Tam ereksiyon olmuyo sanki?

Arkadaşlar sabahları ereksiyon problemim yok. Ancak sevişirken tam manasiyla sertleşip dimdik olmuyor penisim. Sertlessede demir gbi olmuyor yani. yukari ya da ileri bakacak kdr sert olmuyor ve cabuk ereksiyon bitiyor. Çözümü ne çok 31 cekiyorum o yüzden mi %100 kalkmiyo. ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• fazla masturbasyon ereksıyon sorunu yapabılır ve erken boşalmanın en buyuk nedenıdır... sız karsınızdakını gercekte ıstemıyor olabılırsınızde..

0|1
    0|0
    • Erken bosalmiyorum da sanki dipçik gibi dimdik durtmasi gerekirken bende kalkikda olsa öyle değil. Uzun sure bosalmasam geçer mi acaba sorun.

• duzenlı cınsellıkle duzelır.. bıraz elınızı ayagınızı dek tutun bencede:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kullandığın herhangi bir ilaç varsa sertleşme problemi yapabiliyor bazı ilaçlar bilgin olsun kanka

0|1
    0|0
  • Sapka kullaniyormusun?

0|0
    0|0
  • Kardeşim ereksiyona yardımcı ilaçlar var. Takviye amaçlı kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • O kdr değil problem. ilişkiye engel değil ama %100 de değil. Biraz macunlara basvrup masturbasyonu kesmek lazm sanrm

• Çin topu al Duvarı delersin😀aktarlara bak!

0|1
    0|0
    • Nerden duydum bunu hocm ya :D

• Bir arkadaşım vardı o almaya utanıyordu ben alıyordum ona. bana diyordu ki Aksaray'da Rus hayat kadınına gidiyorlarmış arkadaşlarıyla orda iş esnasında inmesin diye kullanıyormuş. ona alırken bir tane fazla aldım denedim gayet iyi utanma kardeşim neye utanıyorsun. hastane gidince herşeyi anlatıyorsun Dr a o mu zoruna gidiyor. sen öyle devam et o kafayla sorunun çözülmez.

• Kalkmiyo değil ki hocamm o dediğin de geçici çözüm sorunun çözümü değil ki.

Yükleniyor...