Esinize ya da kendinize erkek doktorun vajinal muayene yapmasina izin verirmisiniz? elleyerek?

Esiniz e ya da kendinize erkek doktorun vajinal muayene yapmasina izin verirmisiniz?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Doktor değil mi? Sağlık sorunu varsa mecburen kontrol edecek. Sapıkça hareket yaparsa karım söyler sonra ben onu ellerim.

Aklıma şu geldi:

http://www.youtube.com/watch?v=5bo-9wTxQ8c

Ellemeyin gardaşım ben o kadar ellemedim :P

1|1
    0|0
  • aklıma gelen birşeyi paylaşayım bari;

yıllar önce bir haber vardı televizyonda. denizde açıklarda boğulmak üzere olan ve çırpınan bir kız var delikanlılar atlayıp kurtaracak fakat kızın babası izin vermiyor sırf kızına erkek eli değmesin! diye.
    sonuç kız boğulup gidiyor... kamera kayıtta o esnada.

0|0
    0|0
  • çok meraklılar sizin genital bölgelerinizi muayene etmeye istemiyorsanız gitmeyin doktora zorlayan yok

1|1
    1|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Iyi bir doktorsa ne önemi var kadın ya da erkek olmasının

0|0
    0|0
  • İsteyen gelip benimkine dokunabilir problem yok

0|0
    0|0
  • O bir doktor..

*Hastada eşi de bunu unutmamalı..

0|0
    0|0
  • Bunda ne varki söz konusu sağlıksa gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Neden. Doktor doktordur. Sağlık içinse evet. Kıskanılacak hor görülecek birşey yok. Sorun değil

0|0
    0|0
  • Erkek olarak kadin uroloji uzmanina gidilir mi? Hic dusunmedim dogrusu.

0|0
    0|0
  • Istemem yav kotu bisey ama saglik olsun doktor bulunur :/

0|0
    0|0
  • yok yaa neden izin veriyim? en fazla hastalıktan ölür erkek eli değmesinden iyidir

0|0
    0|0
  • Allah sağlık versin erkek olsa ne olur kadın olsa ne olur_?

0|0
    0|0
  • abim kadın doğum uzmanı adam görmekten sıkılmıştır

0|0
    0|0
  • Doktor sonuçta biz doğarken nasıl doğduk :)

0|0
    0|0
  • Eşim olsaydı kesinlikle hayır kıskançım hem modernlik adı altında... olmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Yani tabiki doktor adam... onemli olan esimizin doktor fantazisinin olmamasi

0|0
    0|0
  • bize ters o is gesceksin. baska doktor arastiririm bayan ona gotururum karimi bana ters ama baska carem yoksa bende hatunun yaninda dururum doktora bakarim bir ibnelik sedigim an gecmis olsun bak kollarini bidaha kullana bilirmi... ? toplummuza ters o is

0|0
    0|0
  • Yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • Adı üstünde doktor ya
    cocuklar nereden cıkıyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek jinekolog tercih ettiğim olmuştu. muayene gerekmemişti ama gerekebilirdi de.

0|0
    0|0
  • mecburen erkek jinekolaga gittim giderimde insanın bazen bayan doktor arama şansı olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...