Bakire olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bir kızın bakire olup olmadığı nasıl anlaşılır belli olur yani , bunu anlamanın kolay yolu nedir?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• plakası takılı sırtında mavili.
    tereddütün oluyorsa konuş , adrenalinlere girme.

0|1
    0|0
    • hanımefendi ben onu sormuyorum, ben diyorum ki misalen nişanlıyız ben karşımdaki kızın daha evlenmeden temiz olup olmadığını nasıl anlarım :-( işte soru bu ne yapabilirim lütfen ama gerçek bir cevap istiyorum senden
      hem yaşında tam uygun sen iyi bilirsin

• evet :-( ama inşallah kızmaz bana. ama bende haklı değil miyim hanımefendi yani. Çünkü ortalık çok karışık kimseye güven kalmadı haliyle gözümle görmek, bilmek lazım. Ben Bakir im, kendime de ben gibi biri lazım dimi ama.

• bilemem , kendine göre haklısın.

Kızlar Ne Diyor 3

• anlışılamaz bazı durumlarda kız bakire olsa bile kan olmuyor..

1|1
    0|0
  • İlişkiye ilk olurda tereddütlü cok heyecanlo korku varsa bakiredir işte yapmadan bilemezsin zorladığında bağırır acır ilk giriyor sonucta anlaşılır bence ya ben naparım diye düşünüyorum ilk gece ama sor bence ona

0|1
    0|0
    • evet doğru söylüyorsun, şimdi düşünsene ben evlendim gitti sonra ilk gece yapınca bir baktım ki kız değil kızlığı gitmiş sonra ben nasıl yıkılırım orda. Allah korusun herkesi. ben nasılsam karşıma da öyle biri denk gelsin. evet yakında sorucam geç olmadan, çok güveniyorum ama genede sormak bilmek zorundayım

• İnşallah rica ederim sende evlenip mutlu olursun inş

• Yıkılırım demişsin ya sende bakirsen yıkılirsin doğru ama bakir değilsen yikilacagn bir durum yok. Sonuçta bakir olmayana da bakire olmayan kizin gelmesi mantkli. Olması gereken bu. Hakettgi bu.

• İlişki olmadan asla anlayamazsın. dürüstlüğüne güveniyorsan da sor

0|1
    0|0
    • evet haklısın bayan çok doğru söyledin, bunu bir şekilde sorup öğrenmem lazım tabi öncelikle güven tabi. Allah korusun öyle bişeyle karşılaşmak istemiyorum

• Şahsen bana böyle bir soru sorsa sevdiğim sırf bunun için konuşmazdm onunla

• doğru işte sen bana nasıl güvenmezsin diye, ama şimdi ki devir de çok kötü ya. onun için böyle bişeyi isterdim hani ileriki mutluluğumuz için. ama oda benden istesin ben razıyım kabul ederim çünkü hiç yapmadım pislik şeyler anca elimle yaptım oda doğal yani.

Erkekler Ne Diyor 11

• anlayamazsın.

1|1
    0|0
  • Yürüyüşünden...

0|1
    1|0
  • Konuş kardeşim konuş ;) İlişki başında sor. Yoksa sonra kötü olur.

1|1
    0|0
    • valla haklısın ağabey ya evet ben bir şekilde sormam lazım bunu

• Anlamak çok basit. Kendisine sorarsın. Cevap ya evettir ya da hayır.

1|1
    0|0
  • Anlayamazsın

0|1
    0|0
  • yok oyle bır sey kardeşim anlamazsın anlayamazsın o ısı.. guven oncelık soracaksın gercı sorulmazda bu

0|0
    0|0
  • Üzerinde yazıyor

1|0
    0|0
  • Önce koklarsın baktın anlaşılmıyo sonra iki elinle tutup baş parmakları bastırırsın ondanda anlamazsan kestirir tadına bakarsın 😊

0|0
    0|0
  • Anlasilir arkadaş kızlar ne kadar anlaşılmaz desede opusmusse dahi anlasilir

1|1
    0|0
  • googleden vajinanin yapisini incele anlarsin

0|0
    0|0
  • sok çıkar kanka kan varsa bakiredir. ama aynı zamanda geçmiş olsun.

0|0
    1|0
Yükleniyor...