Geciktiricili ve tırtıklı prezervatif ne kadar işe yarıyor?

Arkadaşlar hiç kullanmadım eğer kullananlar varsa geciktiricili ve tırtıklı prezervatifin avantajları ve dezavantajlarını yazmalarını rica ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Geciktirici dediğin şey sonuçta bir krem. Bölgeyi biraz daha hissizleştiriyor. Fakat ortada şöyle bir durum var. Peki seni hissizleştiren partnerini nasıl etkiliyor? Hiç geciktiricili bir ürün kullanmadım fakat tezim şu;

geciktirici olarak prezervatif veya krem de kullansan o etken madde partnerinin zevk bölgelerini de etkiliyor. Yani sen gecikiyorsun o da gecikiyor, artık sen daha fazla dayanırsan o senden önce boşalabilir veya tam tersi. Benden bu kadar. Kullanırsan yaz bakalım neler oluyormuş :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• yatakta en gereksiz şey prezervatif. onun ateşi kadının içini yakacak ki bütün bedeni kasılacak zevkten

• Tebrikler erkek bedenini bu kadar güzel anlatan ve tanıyan bir bayan,harikulade...Tabi penisin tadını alınca biliyor zevki..:)

• sonuna kadar katılıyorum. 2 defa kullandım ilk ve son oldu zaten...doğal ilişki giibsi yok... ister tırtıklı olsun, ister balonlu doğal olacak kardeşim o kadar :D

• aynen katılıyorum..cam bir fanus,o camın arkasında bir gül..arada cam varken o gülü koklayabilir misiniz :)

• Öncekileri Göster
  • tırtıklı kullandık ama ben pek bişey anlamadım geciktirici hakkında pek bilgim yok

• geciktiriciyi bilmiyorum ama tırtıklı hoş bir etki bırakıyor.

Erkekler Ne Diyor 12

• prezervatiflerin hepsi bende geciktirici etki yapıyor. hatta hiç his alamadığımdan gecikmeyi bırak sertleşemiyorum bile. hepsinin canı cehenneme anlıyacağın : p

• geçiktirici prezervatif kullanmıştım.boşalmaya yakın takıyordum bi 20 dk daha yapabiliyordum

• geciktiricili kullandım erken boşaldım.. kullanmadıgım zaman kat kat daha uzun sürüyo artık prezarvatif kullanmıyorm..

• ben sevmediğim için ipek tuşeli kenarları altın işlemelide olsa hayır

• Geciktiriciyle işim olmaz ama prezervatif taktığımda hiç tat almıyorum saman balyasıyla sevişiyorum sanki :D

• marka yazmayalımda !ALEV! olanı bir deneyin yanıyor ortalık...

• Zaten prezarvatif takinca iliski uzuyor

• Zaten prazarvatif takinca iliski uzuyor

• Geciktiricili hissizlik yaratabiliyor çok gerekli değil bence. Tabi 2 dakikada tepeye ulaşanlar illa ki kullanmalı :)

• İkisinden de kullanmadım şuana kadar ama ufukaslana katılıyorum krem hakkında. Bence buna gerek yok. Fakat tırtıklı kondom hakkında gizli bayan hoş olduğunu söylüyor. Bu denenebilir.

• denemedim...yorum yapamıyorum

• Her ikiside etkili.

Geciktirici adı gibi geciktirici.

Tırtıklı ise bayana daha fazla haz veriyo.

Denemesi bedava. = ))

• adam ta saglık ocagınamı gitsin şimdi :))

• Sağlık ocağından alırsan evet bedava :) istediğin kadar alabilirsin. Doktorundan iste seve seve verecektir. Gecenin bir yarısı nöbetçi eczane aramamak için yedek olarak kalsın, ne olur ne olmaz :))

• ne yani şimdi prezerfatif bedavamı :D

Yükleniyor...