Vajinaya agda yaptrmak?

Sonucta o bolgeyi hırpalayan zorlayan bir islem. bir kız düştüğünde ya da karnini bir yere carpinca bile bekareti bozulabiliyosa agda gibi sert bir islemde de kızlığın bozulma ihtimali olabilir mi?

Güncellemeler:
Peki vajinaya agda icin en iyi yöntem sizce nedir?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini önce bir incele, sonrada sorunu cevabı bulacaksın. Vajinanın çevresine yapılan işlem içindeki zara nasıl zarar verebilir.

0|0
    0|0
    • Mast yaparken icine parmak vs. bisey sokmadan da sadece oksayinca bile bozulabilme ihtimali olabiliyosa agda gibi acayip hırpalayici bisey de bozabilir mi diye merak ettm yani

Erkekler Ne Diyor 14

• sacmalama la :D

0|0
    1|0
  • bozulmaz öyle ya hemen saçmalama

0|0
    1|0
  • Sarkmayı hızlandıracaktır.

0|0
    0|0
  • İçini oymuyolar mk :D

0|0
    1|0
  • Hep söylerim doğal tutup kısaltmak en iyisi

0|0
    0|0
  • Ewt haklisin yapilan ters bir harekette bozulabilir insanin vucud tek parcadir kizlik zari denen zar cok ince ve narindir cok yapilan bir baskida da kaybedebilir

0|0
    0|0
  • Sen ağda ile vibratörü karıştırmış olabilir misin?

0|0
    0|0
    • Karistirmistm saol sayende öğrendim smdi :P

• Lazer ama bence jiletle şekilli traş etmek en iyisi

0|0
    0|0
    • Hangi sekiller daha iyi oluyor?

• Üstünde çizgi gibi şekil çok güzel oluyor aynı p*rno filmlerdeki gibi

• Ben ağda sevmiyorum a. m dedigin killi olur bence

0|0
    0|0
  • Dikkatli olmak gerek o zaman

0|0
    0|0
  • sen ne diyon ya hamile kalan bile vardır

0|0
    1|0
    • Gereksiz yorum yapmayin lütfen

• sacma soruya bu cevap gider niye jiletle degilde agda?

• Jiletle alinca dehset kalin ve sert cikiyo da ondan agda yapmak daha mantikli geliyo. Yoksa biz de cinsel organimiza agda yapip aci cekmeye merakli degiliz, jiletle aci cekilmiyo nasilsa. Ama azalsin diye agda yapma fikri mantikli geliyor. Malum o da sizin icin yani evlencegimiz erkek icin azaltmaya calisiyoruz. Azcik kiymet bilmeli erkekler. Ayrica kizlik zari o bolgeyle oynamayla, dusmeyle, karin bölgesini bir yere carpmakla bile bozulabiliyosa agda gibi acayip hirpalayici bir islemle gayet de bozulabilir diye sordum. Her zaman degil tabii ki bozulabilme ihtimali olabilir demek istedm ve bunu da sormak istedim. Bunda bu kadar abartilacak ve elestirilicek bir sey yok

• Bozulmaz

0|0
    0|0
  • Hamam otu kullanın efendim :O.

kadinlarkulub.com/.../hamam.jpg

0|0
    0|0
    • Nerden bulabilirim?

• Tesekkur ederm :D

• Rica ederim :). Eğer takıldığınız bir nokta olursa adresinizi ziyarete gelebilirim :P.

• O kadarda değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Off ağda kızlıgı bozmazki yarabbimm yaaa 😠

1|0
    1|1
  • Haykırdım mk asdasss

0|0
    1|3
  • Bekaret okadar kolay bozulan eden bisey degil agdayla filn bozulmaz merak etme oyle hem icine sokmuyon yuzeysel bir islem oyle olmasaydi atadan oteden hicbi kadin agda yapmazdi :D

0|0
    0|0
  • Pembe gorunumlu mavi kardes... Bari kendini bu kadar belli etme gozunu seviyim :D hangi kiz bilmez agdanin kizligi bozmadigini. 8-9 yasindaki kizlar bile biliyo. gecenlerde kucuk kardesim gelmi abla senin agda gunun ne zaman diye soruyo. senmi bilmicen. guldurme allasen

0|0
    0|0
    • Sen gülmeye devam et o zmn boşa gülersin. Ben bgne kadar tuy dokucu kremle aliyodum, agdayi denemeye karar verdm diye sorym dedm riski var mi diye. Her kız da bunu annesinin karninda öğrenip de dogmuyo. Bilmiyodum ogrenmek icin sordum. Hemen erkek damgasi yapistir. Erkek olsam pembeyle hesap acicak kadar mal olmazdim heralde. Belki de sen oylesin diye bana da iftira atiyosundur. Öyle cann her istediginde insanlara iftira atamazsin. Sahsima da hakaret ettirmem. Kimse de aksini söyleyemez.

• Vericek cevabi olmayan insanlarin hazin sonu :D

• Laflariyla beni kadin olduguna inandiramayan insanlarin salak cevaplarina verdigim onlara yakisir cevaplar.

• Ağza bekareti bozmaz

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya parmakmi atiyorlar sanki. Ben kuaforde yaptiriyorum kadin eldiven takiyor. Icine cok dokunmuyor oyle. Neyine hirpaliycakk?

0|1
    1|0
  • sesli güldüm...

0|0
    1|2
Yükleniyor...