Vajina neden karamsar oluurr?

Neden ya tenim beyaz orasi karamsar igrenc duruyo sureklide temiz tutuyorum yani baska napmam lazim? :((((

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• pesimist bir vajinan var demek :D :D

3|1
    0|0
  • içine kapanık demek ki.

4|2
    0|0
  • karamsar nedir ya? Karamsar kelimesi ne alaka? Türkçe elden gidiyor yetişin a dostlar :'(

3|1
    0|0
  • Karamsar nedir ya😅söyle ona kararları kesin olsun kaç yaşındasın sen Türkçe dersin kaç 😅😅😅

2|1
    0|0
  • Küstürmüşsün garibi ;) karamsarlığa vurmuş kendini. Oturun karşılıklı bir 70 lik açın sor bakayım neden bu kadar karamsarmış bir derleşin. O nasıl bir cümle anlamadım. Vajinam karamsar... senin Türkçe hocana ;)

0|0
    0|0
  • genetik, yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • temız tut ıste

0|0
    0|0
  • tarif ediş tarzına hayran kaldım karamsar nedir harun abi ya

0|0
    0|0
  • diş macunu sür beyazlar :)

0|0
    0|0
  • jilet vurdugun için

0|0
    0|0
  • Karamsar :D :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • Jilet kullandigin icin karariyor o dertten herkeste var malesef

0|0
    0|0
  • kararsız kalmışsa demekki :)

1|0
    0|0
  • vajina insan mı da karamsar olacak. altı üstü kaygan bir delik.

0|0
    0|0
  • Hahahaha hacı Şakir ile yika

0|0
    0|0
  • yapman gereken birşey yok doğanın kanunu erkek memnunsa sen de takma işlev görsün yeter

0|0
    0|0
  • kireç dök.

0|0
    0|0
  • Benim penisimde siyah uzulme :)

0|0
    0|0
  • Pislik mikrop a_mdan soğudum resmen

0|0
    2|0
  • çevresi yoktur sosyal fobi yaşadığı içindir. içlerinde iyimser olanlarıda var.

2|0
    0|0
  • Bu tamamen ırsi bir durumdur. Bizim ırkımızda vajina iç dudaklarının üst kısımları koyulaşır. Kimisinde dış dudaklarda da koyulaşma görülür. Ama slav, anglo sakson, germen ya da iskandinav ırklarında bu durum söz konusu değildir, iç dudaklar ve genel görünüşü pembe olur.
    Asya, ortadoğuırklarında ise koyulaşma olur.
    Bu durum olumsuz bir durum değildir. Zira ben sizinki gibi olan vajina tiplerini tercih ederim. Benim tertemiz Türk kızımın vajinası, onların hepsinden milyon kat üstündür benim gözümde

6|0
    0|0
  • Yalnis mi okudum diye karamsar kismini uc kez okudum valla karamsar yaziyo.. bence sen sadece vajinana sahip cik birak rengini falan.

1|0
    0|0
  • vajinanın yapısı bu çok mastürbasyon yapıyorsan vajina dudaklarına çok fazla kan toplanıyor ve siyahımsı renk oluyordur

0|0
    1|1
  • Hayata küsmüş galiba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben hep sölerim çamaşır suyu olmadı çifle o olmadı kezzap açıcı kullan. baktın açıldı sızlama tuttu 1 kutu vazelinle ov rahatlar.

3|2
    0|0
  • ilişki yaşıyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...