

• :D hahah haklı çıkacak illa ki :D tamam şampiyon sakin ol ama araştırmasız oran sallama bir daha

• Derin mevzular

0|1
    0|0
  • Kafanın çok karistigi ustune bir de hicbir sey bilmedigin asiri bariz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...