Göğüslerim asimerikleşti iyice! neden böyle oldu? diğerini nasıl büyütebilirim?

ameliyat mı en sağlam yöntemi? yoksa bitkisel bir şey bulabilir miyim? ama bazen bitkisel şeyler tüylendirebiliyor :( deneyimi olan bilen yazsın

Güncellemeler:
asimetrikleşti*

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora git göster yahu.

0|0
    0|0
    • doktora siyah noktalarım için gittiğimde güldüğünden beri güzellikle iligli hiç bir şeye gitmiyorum

• haklısın. umarım yine denk gelmem öylelerine..

• Korkma.. Sağlık ve vücud mu önemli gülmesi mi? Git muayene ettir ;)

Erkekler Ne Diyor 17

• biri diğerinden her zaman farklı oluyor

0|0
    0|0
  • Aniden veya bir zaman dilimi ile asimetrikleşen göüğüs cok ciddi derecede kist veya doku rahatsızlığının belirtisidir. Tavsiyem kesinlikle bir memografi çektirmenizdir.

0|0
    0|0
    • Yorumları şöyle bir okudum da Sana ısrar ile doktora git diyorum. Dikkat et ısrar ile diyorum. Yoksa ileride tek bir göğüs ile gezmek zorunda kalabilirsin.

• bitkisellikle değilde spor belki işini görür hangi tarafda sorun varsa otarafı calısarak toparlıyabilirsin zaten coğu insanda böyle bire bir olan yok gibidir

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler demeyin içim fena oluyor alskmdad :D
    şaka bir yana doktora görün tabi ama kadınlarda biri diğerinden herzaman farklı olur ama bu fark çok fazlaysa doktora görün değilse pek bir sıkıntı oluşturmaz.

0|0
    0|0
  • Büyümez yetinmeyi bil

0|0
    0|0
  • Sıkıntı ve dert yapmakta haklı olsanda iki cift sözüm var.

doğacak yavruna süt veriyorsa yeter.
    birde göğüs kanseri olanları düşün sukretmeyi bil :)

0|0
    0|0
    • gelecekte eşimin şükredeceğini sanmıyorum. ayrıca dikkat de çekebiliyor dışarıda

• kıyak bir durum olmasın için hep yandan profil göstermek lazım :D önden bakınca ço asimetrik kötü oluyor :D

• Sıkıntı yapma bu durumuuu :) rhat oll

• ellerini eşit kullan

0|0
    0|0
  • biri büyük biri kücükmü :DD

0|0
    0|0
    • neden bu kadar güldün canım

• elimde olan bir şey mi? değil.
      o halde dalga geçilece ne durum var söyler misin?

• dalga geçmedim :D

• Lavabo pompasiyla buyut.. Guzel dezenfekte et pompayi. Yavas yavas pompayi gogsune vakumla ikisine orantili bir sekilde yaparsann bir sure sonra faydasini goruceksinn

0|0
    0|0
  • Silikon taktır olsun bitsin, bitkisellikle çözülecek işler değil onlar

0|0
    0|0
  • ne yani biri 75 bende digeri 85 bedenmi? :D

0|0
    0|0
  • Doktora gostersen iyi olur sanki

0|0
    0|0
  • mmmm. me.. meme meee mMEMEEEEEEEEEEEEE

0|0
    0|0
  • nasıl yanii nasıl durumdalar şu an

0|0
    0|0
  • ovalattır emdir

0|0
    0|0
  • Kucuk olani bana gonder ben 1 haftada uygun
    seviyeye getirip sana yollarim

0|0
    0|0
    • büyümez o bildiğin inat etti

• diğerini mi küçülttürsem küçüğünü mü silokanlasam netsem napsam pf çok dengesiz bir durum

• Ya hic gerek yok inan dogal gogus disinda bunlardab hoşlanmayan erkekler de var tip ki benim gibi..
      Her zaman doğallıktan yanayım. Gerektirmedigi surece bicaga da karsiyim.
      Aynaya baktıginizda kendinizle barisin artık.

• görmemiz lazım canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her kadının oyle. sadece sende degıl yanı.

0|1
    0|0
    • bariz belli tatlım ya :( neredeyse bir beden fark var aralarında belki daha fazla...

• Her kadının ki öyledir.. Çok rahatsız oluyorsan ; küçük olan memeye buz ile masaj yap , ve hemen artindan elma sirkesi uygula belki işe yarar ;)

0|0
    0|0
    • elma sirkesi?

• Evet elma sirkesi buz masajı ardından pamuk yardımı ile kullanabilirsin.. Elma sirkesi daha gergin ve büyük olmasını sağlayacaktır.. Düzenli olarak yapman gerekir..

• ameliyata sakın kalkışma hiç dokunulduğundaorjnal olmuyormuş göründüğü gibi sertmiş aqua lift doldular var 4 bine yaptırabilirsin 5 yıl ömrü var ondan sonrada evlenir doğurursun zaten :)

0|0
    0|0
    • kalıcı bir şey olsun istiyorum ama. evlenince de bakımlı güzel olmak istiyorum

• bu nedir vücudun kendi yağını mı alıp enjekte ediyorlar?

• hayır araştır aqualift dolgu nedir diye

Yükleniyor...