Haydar Dümen olup cevap verelim. Birini seç dilediğince cevapla

5. Bir arkadaşım fazla mastürbasyonun sağırlığa neden olduğunu söyledi. Haftada 4 yapıyorum, hocam sizce sağır olur muyum? 4. Kendimi tutamayıp sevgilimin yüzüne boşaldım. Kulağına sperm kaçtı. İki gündür duyamıyor, kulak zarı yırtılmış olabilir mi? 3. Cinsel organı limon suyuyla yıkamanın faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz yapıyormuş. Doğru mu, bir aydınlatın 2. Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Oğlanın sünnet düğününden kalan balonları kullanıyoruz. Acaba bir zararı olur mu? 1. Erkek arkadaşımla yeni tanıştık. Bana bir hap verdi ve hamile kalmazsın dedi. Adet görmüyorum. Hamile olma riskim var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 5. Sabun kullanıp, yüksek ses sistemine bağlı mikrofonun yanında yaparsan olursun evladım.4.Sevgilin uzaylı olabilir, kulağı yüzünden sanırım.3.Ayılana gazoz, bayılana limon. Sana ne lazım bilemem bakımlı oğlan.2.Zararı olmaz ama faydası olur mu bilemem.1.Yedim bir halt.Uyanmam artık şart.Haydar Hoca ne yapsam. Çocuğu kime satsam.

Kızlar Ne Diyor 6

• 5-sağırlık değil de kesin yeni kulak çıkacak sende..4-Kızlık zarı bozulmuştur unutma kulaktan hamile kalınabiliyor3-Ben domestos öneriyorum hijyen için bunu da dene derim2-Balon kışın üşütür senin hanım yünden örsün senin ufaklığa göre bir takke1-Bir erkekle birlikte olduğunu hatırlayabilecek kadar ayıktın yani? Hamilesin kızım

• takke fikrini beğendim

• sağol(:

• 1) sevgili yavrum.her önüne gelen gazozu içme,her şeker verene güvenme.zaten hapı yutmuşsun bari sağlam bi kürtajcı bul2)bi zararı olmaz.boyutunu da kendi zevkinize göre şişirip ayarlayabilirsiniz.ek tavsiyem uçan balon kullanın3)limon suyu asidik ph a sahip olduğundan zamanla yaşlanma kırışlık yapar.hergün peeling yaptıktan sonra cildine uygun bi tonik kullan haftada 2 kez de yosun maskesi sür.1 ay sonra bebek poposu gibi olur4)güzel çocuğum,kan gelmediyse yırtılmamıştır.aman dikkat et her bulduğun deliğe boşalma5)korkma yavrum mastürbasyon sağırlık yapmaz.çok fazla yaptığında beynini daha az kullandığın için gerizekalılığa neden oluyo.bence sen 4 den fazla yapıyo gibisin

• süpersin koptum gülmekten:)))))))))

• 1/ link

• 1.Verdiği hap dogum kontrol hapı olabılır

• Olmayadabilir :)

• Öncekileri Göster
    • Herşeyi benmi düşünecem yaaa! Olmazki !

• hahahhhaha :D

• 5. evladım bence sende öyle bir arkadaş olduktan sonra onu duymamak için sağır olsan daha iyi. hiçbir zararı yok. günlük hayatını etkilemediği sürece mastürbasyona devam edebilirsin. eline kuvvet evladım. elinle mutluklar sana.umarım olmuştur :)))))

• Elinle mutluluklar kaptım sağol :)

• :)))) rica...

• 5. Türk Işaret Dili ne günler için var yavrucuğum?4. Ön sevişmede kulağı bir güzel vakumlayınız.3. Limon yerine pirinç suyu öneririm, beyazlatma etkisi de yüksek. 2. Balon kırmızı olmasın, bekaret kontrolünü zorlaştırır.

• Pirinç suyunu denemek lazım benimki biraz kara sanki :)

• Öncekileri Göster
    • Tavuk suyundanda biraz katayımmı prinç suyuna

• alerji yapar.

Erkekler Ne Diyor 10

• 2.Balon olmaz ama huni olabilir

• 2- dikkat et sürtünmeden kaynaklı cinsel organında yanma olabilir

• 1.soru evladım spermdeki vitaminlerden dolayı artık kulakların hassaslaşır karıncaın yürüyüşünden başın ağrır :)2.soru zarda yırtılma olmaz aksine kuvvetlenir.3.cinsel organın midye değil evladım üstüne limon sıkılmaz.4.sizin köyde prezervatif yoksa cuval sarın efenım.5.sana verdiği hap bonibon olmasın bi doktora görün.

• Bonibon harika olmuş

• Güzelmiş :)

• 1. Yavrucuğum hapın yan etkilerinden biri olabilir. Senin yinede bir doktora muayene olman gerekmektedir. HAYDAR DÜMEN OLMAYA ÇALIŞMAK BİLE ZOR BE :)

• 5)fazla heyecan ve adrenalin aşırı heyecana ve dolayısıyla ani tansiyon yükselmelerine neden olabilir...bu ani yükseklik ve değişim sağırlık yapabilir...derdin ne evladımm;?2)spermin içindeki akışkan madde zamanla şişip hacimce büyük ve bu kulak zarına baskı yapar...3)tabiki...limon içinde bulunan doğal asitler sayesinde ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık verir...4)balonun hiç bir sakıncası olmaz...dibinden paket lastiğiyle sıın ki içeride kalmasın1)hapı yutturmuş sana erkek arkadaşın kızım...9

• 1-) adet görmüyorsan hamilesindir, seni kandırmış :)2-) zarar sözkonusu olamaz fakat, bayanın zevk alma hissi azalır,3-) limon suyunun tcilde iyi geldiği söylenir, gözenekleri açması bakımında soda da söylenir, sabunda temizlik, hijyenik açısından söylenir ama, cinsel oraganı yakar bunlar, deliğe sokma yeter

• 3. Sevgili okurum tuzlamazsan tek başına limon suyu etkisini göstermez. =)

• 3- evladım sana söylemedilermi ütülersen daha gergin olur ama eğer boyunu büyütmek istersen odunla döveceksin onu ...kafan küçükse kafana da vur evladım çekinme ...hahahahaha

• Manyaksın sen ya ütülemek ve odun harika terapi

• en iyi cevap adayımıyım hahaha

• 2. Umarım şişirip kullanmıyorsunuzdur :D

• Düşünemiyorum bile ya :)

Yükleniyor...