Kuzenim evli ve aldatıldığını düşünüyor ama emin değil...

Kuzenim evli, kızın ailesi pek istemedi bu durumu, evlenmesini..düğünü olaylı geçti zaten. ..kocası gizli numaradan birini aramış..ben dedim hemen yargılama..kendisine de soramıyor..ve en önemlisi..kuzenim yeni doğum yaptı..ve kocasının cebinde prezervatif bulmuş ...Kuzenim aldatılıyor mu?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatsa ne değişecek. Bazı şeyleri görmezden gelmek gerekir.

Hamileliğin son ayları cinsellik yok, lohusalık cinsellik yok.

lohusa depresyonu vs..

cinsellik yok.

adam cinselliğe aç.

Ne değişecek diye neden söylüyorum. Farz edelim adamın b cinsel açlıkta gidip bir rus kadın ile beraber olduğunu öğrendiniz ve ispatladınız .

ne değişsecek. Boşanmaya mı kalkacak hemen. Bekara karı boşması kolay gelirmiş. Uzaktan atıp tutması kolaydır.

Sen suçlu olmasanda bu adamla 4-5 aydır seks yapmıyorsun, üsrtüne hamilelik gerginliği lohusa depresyonu diye geriyorsun . yetmiyor çocuk doğunca ilgi tamamen çocuğa kayıyor.

adam yapmışsa da boşanamayacak bu belli.

onun için kurcalayıp ta canını sıkacağna

hiç bulaşmasın efendi olsun çocuğu ile ilgilensin.

HAyatın acı ve adaletsiz de olsa bazı gerçekleri var ve bunu kabul edenler daha rahat yaşıyor.

2|0
    2|1
    • Hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zor ama bu bana hakaret etmeni gerektirmez. Boşanmayacak biliyorum

• ee biz ne dedik :))

• erkekleri Allah seks yapsin diye yaratmisya.. hamile olunca kadinlar baska kadinlara gitmeside helaldir kesin aldatmak degildir kesin dimi? bu sacmalik. hamile esin evde cocugun olacak güzel bi hayata adim atacaksin. bunu bu kadar adilestirmek revamiki? sirf abazaligindan aldatiyor. simdi yapiyorsa sonrada mutlaka yapar.hayat böyle devam edermi? cocuklarina böylemi örnek olunur.kusura bakmada senin normal dedigin igrenc bisey karaktersiz insanlarin isi

Erkekler Ne Diyor 12

• O prezervatifi balon gibi şişirip gözünün önünde iğne ile patlatmak lazım... Bir daha ki sefere "kalıbındayken" sokucam iğneyi demeyi de ihmal etmemeli...

Bence durum açık aldatıyor mu aldatmıyor mu...

1|0
    0|0
  • Prezervatif bulması neden aldatıldıgına işaret olsun?

0|0
    0|0
  • aldatmayan adamın cebinde kondomun ne işi var? şişirip çocuklarımı sevindirecek? :)

2|0
    0|0
    • eşi için aldığını sölemiş ama

• o zaman iş fena... tek kondom satılmaz. kullanım amaçlı taşınır. kuzeninin eşi saçmalamış senin için aldım diyerek. bi de yeni doğum yaptıysa ilşkiye giremiyordur aylardır :) yani açıkçası kuzenin ... çok üzgünüm küçük hanım

• abi bigünde senin yorumlarına hak vermiyim ya neydi bu ters psikolojimiydi soğan halkaları falan bişeydi :D ama hatırlamasamda bakışlarımı yere cevırıp kalbimi kırarken aynı anda güldüğüm en doğru ve haklı yorumlar çaktırma puuff can sıkıntısı :(

daha neler öğrenicez öğrendikçe soğuyorum lanet olsun 3 dakkalık zevklerine öf

• Şu cebindeki prezervatif olayları karıştırmış.Ancak benim şahsi düşüncem kuzeninizin kocası tek gecelik ilişki yaşıyor sanırım.Prezervatif kullanması buna işaret ediyor gibi,sonuç olarak üzülerek söylüyorum ki aldatıyor.

0|0
    0|0
  • kuzenin tam emin olana kadar bunu kimseyle paylaşmasın, daha doğrusu ailesiyle paylaşmasın. Razılığı olmayan bir anne babanın kızı hamileyken aldatan damadı o kayınbaba ne yapar biliyor musun? hemen bi gazetenin 3. sayfasını aç

1|0
    0|0
  • yakalamadan asla emin olamaz. ve o güne kadarda bu paronaya bitmez.

yada öyle bişi yoksa boşa evhamlanıp paronaya yapıyordur. ve bu şüpheden krutulamaz. çözüm inan bende bılmıyorum...

0|0
    0|0
  • Şuanda bu olaydan itibaren kuzenin kocasına güvenmiyor ve sevgisi de azalmıstır bu prezervatif konusunu esiyle görüşmeli dürüstce anlatmalı ama nasıl inandırır onu bilemem bu evlilik hayırlı olur mu o da tartısılır

0|0
    0|0
  • göründüğü gibi olmayabilir. ama büyük ihtimal göründüğü gibidir.

0|0
    0|0
  • daha oncesinde prezervatif kullaniyorsa esiyle cebinde kalmis olabilir... aldatiyorsa cikar yakinda kokusu

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

0|0
    0|0
  • evet.maalesef.

0|0
    0|0
  • hamile bırıyle hemen ılıskıye gırılemeyecegıne gore . prezatifte kanıtı saglamlastırıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aldatiyor olabilir. ama olmayada bilir. bu kadar okumamla bile aldatiyor gibime geldi direk. ama Allah daha iyi bilir. ne yapabilir. ayrilabilirmi bilse? alip cocugunu gidebilirmi? yada affedebilirmi böyle igrenc bi isi? ozaman söylesin sorsun. hakkini arasin. ama sakin kalarak. Allah hakki gözetendir mutlaka vardir bi caresi

0|0
    0|0
  • erkekler maalesef eşleri hamileyken yada yeni doğum yaptığı sırlar eşlerini aldatmaya biraz daha eğilimli oluyorlar. ablamın eşi de ablam hamleyken aldatmıştı yanında çalıştırdığı elemanıyla resmen sevgil olmuştu ablam dedektif gibi araştırdı ortaya çıkarttı. bide gerçekten evli bi erkek prezervatifini eşi için aldıysa neden evde bırakmıyorda cebinde gezdiriyor?

1|0
    0|0
  • Evli bir erkek gizli numaradan birini arıyorsa orda bir iş vardır.

Numarasını karşı tarafın öğrenmemesi ve de böylece kendisini olur olmaz zamanda (eşinin yanında) aramasını engellemek için gizliyordur yüksek ihtimal. Arama kontrolü kendindedir. Prezervatif konusuna hiç girmiyorum. Şüpheci tavrını al derim.

0|0
    0|0
  • cebin de prezervatif çok şüpheli biraz takibe alması iyi olur

0|0
    0|0
  • kadınlar hamileyken kocaları aldatmaya daha çok mailli . çünkü cinsel anlamda pek fazla bir sey yaşayamadıkları içinn ..

0|0
    0|0
    • Pek fazla bişey? Söylediğini anladığım kadarıyla sana katılmıyorum. Cinsellik konusunda bastırılmışlıkları ve sınırları minimize yaşayan bir kadın hamilede olsa kocasını dışarı kaçırmaz. Tabi erkeğin karakterli ve sadık olduğunu varsayıyıorum.

• sunu kastettik hamileliğin 7 8 ayından sonra yaşansada erkeklerin gözü dışarda oluyorr ben çok gördüm etrafımda eşi hamileyken aldatan çok erkek .. o ndan dolayı evet erkek nefsine hakim olmalı eşi hamileyken adatacak diye bir kaidede yok sadık olmalı.

• condom işi bozmuş biraz..hassas bir dönemden geçen kadına yapılabilecek kötü bir durum..

1|0
    0|0
  • Bu prezervatif olayi herseyi karistirmis ben olsam kiyameti koparirdim :) ama tabi hemen onu takio edrrdim ;)

0|0
    0|0
  • Evet tüm belirtiler aldatıldığının işareti.

0|0
    0|0
  • bence bunun çok fazla üzerinde durmamalı kuzenin. hamilelik ve çocuğun dünyaya geldiği ilk dönemler ilişkilerin dengeleri değişiyor, hatta yamuluyor. böyle bir şey yaşandıysa elbette çok kalp kırıcı ancak anlamlı değil, eğer şu anda eşinin yanında ise gerisini sorgulamasın. kaldı ki şu dönemde stres sadece ona değil bebeğine de zararlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...