Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Geciktiricili ve tırtıklı prezervatif ne kadar işe yarıyor?

Arkadaşlar hiç kullanmadım eğer kullananlar varsa geciktiricili ve tırtıklı prezervatifin avantajları ve dezavantajlarını yazmalarını rica ediyorum.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Geciktirici dediğin şey sonuçta bir krem. Bölgeyi biraz daha hissizleştiriyor. Fakat ortada şöyle bir durum var. Peki seni hissizleştiren partnerini nasıl etkiliyor? Hiç geciktiricili bir ürün kullanmadım fakat tezim şu;

geciktirici olarak prezervatif veya krem de kullansan o etken madde partnerinin zevk bölgelerini de etkiliyor. Yani sen gecikiyorsun o da gecikiyor, artık sen daha fazla dayanırsan o senden önce boşalabilir veya tam tersi. Benden bu kadar. Kullanırsan yaz bakalım neler oluyormuş :)))

0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• yatakta en gereksiz şey prezervatif. onun ateşi kadının içini yakacak ki bütün bedeni kasılacak zevkten

0|0
    • kesinlikle katılıyorum. hatta temelin sözü ilede tamamlıyorum

Prezervatif ile sevişmek gaz maskesi ile çiçek koklamaya benzer

• Tebrikler erkek bedenini bu kadar güzel anlatan ve tanıyan bir bayan,harikulade...Tabi penisin tadını alınca biliyor zevki..:)

• Of tatlım şehvetli konuştun, bayıldım

• tırtıklı kullandık ama ben pek bişey anlamadım geciktirici hakkında pek bilgim yok

0|1
  • geciktiriciyi bilmiyorum ama tırtıklı hoş bir etki bırakıyor.

0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• İkisinden de kullanmadım şuana kadar ama ufukaslana katılıyorum krem hakkında. Bence buna gerek yok. Fakat tırtıklı kondom hakkında gizli bayan hoş olduğunu söylüyor. Bu denenebilir.

0|1
  • Geciktiriciyle işim olmaz ama prezervatif taktığımda hiç tat almıyorum saman balyasıyla sevişiyorum sanki :D

0|0
  • Her ikiside etkili.

Geciktirici adı gibi geciktirici.

Tırtıklı ise bayana daha fazla haz veriyo.

Denemesi bedava. = ))

0|1
    • ne yani şimdi prezerfatif bedavamı :D

• Sağlık ocağından alırsan evet bedava :) istediğin kadar alabilirsin. Doktorundan iste seve seve verecektir. Gecenin bir yarısı nöbetçi eczane aramamak için yedek olarak kalsın, ne olur ne olmaz :))

• adam ta saglık ocagınamı gitsin şimdi :))

• prezervatiflerin hepsi bende geciktirici etki yapıyor. hatta hiç his alamadığımdan gecikmeyi bırak sertleşemiyorum bile. hepsinin canı cehenneme anlıyacağın : p

0|0
  • Geciktiricili hissizlik yaratabiliyor çok gerekli değil bence. Tabi 2 dakikada tepeye ulaşanlar illa ki kullanmalı :)

0|0
  • Zaten prezarvatif takinca iliski uzuyor

0|0
  • Zaten prazarvatif takinca iliski uzuyor

0|0
  • ben sevmediğim için ipek tuşeli kenarları altın işlemelide olsa hayır

0|0
  • denemedim...yorum yapamıyorum

0|0
  • geçiktirici prezervatif kullanmıştım.boşalmaya yakın takıyordum bi 20 dk daha yapabiliyordum

0|0
  • marka yazmayalımda !ALEV! olanı bir deneyin yanıyor ortalık...

0|0
  • geciktiricili kullandım erken boşaldım.. kullanmadıgım zaman kat kat daha uzun sürüyo artık prezarvatif kullanmıyorm..

0|0
Yükleniyor...