Kapat

Anal ilişki ve bende biraktigi etki?

Arka deliğim yilbasindan beri aciyorm o gun kanamisti zaten. Tuvaletimi yaparken agliyorum acidan. Napabilirim

0|1
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• 9 gün sürmez bu acı... Ne yaptı 30 cm uzunlukta 15 cm genişlikte kuru kuru mu girdi.

0|1
    0|0
    • Okadar buyuk sanki varda. Kuru kuru girdi birtek

• Kalbini kırmak istemedim. Biliyorsun anlattım sana :(

• Aynı zamanda bu yaptığın yüzünden anüs ün en dıştaki tarafında yırtılma olan yer anüsten dışarı doğru çıkabilir bir an önce doktora git.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 31

• yaılbaşı gecesi yediğin hurmalar, ömrün boyunca seni tırmalar

8|3
    0|0
  • Yılbaşı gecesi sevgilisiyle kafayı bulacak kadar içen ve seks yapan kapalı bir kadına bir faydam olsun. Homoroid kremi deneyiver bekli işine yarar.

3|1
    0|0
  • Hem tesetturlusun hem zina yapiosun yani göstermelik kapalisin anladığım kadariyla

3|3
    0|0
  • Dr a git arkadaş boşuna burada çare arama..

1|0
    0|0
  • burada bilip bilmeden yorum yapanlari dinleme sana tavsiyem doktora git büyük ihtimalle anla bölgende yirtilma olmus hafife alinacak bir durum deyil bazilari vazalin kullan demis yirtilma olduysa vazelin yarayi yumusatir ve iyilesmesini geciktirir dikkat et.

0|0
    0|0
  • Yahu burada ne diye ifşa ediyorsun ki kendini. Git bir doktora görün. Yasak eden boşuna etmemiş bak denedin ve gördün sonucunu.

1|1
    0|0
    • Utaniyorum doktora gitmeye

• Yaparken utanmadın doktordan ne utanıosun git görün belki daha kötü olucaksın doktora gitmeyerek.

• bunu yapmadan önce veyahut yaparken düşünmüş olsaydın, şu anda bu soruyu soruyor olmazdın. git bir doktora ve düşün "doktor" bile sana nasıl bakacak.

2|1
    0|0
    • Bu yuzden gidemiyorim doktora zaten

• gidemediğini biliyorum. bence öleceksin ve pamuk tıkarken görecekler ne olduğunu.

• arkadas hak yolu varken neden book yolunu tercih ediyorusnuz. hayvanalar arkadan ciftlesir. sizde hayvanlik var mi. birde utanmadan burada göötümü verdim diye yazmissin

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın saat satan zencilerdenmi.

0|0
    0|0
  • Acır tabi kendini hangi erkeğe yamıcan kim bilir.

0|2
    0|1
  • Geçmiş olsun.. Hayvanlar yerine insanlarla sevgili olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • tanıdık bir eczacı bayandan ya da varsa uzman bir hekimden kayıt dışı özel yardım alın sağlığınız ve ilersi için çok önemli ve elzem 1haftayı geçmiş lütfen ihmal etmeyin burdan yazılmayacak tetkikler var.(E. ÜNV. TIP. FAK. UZMAN)

0|0
    0|0
  • tatlım okadar canın yanmazdı ama sanırım seni beceren kişinin anal deneyimi yok hatta pamuk gibi davranmalıydı önce yalayıp pamuk gibi sonra girmesi gerekirdi sanırım ilişkide tecrübesi yok

1|0
    0|0
  • 10 gun surmesinin sebebi yirtilma olmali ya da kaslar agir hasar gormustur. zamanla iyilesir endise edilecek bir durum yok. kayganlastirici ile denerseniz daha az aci cekersiniz.

0|0
    0|0
  • ne dion yaaa

0|0
    0|0
  • bir erkeğe bu kadar kendini niye teslim eder ki bir insan..

1|0
    0|0
  • hic inanmiyorum

0|0
    0|0
  • kremlemelisin maalesef hiç işi bilmeyen yaparsa böyle oluyor sürekli krenli tut deliğini üzgünüm

0|0
    0|0
  • zamanla kapanıyor merak etme

0|0
    0|0
  • Kaç erkek girdi içine

0|0
    0|0
  • Haketmişsin

0|0
    0|1
  • haketmişssin.. sonradan kendı bokun cıkacak haberın olmadan

0|0
    0|0
    • Bidaha yapmicam ki arkadan

• Anal yapmadan once vajinal seks yapiyoduk.

• vajinal seks yapınca kullanılmıs olmuyor musun?

• Sicak oturma banyosu yap. Sicak suyu legene doldur otur içinde. Zevk aldinmi peki?

0|0
    0|0
  • Sıcak su terapisi yap, uzun sure anal yapma

0|0
    0|0
  • ilk ilişkide çok sert yaptığınız için olmuş geçer. acıyorsa krem sür ve sıksık duş al.

0|0
    0|0
  • Allahım bak kalp kırmayı sevmiyorum ama örtülüyüm diyorsun bakire değilim diyorsun her türlü boku biliyorsun bence bir sen kendini yargıla bacım ya

2|1
    0|0
    • zaten boyle leri yuzunden bas ortulu kizlarin adi cikiyor malesef

• Örtülü analci:)

Onunla evlenmezsen seni ak pak sanan gençler Allahın emri ile ailenden istemeye geldiğimde alninin ak ile göğsünü gere gere şirin hallerle kahve hazırla onlara tl tamam mı?

2|2
    0|0
  • Adam kuru kuru girmiş demekki acelesi var

0|0
    0|1
  • Büyük ihtimalle yırtılma olmuş veya kılcal damarlar zedelenmiştir... İyi olmuş Abazanlar sizi...

1|1
    0|1
  • Hem dinen lanetlendin hem sağlığının içine ettin hem zar duruyorsa çakma bakiresin tebrikler :)

4|1
    0|2
    • Bakire degilim..

• Adam birde arkadan kayayım demiş o zaman iyiymiş :)

• Erkekler Devam
    1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir doktora git yaşadığın yerden uzak bir yere mümkünse Türban sorun oluyorsa çıkar öyle git

0|1
    0|0
    • Gitmem gerekiyormu sizce. Yinede doktor benimle alay etmezmi? O an cok utanirim ki ben.. Sapka takipda giderim o sorun degil de cok utaniyorum

• Yanlış düşünüyorsun olmadı bir bayan doktora git özele kendi muayenesi olan ama durumun yoksa devlettte uzak bir yerde olana git Seninle kimse dalga geçmez Burdaki yorumlara bakma Milletimiz yargılamayı sever ama doktorlar bunu yapamaz sadece görevini yapar En basiti kocamla yaptım geç türban da takma

• Haklisiniz. Vazelin ise yaramazsa mecburen gidecegim artik. Sag olun :(

• bir daha yapma o zaman yapıcaksan önden yap
    Şimdi kesin ben bakireyim diyeceksin ama önden yapmayıp arkadan yapınca bakire mi kaldığını zannediyorsun?

1|1
    0|0
  • Anestol filan sür belki işe yarar

0|1
    0|0
  • doktora git canım bir şey olmuyor

0|0
    0|0
  • Biraz kaba olacak ama, ilk defa argo konuşacam. Yargilayan erkekler becermiyo mu kızları.. anestoll krem var. onu kullan. Uyuşturucu ve ağrı kesici özelliği var. Birde sicak su hazırla betadine dok ve otur. Biraz rahatlayinca doktora git. anal fissur diye birşey var. rahatsızlığın bu ola bilir? Bazan cok ıyi oluyor bu erkeklerimizde, bazan nerelerine dokunuluyor anlayamadım gitti.

0|1
    0|0
  • Hepsi mi girdi :/

0|6
    0|0
    • Evet :/

• Hic zevk almadim, cok agladim. Hep canim acidi benim. Erkeklerin hepsi yargilamis beni alkolluydum karsi koyamadim okadar napabilirim ki

• Canım üzme kendini. Krem sür

• Onu sana yapan hayvanmis canim krem falan sürmedi mi direk mi yaptı vazelin sur geçer

0|3
    0|0
    • Ya ikimiz de sarhostuk durduramadim onu krem falan olmadan girdi vazelinle gecer mi

• Geçer ama bol sur

Yükleniyor...