Arkadaşım evliliğindeki cinsel problemler lütfen okuyup yardımcı olun?

çocukluk arkadaşımın sorunu ama sizinle paylaşmak istedim. biz liseye kadar birlikte okuduk. çok samimi arkadaşız. arkadaşım liseden sonra üniversiteye devam etmedi özel hastanede laborant olarak işe başladı. çalışırken bir öğretmenle tanıştı bir yıl flört dönemi bir yıl nişanlılık dönemi sonra evlendiler 4 yıllık evliler bir yaşında kızları var.
sorunları cinsellikmiş. sevgiliyken ve evlendikleri sırada eşi çok istekliymiş yanlız iki yıldır uzaklaşmış. en baştan beri ilişkilerinde eşi ön sevişmeyi pek önemsemiyormuş. arkadaşım bir ara... izlerken yakalamış kavga etmişler daha doğrusu ben niye diye tepkimi gösterdim dedi ama eşi yapmadım izlemedim diye inkar etmiş. hala izliyormu bilmiyorum ama gizli izliyor olabilir dedi bilgisayarda genelde geçmiş silinmiş oluyormuş. hamilelik döneminde daha da uzaklaşmış. doğum yaptıktan sonra ilk ilişkileri altı ay sonra olmuş. şimdi ayda bir kere falan birlikte oluyorlarmış ön sevişmeye falan pek istekli değilmiş sadece ilişkinin son evresini yaşamak istiyormuş. bu aralar eşinin kendi kendini tatmin ettiğini farketmiş. çok üzüldüm ve ağladım kendimi aşağalanmış gibi hissediyorum dedi. benimle birlikte yatağa girmiyor dedi arkadaşım yattıysa kendisi bir kaç saat sonra yatıyormuş ve bu sırada gizli mastürbasyon yaptığını farketmiş sonra odaya gelip sırtını dönüp yatıyormuş.
arkadaşım eşine bunu bildiğini söylemiş ama hiç cevap vermemiş. bir uzmana başvurmak istiyorum dedi. bunun ilacı falan vardır belki diyor. eşim kesinlikle tedavi olmayı kabul etmez diyor. hiçbirşey olmamış gibi davranıyormuş. boşanmayı bile düşünüyorum çok mutsuzum dedi ama ailemden korkuyorum dedi. çünkü dışardan evliliklerinde hiçbir sorun yokmuş gibi gözüküyor. birde ortada çocuk var
başına böyle bir durum gelen oldu mu fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.


0|0
210

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...