P*rno filmleri ile ilgi bir sorum olucak bir bakarmisiniz?

bazi erkeklerin o filmlerde p*nisleri çok kalin oluyor ayni zamanda da accayip büyük. Nasil oluyor bu ilaç felan mi aliyorlar operasyon mu geçiriyorlar? Harbiden merak ediyorum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• bazı arkadaşlar demiş ki montaj yapıyorlar :))) çok güldüm yaw... adamların işleri yok bir de o filmlere efekt mi koyuyorlar yani :D:D:D
    o filmlerde oynayan kadınlar nasıl güzelliklerine göre seçiliyorsa erkekler de vucut yapılarına ve malum psi bölgelerine göre seçiliyorlar... hepsi gerçek...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazıları doğuştan (zenciler tripodları var bunların)
    Ama bazıları pompa kullanıyor ya da ameliyat oluyor.

2|0
    0|0
  • bacım adı üstünde film değilmi süpermen gercekten ucuyomu? örümcek adam ağmı adıyo tabiki opeasyon cogu ya da seçmece insan ordaki herşey yalan takılma o filmlere

0|0
    0|0
  • Bazıları normal boyutu ole bazıları iyneli ilaç falan. Dogal yontemle ole olma sansı yok dıye durunuyorum o ne o at yaraagı gibi

1|0
    0|0
  • Gerçek olanlar da var, dünyada milyarlarca insanlar var, penis boylarının ırklara göre farklılıkları da var, dünya üzerinde küçük penisliler grubunda olanların birisi de Türk'lerdir. Alman'ların, Afrika Zencilerinin penisleri kalın ve büyüktür. Bu gerçektir. Ama ne kadar büyük ve kalın olursa olsun, kadının vajinası bunu alamam demez. Hepsini rahatlıkla alır ve afiyetle yer...

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama normal olabilir benimki onların çoğundan daha kalın hiç ilaç kullanmadım operasyan geçirmedim ben doğal olabilir onlaarında bence.

0|0
    1|1
  • Çok fazla takviye alıyorlar.

0|0
    1|0
  • bence buyuk olanları seçiyor da olabilirler.

1|0
    0|0
  • Onları özellikle seçerek koyuyorlar o filmlere, muhtemelen genetiğinde öyledir

1|0
    0|0
  • Onlar ilaç alıyor canım o yuzden ole buyuk ve kalın

0|0
    1|0
  • 7/24 oranla egzersiz yaptğını düşün bir gelişmeler değişmeler olmazmıydı sence?

0|0
    1|0
    • egzersizle olucak is degil bahsettigim boyutlar

• egzersiz kelimesini çok iyi yorumlamışsın

• kızım çoğu montaj onların her izlediğin filmi gerçek sanma ,)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun cevabini ogrenebilmek icin aramzida bir p*rno yildizi lazim.. onun da oldugunu sanmiyorum:D

2|4
    1|0
Yükleniyor...