Sevgilimin geçmişi kafamı çok karıştırıyor.

Yakın zamanda yaklaşık 7 aylık bir ilişkimi bitirdim fakat kafamda hala sorular var.

Kız arkadaşımın geçmişi bayağı karışıktı. Cinsel anlamda beraber olduğu kişi sayısı ve kimlerle beraber olduğu sürekli kafama takılıp duruyordu. Yapmadığım şey kalmadı bunları kafamdan silmek için. Çünkü bu kızı cidden çok seviyordum. Ve hayallerim vardı . Ama artık dayanamaz duruma geldim ve ayrıldım.

Şimdi size sormak istiyorum. Ben hayatımda ondan önce hiç bir cinsel ilişki yaşamamıştım. Fakat o benden önce 6 kişiyle beraber olmuş ve bunların biri 50 li yaşlarında biri de 40 lı yaşlarında. (Kendisi bunları yaşadığında 18-19 yaşındaymış şimdi 20 yaşında).Ona göre hayatında severek cinsel ilişkiye girdiği kişi 2'ymiş. Bu kendinden büyük kişilerle yaşadığı ilişki hiç birşey ifade etmiyormuş.

Ben birşey yaşamadım. Ama aşık olmadığım için yaşamadım. Açık söylemek gerekirse aşık olduğum bir kadınla karşılaşsaydım kesinlikle yaşardım. Fakat o aşık olmadığı kişilerle yapabilmiş ve bu bana çok koyuyor. Onun bakire olup olmaması önemli değil. Fakat yaşadığı şeyler beni sürekli tedirgin ediyor. Öncellikle sorum bu yönde.. Her insanın mı böyle hataları var ben mi yanlış bir görüşe sahibim ? 22 yaşındayım ve gerçekten aşık olduğum kişi sadece bir kişi diyebilirim. O da bu ilişkim oldu.

İlişki bakımından hiç bir sıkıntım yoktu. Hatta bana çok çok iyi davranıyordu. Hatta ben ona patladığımda, geçmişini takıp ona belli konularda kızdığımda bile alttan alıyordu. Ve bu beni daha çok bitiriyordu.

Onun hayatını bitirmemek için hiç bir sebep yokken ayrıldım. Geçmişini yüzüne vurmamaya çalışıp hatanın benimle alakalı olduğunu söyledim. Çünkü geçmişi yüzünden ayrılsaydım belki de hayatını elinden almış olacaktım.

Sizce hata mı yaptım ayrılmakla ? çok güzel bir ilişkim vardı. fakat geçmişi unutamıyorum. sürekli beynimde .

Ne yapacağımı bilmiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• arkadasım kusura bakma ama hıc hos seyler degıl sevgılının daha bu yasda okaddar kısıyle beraber olması ve kımın buyuk olması normal degıl bence hıc uzulme umarım gercek askı bulursun ve o da senn gbı ask oldgu kısyle bırlıkte olabılen bırı olur Bence ıyı yapmıssın cok sevdıgın ıcın gecmıs yakanı bırakmazdı unutmaya calıs

0|1
    0|0
    • belki de... hep geçmişinin tekrar karşıma çıkmasından korkarak nereye kadar yaşayacağım ki. Hem onun için de iyi olacak. O da insan sonuçta onu da sürekli bu üzüntüyle karşı karşıya bırakamam

• aynen sadece yıpranmıs olursunuz sonu yok gıbı gozukuyor zor bır durum .

Kızlar Ne Diyor 6

• aklını karıştıran şeyler varsa ve sen bunları unutamıyorsan zorlamanın ve uzatıp daha fazla yıpranmanın anlamı yok

0|1
    0|0
  • hatalar insanlara mahsustur her insanın bir hatısı vardır önemli olan hataların da ders alıp bir daha yapmamasıdır eğer sana ileriki hayatında güven veriyorsa bu konuda bırak geçmişi zaten 18-19 yaşında diyorsun cahilliğine ver.. tut elinden yanlış yoldan uzaklaştır onu, senin gibi iiyi biri çıkmaz kolay kolay karşısına harcarlarr...

0|1
    0|0
  • seni aladatmadıysa onu bırakmakla hata etmişsin..herkesin yapdığı yanlışlar vardır..önemli olan sana bağlılığı.

0|1
    0|0
  • gene roman yazmışsın seviyorsan sahip çık sende kullanıp atma yazıktır

0|1
    0|0
  • arkadsim ne yaptin ya gecmis gecmiste kalir unutuma egr o seni seviyorsa sende onu bnun önmi olmamli kizlari et parcasiymis gibi görüp harcmya hakinz yok sadece sev onu benimde sevglim terketi bni cok güzel bir ilskimiz vardir hic bisy dmeden sesizce ayrildi yok piyasada onun ama olmuyorsa zorlma akisinia birk

0|0
    0|0
  • geçmişi geçmişte bırak ve inanıyorumki bu kız dürüst biri olmasaydı sana ne yalanlar söylerdi ve emin ol sende inanırdın ki öyle biri değilmiş.Ne kızlar var benim tanıdığım bin yalanla namuslu görünmeye çalışan erkekleri böyle tavlayan ve inan birgün bu kızı bırakıp yalancı birine denk gelip gelmeyeceğini kimse bilemez gerçek yüzünü birgün gördüğünde çok pişman olursun.Doğruyu,dürüstülüğü,sadakati ,saygıyı önemse ve sevgine sahip çık yarın çok geç olabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seviyorsan geçmişini kurcalama. Sana gerçekten değer veriyorsa bunların önemi yok. Sana karşı dürüst olmuş seni kandırabilirdi de.

0|1
    0|0
  • kardeş böyle kızlara aşık olup hayatını karartma..onlardan eş olmaz.

0|2
    0|0
  • sende bi teme vurma AMA... bu kızı da alır evine hanım yaparsan ADAMIN DİBİSİN..

0|1
    0|1
Yükleniyor...