Koltukalti ve genital karara için çözüm?

Selam önceden Koltukalti ve genital imi Jilet le alıyordum kararma yapmış artık kullanmıyorum jilet ama silahlık var rahatsız oluyorum bunun işin doğal bir yöntem ya da krem var mı kullanıp sonuç alan

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vajende kararma kortizol eksikliginde olabilir. Ama bozulmada varsa dudakların sarkması gibi sebebini daha ayrintili arastirmak icin kadin dogum bolumune basvurmalisiniz. Normalin dışı bir durum olduğunu düşünmüyorum. ilerde Eşinizin sizi suçlaması endişesinde kararmadan korkuyorsan bakire olmadığınızı iddia etmesi açısından yani bunu ayirt etmenin en kesin yolu olan bekaret zarının bile kadinlarin % 20 sinde doğuştan olmadığını hatirlatmak isterim. Bu konuda endise etmenize gerek yok.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• koltuk altı için jilet kullanda genital bölgeni sürekli almak kararmaya ve sertleşmesine neden olur ağda tüy dökücü kremler kullan bu saaten sonra o karar manında hiç bir çözümü yok

0|0
    0|0
    • Hadi ya :/

• o yüzden çoğu kadın pis gezer sürekli genital bölgelerini almazlar yazın felan alırlar işte o da senede bir kere felan

• Silahlık ne la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maddi durumunuz el veriyorsa, lazer epilasyon yaptırın, hem beyazlıyor hemde tertemiz pamuk gibi oluyor... Şayet durumunuz el vermiyorsa ağda yapın ve limon yağını sürün...

0|0
    0|0
    • Lazer epilasyon gidiyorum zaten ama ilk seansm daha beyazlarmi zamanla

• Rengi açılır ve bu süreci limon yağı sürerek hızlandırabilirsin...

• allah allah ya nasil kararior ki ömrümde ne gördüm ne duydum
    Herkesde mi oluyor? Niye oluyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...