Acaba hamile miyim arkadaşlarr?

3 aydır adet olmuyorum eşimle cinsel ilişkimizde doğum kontrol hapı veya prezervatifte kullanmadık ama hiç içime boşalmadı yani boşalacağı sıra dışarı çıktı boşaldıktan sonra da iyice temizlendikten sonra devam ettik geçen ayda kahverengi leke geldi ama nedeni nedir bilemiyorum sizce hamile miyim yoksa kist var o yüzden mi adetim gecikiyor çünkü test aldım yaptım negatifti karnımda hafiften şişti ve ağrımaya başladı

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sisme ve agri isikolojik buidurum kahverengi leke kiste isaret testte negatif cikmis tavsiyem doktora git hemde en acilinden

0|0
    0|0
  • içine 1 damla gitse yeter eşin tam çekmeden ilk çıkan damla hızlı çıkar saliselik bir çekme eger biraz geciktiyse tam zevk alayım diye hamile kalmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • halıyle mıden bulanıp bsın donmedımı hıc?

0|0
    0|0
  • mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Yalanci gebeklik de olabilir :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Gazdır o gazzzz. bir salla rahatlarsın.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kan testi değerin kaç?

0|0
    0|0
    • kan testi yaptırmadım ama yarın gidicem sağlık ocağında yaparlar mı

• kapsamlı olması gerekir hastanelerde bakılır genelde.

• Canım 3 ay gecikmesi mumkun degil hamile gibi gözüküyorsun kahve leke gelmesi de normal hamileliğinin ilk zamanlarında bebek tutunmaya çalışırken leke gelebiliyor..

Yalnız bu süreçte neden hala doktora gitmedin ben 10 kere gitmiştim..

0|0
    0|0
  • test yaptir bence

0|0
    0|0
  • Dis gebelik gecirebilirsin insaallah oyle olmaz yoksa kotu sonuclar doguruyr

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Doktora git yalanci hamileleik deniyor ona ve tupleri tikama riski bile var

• ama test negatif çıktı bence o olamaz

Yükleniyor...