Bilgili olanlar lütfen yardimci olun?

Doktora gidip bakire olup olmadigimi kontrol ettirmek istiyorum.. daha önce yapan olduysa neler yapiyolar? Hic bir bilgim fikrim yok :( beni neler bekliyo?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Korkacak birşey yok. Alttan bakıyor, parmağını hafif sokuyor ama öyle çok değil, orayı görecek kadar. 5 dk. birşey zaten

0|0
    0|0
    • Cok sagol ya yardimci oldugun icin tsk ederim

• Rica ederim, geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 10

• Basit bir muayene ama özele gitmen iyi olur.

0|0
    0|0
  • Özel birşey yok seni bekleyen , odaya girip doktora talebini söylüyorsun , o seni yönlendirip yapacakların konusunda muayene ediyor sonra da sonucu söylüyor

0|0
    0|0
  • Arkadasim neden yaptiriyorsun herhangi bir iliski durumun mu var seni hicbirsey beklemiyo teknoloji gelisti gereken tek sey bir kadin dogum doktorona gitmek bes dakikalik bakmakla ogrenirsin bu trdirgin neye bozaxak birsey mi yaptin

1|0
    0|0
    • Sevgilim parmakladi

• İyi devam et boyle bozumadiysa bozacskdin boyle devam edersen sonra vah bakireligim diye aglarsin

• o değilde okumadığıma ilk defa pişman oldum bu mesleği okuyup kazanmak vardı..

0|0
    0|0
  • bunun için dr a gitmeye gerek yok (E. Ünv. Tıp. Fak. Uzmanım) kendiniz veya ebeveyniniz (anneniz-ablanız) bakıp anlayabilir. basit bir tetkik için hastaneye filan gidilmez, zaten yaşınız -18 ise ebeveyn ile gitme şartı var

0|0
    0|0
    • Zaten almanyada yasiyorum burada biraz daha farkli hastane ye gitmiyorum bunu ögrenmek icin muayene ye gidiyorum randevumda var.. kendim baktim ama bisey göremedim annemede böyle bisey sormamin mümkünatı yok

• Hanımefendi devlet hastaneleri yapmaz özel polikliniklerde yapılır eğere gözle kontrolde görülmezse atacmanlarla bakılıyor bilginize

0|0
    0|0
    • Ben almanyada yasiyorum.. nereye gitmem gerektigini biliyorum ama beni neyin bekledigini bilmemek korkutuyo beni

• Sizi bekleyen bisey yokki sadece kontrolsüz neyi merak ediyorsanız sorun soyleyeyim

• Seni bekleyen şey doktorun önünde soyunup bacaklarını iki yana ayıracan. Doktor gelecek önce bakacak sonra elleyecek sonra parmaklayacak. Muayene bitecek.

0|0
    1|0
  • Bu senın ıcın neden bu kadar onemlı
    Cok sacmalıyorsun

0|0
    1|0
    • Neresi sacmalik bunun?

• Acı normal
      Kuruyken girmiştir
      Islanmamısındır
      On sevısmeyı kısa tutmusunuzdur

• Baya islandim..

• açıp bakıyor

0|0
    0|0
  • İlişkiyemi girdin?

0|0
    0|0
    • Hayir ama sevgilim parmakladi ama baya bir girdi.. acidida baya ama kan gelmedi.. bu yüzden gidip ögrenmek istiyorum bisey olup olmadigini

• Git jinekoloğa bir tane

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın doğum uzmanına gitmelisin , kaza mı oldu

0|0
    0|0
    • Evet ilk defa ileriye gittik bu kadar iliskiye girmedik ama parmakladi.. baya bir girdi agrida hissettim o yüzden baktirmak istiyorum ama beni neyin bekledigini bilmedigim icin endiseliyim

• Hayir ama nette okudum her kadinda kanama olmuyomus

• zarın esnek olabilir evett

Yükleniyor...