Doktor evlenince geçer dedi?

bakireyim adet sancım ilk gün çok fazla oluyor ölüyorum resmen doktora gittim evlenince geçer dedi. Böle bir şey gerçekten doğru mu? Cinsellikle adet sancısı geçiyor mu gerçekten ya?

1|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• ya hiç olmadık cevaplar alırsın şimdi. kızlık zarı bazılarında çok tutar o kanı. ondan ağrı yapar. o zar gidincede o kadar ağrı olmaz. incele bak aynen böyle abuk subuk şeyleride kaale alma. önemli bir durum yokmuş geçecek.

3|1
    0|2
    • teşekkür en iyi görüş için. eksileyen neden eksilemiş merak ettim. yanlışım varsa bileyim düzelteyim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence doktorun söylediğini eksik anlamışssın, evlenince geçer demekle sana doğumdan sonra azalır demek istedi aslında. Eski kız arkadaşımda aynı durumdan muzdaripti, doktorun söylediği buydu.

0|0
    0|0
  • Konuya tam hakim değilim ancak kimi değişiklikler meydana geliyor evlilik sonrası , düzenli seks hayatı düzenli regl ve regl ağrıları üzerinde etkili diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Doktor 6 yıl tıp fakültesinde okuyup, sonrasında TUS yapıyor, ondan daha mı iyi bileceğiz.

0|0
    0|0
    • sayın guru bu deneyimle ilgili bir şey. bu soru sana değildi zaten cevap vermende anlamsız olmuş yorum yapmak için yorum yapmayalım!

• Doktoruna güven manasında yazmıştım.

• gecmez

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı ve bazı kadınların başka sıkıntısı. Ama hepsi ilk doğumdan sonra geçecek.

0|0
    0|0
  • yok öyle dünya bence giizzzzlar daha iyi bir tabiii

0|0
    0|0
  • evlenince geçer demek verince geçer demek istemiş.

0|1
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanırsan diye söylemiştir.

0|0
    0|0
  • Bence eksik söylemiş, evlenince hafifler ama tamamen geçmez

0|0
    0|0
  • Doktor haklı

0|0
    0|0
  • Kadının anotomisine göre farklılık gösterir ;).

0|0
    0|0
    • prdon ya anatomi olacaktı o :P.

Kızlar Ne Diyor 9

• geçmiyor yalan etrafımda bir çok kişi var örnek olarak tam tersi dahada çogalıyormuş cinsel yolla kadınsal hastalık çok oluyormuş

0|0
    0|0
  • Çok küçük bir ihtimaldir o. Geçmez genelde

0|0
    0|0
  • bu ne sacmalik ya. bu doktor neyin kafasini yasiyor?

1|0
    0|0
  • Hiç alakası yok doğum yapanların bile hala acaip ağrısı oluyor.

0|0
    0|0
  • Zarın yırtılması çok nadir olsada ağrıyı azaltır. Ama asıl etkili olan orgazm olman. Bakire olmama rağmen son 2 yıldır her hafta 2-3, adet döneminde ise ped üzerinden hergün mastürbasyon yapıyorum. Adet sancım adeta yok gibi bir şey, normalde tüm adet süresince kıvranırdım. Birde doğum yapmak ve doğum kontrol hapı azaltırmış ama düzenli orgazm yapmakta gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Senin doktor baya cahil kalmış, öyle birşey yok. Tanıdığım birsürü insan var, evlenince geçmeyen. O herkesin fizyolojisine göre değişir.

0|0
    0|0
  • Gecmiyor evli oldugum halde gecmiyor korunmak icin hap kullandim bant kullandim ozaman agri yoktu biraktim bekarki halim gibi sancilar giriyor karnima

0|1
    0|0
  • bazi kisiler dogum sonrasi agrilar azalir diyor
    ama herkeste öyle oluyormu bilemem tabi

0|0
    0|0
  • ilk gün bende çok kötü oluyorum genelde öyle diyolar evlenince geçer diye...
    ve geçtiğini daha azaldığını söyleyenler var bend eçok kötü oluyorum karnım, belim, bacaklarım ağrıyo midme bulanıyo sapsarı oluyorum çok kötü oluyorum

0|0
    1|1
    • aynen bende ilk günü oluyor ikinci gününe bişey kalmıyor

• sıcak su torbası koyuyorum karnıma kasıklarıma o da yumurtalıklara zarar veriyormuş diyolar napcagımı şaşırdım walla

• mecburen ağrı kesici alıyorum çünkü mide bulantısı başlayınca geçmiyo devamı geliyo bütün gün evde dahi duramıyorum dışarı çıkarsam çok daha kötü oluyo mecburen ağrı kesici oda zararlı işte ama yapcak bir şey yok

Yükleniyor...