Ilk defa yapıcam bakireyim?

Ilk defa sevgilimle yatıcaz bakireyim korkuyorum cok acır mı nelere dikkat etmeliyim?

Güncellemeler:
Neden yapmayim?
Yahu arkadaslar kendini kocana sakla pisman olursun bırakıp gidecek falan soyle seyler yazmayın tanıyorum ben kendimi :D saklayamam kimseye istiyorum ve yapıcam

0|0
8|34

En İyi Kız Görüşü

• Canım öncelikle boşver burada yapma etme diyenlere kulak asma gençsin tabiki yapıcaksın en doğal hakkın bu.
    Şimdi gelelim tavsiyelere, bir çok kez seks yapmış biri olarak söylüyorum
    Ön sevişmeyi uzun tutmaya çok önem ver, sevgilin hemen içine girmeye kalkarsa izin verme en az yarım saat 1 saat sevişin sonra içine girsin sevgilin. Ve girmeden önce sana oral yapsın böylece penis içine rahatlıkla girer. Yani canının yanmaması için vajinanın ıslak olması lazım
    İçine girerken sakın kasma kendini rahat ve serbest bırak, ne kadar zevk alıcağını düşün.
    Sevgilin birden hızlanmasın sen alışana kadar bir süre içinde beklesin sonra yavaş bir tempoyla hareket etsin.
    Eğer sevgilin erkenden boşalmazsa ara vermeden uzun bir süre seni siker ve sonunda orgazma ulaşırsın. Bu yüzden eğer sevgilinin erken boşalma problemi varsa geciktirici falan kullansın veya bir gün öncesinden kendini tatmin etsin.

1|7
    0|4

Erkekler Ne Diyor 34

• ben şu kadarını söyleyeyim bu iş sigara alkole başlamak gibi birşey bir kere bulaştığında bir daha vazgeçemezsin, tabiki güzel bir duygu ama haram sevgide bu lezzet yediğin tokatlara deymiyor! sen karşıdaki elemanın sana bağlılığı artacağını düşünüyorsun ama onun hiçte o konuda umrunda değilsin emin ol, benim kanaatim herkes layık olduğuna denk geliyor sende kendini eşine sakla ki sana sadakatli biri nasip olsun, yoksa çok ellerde savrulup perişan olacaksın, aradığın nitelikteki kocayıda kusura bakma ama bulamazsın çünkü büyükler etme bulma dünyası diye boşa dememiş, umarım yanılan benimdir, çünkü bunları duydukça üzülüyorum küçük kız.

1|0
    1|0
  • Yanlış yere girmemesine, içinde kırılmamasına dikkat et.
    Dip not:Göbeğine, karnına, bacağına boşalırsa hamile kalmazsın. Bir kaç gün sonra kanlı akıntı ve hemen ilişkiden sonra kan gelirse bekaretin bozulmuş olacak. Önemseme.

0|0
    0|0
  • Çok acımaz... Seksten önce sevgilin mutlaka duş alsın...

0|0
    0|0
  • Araştırdım. Soruyu yazan erkek çıktı.)))

0|0
    0|0
  • rahat ol alkol kullanıyorsan alkol al bıraz :) mutlu ol :)www.kizlarsoruyor.com/.../a11704-bir-erkekten-kadinlara-seks-tavsiyeleri al :D

0|0
    0|0
  • yapma cunku değierin düşecek herkes sana basit kız görcek sevgilin seni takmicak hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • yapma

0|0
    0|0
  • Acırmı acaba diye beklersen hem vajinanın kurumasına hemde partnerinin senden soğumasına neden olursunuz kısacası ilk birlerşime ara vermek zorunda kalırsınız olumsuzluk yaratırsın partnerinde sen sadece ZEVK ALMAYA BAK.

0|0
    0|1
  • Y rraa yedin sen kurtuluşun yok ☺

0|2
    0|0
  • Niyeti boZmuş verecek bu kız. :) ama piyasa faise kaynıyor onlardan biri olmamak istiyorsan iyi düşün.

0|0
    0|0
  • yapma, kendiini evlendiğin kişiye sakla.

2|0
    0|0
  • Pişman olacaksan yapma bence.

1|0
    0|0
  • ön sevişme uzun olursa birşey anlamazsın ama öncesinde bakireliğini kaybetmenin senin için beraberinde getireceği olası problemleri göz ardı etme. sonuç senin için sosyal ve aile hayatını etkilemiyecekse sorun yk canım

0|0
    0|0
  • madem istiyosun o kadar arkadaşın biri yazmış aşağıya nası yapman gerektiğini ama 2 gün sonrada sevgilim böleydi yattıkdan sonra böle oldu yok bilmem ne tarzı şeylerde yazmazsın umarım..

0|0
    0|0
  • iki gün sonra da soracaksın '' göbeğime boşaldı hamile olabilirmiyim? '' diye , değilsin kuzum korkma ilişkiye devam.

0|0
    0|0
  • acımaz çocuk acımazzzz hor kullanır seni :)

0|0
    0|0
  • Acır. İlk defada acır. Kendini kasma.

0|0
    0|0
  • Benle niye yapmıyorlar ya :(

0|0
    0|0
  • korkuyorsna yapma

0|0
    0|0
  • Gunah gunah. Eger kendine engel olamiyorsan psikiyatriye git derim.

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tutun iyice ıslanmadan girmesin ve yavaş olsun kendini kasma rahat bırak

0|0
    0|0
  • Yap yap iyidir hayatına renk gelir ;D saklayıpta toprakmı edecen sanki... şakamısın sen :)

0|0
    0|0
  • Abaza (sazan). avi.

1|0
    0|0
  • sen değil o yapacak zaten

0|0
    0|0
  • Hayatini yaşa kimseyi dinleme ilişkiye gir rahatlarsin.

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tutmalısın

0|0
    0|0
  • yapma basit kız olarak sevgilinin gözünde kalırsın. değerin düşer. seni kullanır atar. YAPMA

0|0
    0|0
  • vatana millete hayırlı olsun yeni bir anne adayı oldu umarım piç doğmaz...

0|0
    0|0
  • kımse senı tutamaz ıstıyorsan yasa sana ögut verenlerın hepsıde yuzde yuz yapanlar:DDD

0|0
    0|0
    • ya ılk ilişkiide kesınlıkle acele etmenın enlamı yok. bır ıkı kere sokunca (he tabıkı de penısının tamamını sokturmayın) gerı çıkartmanız en dogrusu. ne kadar dersenız bu baayana baglı kendını ıyı hıssettıgı zaman ve kanama durmussa gene deneme yapılır ama deneme ilişkiye gırın demıyorum gene bıır ıkı dakka yavasca ilişkiye gırın ve gene durdurun bayanlar. her seferınde penısını bıraz daha fazla sokun bunu takı penıs tamamen gırınceye kadar durarak yapın. bundan sonrada normal ilişkiye baslayın tabı gene yavastan baslayın sız bayanlar tamam dyınceye kadar vajınaanız alıstıktan sonrada ıyım keyıfler dılerım

• yazdıklarımı yaparsan buyuk faydasını gorursun ama dersey erkegıne baglı

• Yapmasan daha iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapma yapma yapma skerm seni kızım bak. Malmısın l*n sen yapma sakın öyle bişey millet tecavuz dıye ıntıhar edıyo sen napıyosun guvenme kızım guvenmmee

5|8
    1|0
  • Yapma !

2|1
    1|0
  • ne isitiyosan yap bence yap :)

0|0
    0|2
  • biraz acır evet ama partnerin sana göre ayarlar kendini korkacak bir şey yok

0|0
    0|2
  • * 2 3 günlük tanıdığınız insanların altına nasıl yatmayı kabul ediyosunuz ya hayır 1 yıl 3 yıl olsa farketmez nasıl guveniyosun ona pişman olcaksn ilerde

0|1
    2|0
  • Yapma pişman olcaksın

3|1
    1|0
  • Uf yandin sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...