Kızlar akıl verir misiniz aşık olduğum kızın bakire olmadığını öğrendim.

aşık olduğum kızın bakire olmadığını öğrendim.bu kız aslında benimle ciddi bir ilişki düşünüyor ve bende bu kızla ciddi bir ilişki düşünmekteyim.ama bakire olmadını öğrendim zaman benim onu bırakçağımdan korkuyor ve bir ilişkiye başlayamıyor.kızlar sizce ben söylesem diye düşünüyorum ama ben küçük düşerim diye korkmaktayım.onun demesini bekliyorum.sizce ne yapmam gerek

Güncellemeler:
amacım cinsellık degıl cıddı bır ılıskı ve bu kızda bakıre olmadını bılmedıgıımı sanıyor.benım bakırelıge onem verdıgımı dusunmekte ben cıddı bır ılıskıye baslamak ıstedım ıcın souryorum

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• İki ihtimal var. Eğer sen kızın bakire olmadığını bilerek hala ciddi düşünüyorsan konusunu açma bile gün gelir kendi anlatır. Anlatmazsa da sana güvenmediğinin göstergesi gibi. Diğer bir ihtimalse git kızla konuş neden benim haberim yok de zaten gerektiği kadar ciddi düşünüyosa durumu açıklar ve unutmaya çalışırsınız. İkinci ihtimal daha mantıklı aslında.

Şöyle bir şey de var bu kız bu kadar önemli bir şeyi nasıl saklar orası da muamma. Kızı gözüm tutmadı.

0|0
    0|0
  • Ciddi bi ilişkiye başlamadan önce birbirimizin geçmişinde bilmeliyiz de önce kendi geçmişinde yaşadığın tecrübeleri , hataları anlat sonrada senin söylemek istediğin bişey var mı dersin söylemezse sende bildiğini söyleme ayrılmak istersende bi kaçgün sonra ayrılırsın

0|0
    0|0
  • onun söylemesini bekle eğer sen söylersen ürkütürsün.

0|0
    0|0
  • bakire olup olmadığından emin olmadan sen bir şey söyleme bnce bnu sana kim söylediyse yalan olabilir ve pişman olursun

0|0
    0|0
  • Onun soylemesi gerekir gerisi sana kalms

0|0
    0|0
  • Kimden öğrendin?

Bakire olmadığı için bırakacaksan, hiç oyalama derim.

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kiz o...pu degildir bunu unutma bakireyim diye dolasip da g*tu otoban olanlarla karistirma sakin

3|1
    0|0
  • iliskiye girmeyimi düsünüyorsun bunumu sormak istiyorsun? yoksa beraberlignizi bitirmekmi istiyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen bakir misin peki

0|0
    0|0
  • patlak topla maç yapılmaz

1|0
    3|1
  • Ten uyumuna bak mutlaka sonra ayrıl ayagına fırsat gelmiş adamım :D

0|0
    2|0