Hamile kaldım sizce ne yapmalıyım?

ben birine aşıktım ama o bana ben istemeden sahip olunca artık soğudum ondan onun yüzünü bile grmek istemiyorm ama hamile kalmışım sizce ona haber versemmi yoksa çocuğumu doğurup ona hiç haber vermsemmi :( ?

Güncellemeler:
Soruyu dinlemeden a lamadan yorum yapanlar var bunun icin soruyu guncelleme geregi duydum ben bebegin babasiyla coktan konustum 2 hafta sonrada evlenicez artik bebegim icinde mutluyum iyi yorum yapan herkese cokk cokk tesekkurler :)

0|1
90|237

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın?

10|6
    2|6
    • 19 neden ki

• hahah tamam gelişmeleri buraya yaz mutlaka :)

• tamam yazarim bu arada bebegi en gec 1 haftaya tam olarak hissedebilirmisim cok mutluyum :) foto atmayi bilmiyotum ki yoksa karnimi ceker atardim :D cok buyumus

Erkekler Ne Diyor 237

• Uyanmalısın sabah oldu

8|5
    0|1
  • Yeşilçamdan mı aldın bu kesiti çok bayat çünkü.

10|4
    0|4
  • Ne yaptin sen; soru yazarken ki ruh halin (temsili)
    http://i.hizliresim.com/z2BRGY.jpg

#V

0|1
    0|0
  • Bakin size bir önerim var çok günah Allah yaşatmasin imkan vermesin bana bu konuda ama şu an sizin yapmaniz gereken o cocugu yani şu an yeniyse eğer daha bir kan pıhtısıdır cocuklaşmadan lütfen aldirin neden derseniz 1 adam size zorla sahip oluyor bu adamdan baba falan olmaz 2 adam muhtemel kabul etmiyecek cocuk zor iş büyük sorumluluk fedakarlik ister.3 kimlikte sıkıntı olcak mahkemeler vs.4 o cocuk büyüdügünde babam nerde diyecek.5 ona iyi ve kaliteli ve geleceğini garanti edebileceği bir yaşam suna bilecekmisiniz maddi manevi. böyle şeyler için o çocuklara cehennemi yaşatmayalim lütfen en karşi geldigim şey aldirma konusu ama bağzen gerçekten doğrusu bu diyebiliyoruz :( karar size kalmis Allah affetsin

0|1
    0|0
    • Bakn sizin yeni gelismelerden haberiniz yok galiba ama yinede duzgun bir sekilde yorum yaptiginiz icin saolun ben babasina durumu bildirdim ve bebegi kabul etti evlilik konusuyoruz şu an tamam ben bu urumdan cok memenun deilim onunla evlenmekten ama bebek icin katlanmaliyim oda aileside bebegi istediler hatta sevndiler bile bu arada bebek 3 ay 2 haftalik

• gerçekten buna sevindim aileler ve kendisi kabul ettiyse bir engel yok umarim iyi bir yaşam onu bekliyor olur tek sorun sizin mutsuz olmaniz çünki soğumusunuz oda artik zamanla bebeğinin sevgisiyle atlatirsin umarım. mutlu ve güzel bir yaşam dilerim size..

• Tesekkurler :) evet ben sogudum hemde baya bir sogudum artik ondan agziyla kus tutsa bile zor diyorm ama bebegim dogsa biraz olsun mutlubolurum en azndan :)

• Adına çok üzüldümolan olmuş artık ama madem artık hamilesin bunu erkek arkadaşından kesinlikle saklamamalısın. Sonuçta bu sizin bebeğiniz... 3 aylık olmuş zaten ama onu sakın aldırma. Bundan sonra hayatına yepyeni bir temiz sayfa aç bebeğinle beraber mutlu mesut yaşa. Emin ol ki o bebek senin tmruhunu tazeleyecktir :)

0|0
    0|0
    • Hayor aldirmak söz konusu bile değil asla dusunmedim bebegin babasi ilede grusmeye basladk anlttm onada herseyi galiba evlilik olacak gibi

• en doğru seçim olur sizin için :) mutluluklar :)

• Teşekküler..

• lafa bak aşıktım istemeden madem öyle evine gitmeseydin

3|1
    3|0
    • E ben ne bileydm tecavuz edecegini film izlemeye gtmistik ondada kotu niyet yoktu birden bole oldu yahic aklimdan gecmezdi ona karsi sonsuz guvenim vardi

• bir eve yalniz gidilmicegini bunlarin olabilcegini bile bile gittin herkes guveniyo ama ihtamli dusunmeliydin

• Iste ben dusunmuyordum bile o benim hayallerimdeki gibi kusursuz biri degilmis ben ona herkesten cok guveniyordum ama sanirim bukadar cok guvenirken onun bir erkek oldugunu unutmusum :(

• geçmiş olsun eğer ailen biliyorsa ters tepki vermiyorsa bu iyi bir şey ve söyle bence de bilsin baba olucak o da bir de senden özür dilemek istemiş geri ne olucak ki söyle bilsin kabul eder etmez onun bileceği iş bu halti yerken düşünücekti bir de yaşın çok genç erken sen kendine bakamzken çocuğa nasıl bakıcan ki bir de o var tabi böyle haltlar yemeseniz olmuyor san ki

0|0
    0|0
    • Ben ona soyledim bile eig te hersey var zaten evlenicez iki haftaya falan bebegide kabul etti hersey yoluna grcek yavas yavas ya umarim

• Insallah amin

• Aminn Aminn

• Çocuğu aldır...

0|0
    0|0
    • çocuğn bir suçu yok

• O bebeğin şu an ruhu da canı da kaderi de yok... Peki ona babasız veya mutsuz bir hayatı nasıl yaşatacaksın? Hangisi daha günah?

• ya bebek aldırmak öyle kolay şey değil babanında haberi olması gerekio

• Bence ailen anlayışla karşılarsa haber vermelisin ve çocukla bir şekilde iletişime geçersen iyi etmelisin bir an önce uzamamasını istersen eğer konunun uzarsa da uzasın bırak inceldiği yerden kopsun sakın çocuğu aldırayım deme yapmışsın bir hata ama onun canını da sen vermedin.

0|0
    0|0
    • ben hata yapmadım asla yanlış bişeyde yapmadm o zorla yaptı diorm

• Belki de evlenmek için yapmıştır öyle. Sanada aşık olabilir bilemezsin insanın içini.

• bilmiom okadarını hep diodu bana gel evlenelim ben istemiodm o diodu elini tumak istiom ben istemiodm en sonnda bana öyle bir vurdu ki bidaha ayağa kalkamadm :(((

• sizin gibi kızlarda beyin sıfır malsınız resmen erkek neden acaba eve film izlemeye çağırır bir düşünün. ya senle yatıp sana sahip olmak için ya da daha rahat öpüşüp sevişebilmek için. ille film izlenecekse ve çocuğun parası yoksa koy ortaya 20 lira benden bu sefer hadi sinemaya gidelim de evine giderek tüm suç sende. gönül rızanla gittiğin içinde tecavüze felan girmez. ve daha önce bakire değilmişsin sanırım çünkü ilk bakireliğin bozulmasında hamile kalma oranı çok çok düşük. sanırım 12 13 yaşında sekse başlayanlardansın yoksa bu kadar rahat anlatamazdın. bence o çocuğu aldır ve hayatına devam et ya da doğur ama babasız bir piç ortaya çıkacak o yüzden doğumda felan ölde namussuz bir anneye sahip olmasın çocuk.

0|0
    2|0
  • Öncelikle Geçmiş Olsun Diye Yazmıyorum Her İnsan Kaderini Yaşıyor Bunun Bilincinde Olmalısınız.

Aileniz İle mi? İkamet Ediyorsunuz? Hamile Kaldığınızı Belirtmiş ve Doğurmayı Düşünüyorsunuz? Aileniz Bu Duruma Ne Diyecek?

Çalışıyor musunuz?

0|0
    0|0
    • ne çalışması 19 yaşndaym daha :(

• Ters Düz Konuşma Kız! Bacaklarını Kırarım!

• çalışmıorm yani daha üniversite bile okumadm :(

• 19 yasindasin daha tam olgun bir yasa gelmeden egitim almadan hamile kaliyorsun sonra seni hamile birakan o adama soylesemmi diye sorup duruyorsun madem oyle bir pislige bulastin tabikide soyle o cocuk buyurse nasil buyutuceksin? Mecbur bir babaya ihtiyac duyacak neyse Allah ıslah eylesin kınamak istemiyorum :(

0|0
    0|0
    • Isuerek yapmadm. Ama madem hamileyim bebegimi sevmek zorndayim babasinada ahber verdim ustelik

• Ne diyelim Allah anali babali buyutsun baska birsey diyemem

• Sagolun

• Eğer yalan söylüyorsan kişiliksizsin (Sitede yalan söyleyenleri gördüm güven kalmadı)
    Eğer doğru söylüyorsan:

Bu tecavüz biliyorsun dimi?
    Hayatını karartırsın onun... Çocuğu aldırmak sana kalmış doğurmakta. Ama artık onun kalbi atmaya başladı.

Böylelerinin allah bin türlü belasını versin.

0|0
    0|0
    • hayr doğru söylüyrm tabikide :( ne yapsam bilmiom çocuğu doğurcam o kesn ama ona haber vesemmi

• Unutursun hatırlatırım ben.

B12 hapı al. Kokusu iğrençtir bol suyla iç. Ben kullanıyorum. Et tüketmem pek. Hoşuna gidecek 1 tatlı kaşığından fazla katma. Zaten çikolatayla çok tatlı olacak.

• Ben et hicc tuketmiyorum yani vejeteryanngbibbiseyimnonun hapidam var ya? :) ona netten bakacam dun uyuyakalmisim valla icemedm :)) sagol

• Ruyadan kalk bacım sabah oldu gun akşama dönecek... Çocuğu babasız nasıl büyütçeksin onu baba sevgisinden uzak bır halde ya gdip tukürdüğünü yalayacan o herifle mutlu olmayı deneyecen ya da aldırcan tek başına o bebeğe nasıl bakıcan ailen ne diyecek

1|0
    0|0
    • onunla nasl mutlu olaym evlenmemimi sölüosun hayr yaa :(

• Ailen cocugu kabul edicek mi? kımlıgınde baba adı ne yazacak o cocuk babam nerde dedgınde ne dıyebılceksın bunları dusundun mu

• Niye yanlış anlıyorsun ki kardeşim Yeğenim bir taneyse annesi sayesinde o değeri Görüyor :)

1|0
    0|0
    • Buraya yazmana sevundim gorus sahibinin yorumu iyice uzamisti eminim kizmistir :/ hmm e tamam kardesim iyi kivirttin :P :P

• Tamam:) Allah kolaylık versin;)

• eyw. sagol :) :)

• Saçma sapan bir insanın saçma sapan bir sorusu 19 yaşındasın ne kadar geniş olursa olsun bence kabul edilemez

0|0
    1|0
    • Eee ne yapaym peki olmus bitmis artik eski halime geri donebilirmiyim hayir pekk karnimda bir bebek varoldugunun gercegini degistirebilirmiyim hayir ee

• Bunu buraya taşıman dahada saçmalık olmuş

• Fikir aliyorum bunalmdaym artik kimseler beni anlamiyor belki burdan bir iki anlaysli cikar dedm allaha sukur eig teki insanlar cok iyiler beni ikna ettiler babasiyla knustum hersey duzeliyor artik bu gbibyrum yapan insanlar olmasa daha mutlu olurum ya neden oyle yapiyorsunuz yeter be kmse hicbiseybbilmiooo

• o seni kirleten şahsiyete mutlaka haber ver... ama ezilerek büzülerek değil, aksine parçalayacak gibi ol, haklı olduğunu bil ve hissettir.

sakın zannetmeki duyunca sevinecek, mutlu olacak filan... evlenmeden baba olacağını duyan bir erkek en fazla ben böyle işin anasını... der geçer.. ama o şahsiyet vicdan sahibi bir insansa bu durumda ne kadar mutlu olmasada sana yardımcı olmak için yanında olmak ister..

1|0
    0|0
    • Ben ona soyledim valla grdugum kadariyla sevndi bebegi grmek istedi evlenmek istedi artik bilemiyorm ben sadece bebegime bakarm onun gelecegi icin ugrasirim artik :'(

• hadi bakalım yolunuz açık olsun.. birbirinize karşı ön yargılı olmayın ve alttan almayı bilin.. başarılar

• Evet ben onunla fazla konusmam bile sagol tesekkurler bu arada.

• Mesajları okudum, babası kabul etmiş çocuğu gözün aydın. İnşallah güzel bir yuvan olur ve yıllarca mutlu mesut yaşarsınız.

1|0
    0|0
    • Allah razi olsun insallah mutlu olabilirim insallah gulumsemeyi yeniden hatrlarim amin sagol tekrarr

• tecavüz etti diyorsun yani ve sen de şikayet etmedin.. o. O farkında mısın bilmiyorum ama ensesine vurup ekmeği ağzından alınacak insan kategorisindesin.. üzgünüm pembiş ama şu bir kesinki sen her daim zikilmeye mahkum bir zatsın..

1|0
    0|0
    • lütfen düzgn konuş ben böle bişeye cesaret etmedm tamammı

• peki hangi akla mantığa sığar tecavüze uğrayacaksın ve şikayette bulunmayacaksın yediğin çük yanına kar kalacak.. seninki biraz istemem yan cebime koy olayı olmuş sanki.. çocuğuda seviyormuşun zaten.. yapma şevket yapma şevket deyip şevketinkini kavrayıp kendin sokmuşun gibi.. neyse işte canım alan memnun veren memnun muhabbeti.. dasvidanya *_*

• Ahahah yapma şevket

• Bu hikayeyi begenmedim insan biraz inandirici olur evlilik disi hamile kalinca cocugu dogurmak kolaymi baska bir senaryo yaz.

0|0
    0|0
  • Bilmesi gerekir.. arti cicufun nesep meselesi var.. hamile birakirken iyi , sorumlulugu da alacak..

0|0
    0|0
    • ama ya bebeğimi alsa benden

• off galiba en sonunda yine onun olacam :((

• Cocugunun babasinin kanun onunde belli olmasi onrmli.. yarin bir gun cocuga p.. denilmemesi icin.

• ne yaparsan yap senin problemin değil bu bizim de problemimiz. evlen evlenme bağlamaz ama çocuk sosyal bir sorundur. bunu unutma.

0|0
    0|0
    • Evlencez tabi cocugumuda dogurcam

• ya haklısn doğru üzgünüm özürü dilerim yani keşke ölsen anlamı kötü anlama değil haklısın doğru ablası ne bilim ama mutluluk sende uzak olmasın da ne bilim ya yolun açık olsun bir şey yaşamamış öküzüüm ben hadi eyvllah. yorumlarım seni yargılamak dğeil sadece bir şeyler öğrenmektir. hayat bir öğretmen öğretmiş ama ben öğrenmemiş olabilrim. teşekkür ederim. yorumların için de.

• Ne demek rica ederimde senden gicbirsey anlamadm simdi yorum yapan onyargililardanmisin yoksa yanimda olan iyi niyetlilerdenmisin cozemedm?

• Bebeğin hattına sans ver derim.

0|0
    0|0
    • ben çoktan şans verdm zaten ve oda o şansı geri çevirmedi en kısa zamanda evlencez ama sadece bebek için ben asla bidaha onunla eskisi gibi olmam

• İstemeden ustunu nasil cikardi gazozuna ilacmi atti o pantalon o kemer nasil cikar istemeden bide bagirmadinmi magaradami yasiyordu etrafta kimse yokmuydu neyse arkdasim semsiye her zaman acilmiyor bebegi aldiripta omur boyu azap cekme yediniz bir b*k soyle sahip ciksin

0|0
    0|0
    • söyledm ve sahip çıktı zaten en kısa sürede evlenecezde sen bana inanmıyormusun ya benmi yaptım yani bikere pantolon değil elbise vardı üstümde o zaman

• Cit citli badi giyseydin keske ben hatun raziyken bile acamiyorum o lanet badiyi

• öff he bende tahmin etmiştm ya hiç beklemiyordm ondan hiçç beklemezdm ya :(

• Haber ver tabi yaptığının sorumluluğunu almali.. kendi başına buyuteyim deme hem çok zor yapamazsın hem de çocuğa haksızlık olur. Hayvan iç güdusu olan adamı da bir zamanlar sevmiştim belki tekrar sevebilirsin bir dene olmadı ayrilirsin.

0|0
    0|0
    • Bebegimin olacagini haber verdm zaten babalik icgudusu olarak hemen sevndi oda daha knusmadk ama pek buluscaz bir 30 dk ya cikarm heralde

• bence vermelisin yani sonuçta çocuğunun babası o

0|0
    0|0
  • Bugün Hamileler Günü Sanırım. Herşeyi Geçtim Biz Bugün Yatacağız Onaylıyormusunuz Diye Sordun Biz Okeyledik. Siz Okeylediniz Sonucuda Siz Bulun Oldu Bu. . . .

0|0
    0|0
    • Anlamadm biz yatmadik yaaa

• Hatalısın Neyse Sen Kaldırmazsın Görüşümü. Herşey Gönlünce Olsun Diyeyim

• Sagol

• Çocuğu almada ne yapıyorsan yap

0|1
    0|0
  • zaten oyle tiplere asik olursunuz tipik ergen kiz dusuncesi nerde pic serseri var asik olun sonra basiniza bunlar gelince oturup aglayin... mustahak kizim size git polise sikayet ozaman

0|0
    0|0
    • ama şikayet etsem ne bileym ne faydası olacak ki bana onunla muhattap bile olmak istemiyorm

• hapse giricek , sana yaptiginin cezasini cekicek... sizler boyle dusundukce zaten tecavuzculer ortada dolasip baskalarina tecavuz ediyor

• hayr o da ilk ti galiba benle off daha fazla daynamışmış yok beni çok seviomuş kaçdefa özür dilemeye çalştı ama ben dnlemedm onu

• :D oh beee :D valla okurken hep yüzüm güldü mutluluklar hayırlısı sızın ıcın :D burdaki daynışma sana gösterilen ilgi alaka ayrı bir hoşuma gitti :D duyarlı insanların olması güzel :D ya bide söylemezsem olmaz cocugun cokda usutune gıtme :D duygulandım valla :D gözumde doldu anladım neyse :D mutlu olun

0|0
    0|0
    • Ayy gercektenmi bak keske yorum yapan diger bazi erkeklerde bole iyi niyetli olsaydi cok tesekkurler gercekten cok saolun :)) bende çok mutlu oldum şu an :))

• Erkekler Devam
    207

Kızlar Ne Diyor 89

• Ya ben çok merak ediyorum son gelişmeleri.
    nerdeyse hepsini okudum inşallah her şey eskisinden daha güzel olur eşin sen çocuğunuz mutlu mesut yaşarsınız. gelişmelerden haberdar et bizi.

1|0
    0|0
    • Son gelisme şu an babasiyla hergun gorusuyorz genel olarak sabahlari grusuoz bebeg dokubuyor karnimi oksuyor falan snra haftaya belki onun annesine felan bir yemek yemeye giderz herseyi orada konusacaz zaten :) heyecanliyim ama ya

• Herşey ayni normal yaşıyorum iste kızımı bekliyorum :)

• Evlendin mi barıştınız mı kaç ay kaldı doğuma

• Merak ettiğimden soruyorum. Bir yorumunda evlenelim evlenelim diyordu ben istemiyordum derken diğer yorumunda hayalim onunla evlenmekti diyorsun. Neden o da isterken ve senin hayalinken kabul etmedin ve madem çocuğuna sahip çıkar, seninle evlenir -yazdıklarından yola çıkarak- neden söyleyip evlenmiyorsun?

0|0
    0|0
    • ya ne bileym ben henüz hazır hissetmiodm daha birsürü hayalimi gerçkleştirip snra evlencektm :( evet garanti sahip çıkar hatta benm için herşey yapar ama aklıma bir ihtimal daha gelio ya benden bebeğimide alırlarsa

• Sence de bir terslik yok mu? Senin için her şeyi yapacak adam sana tecavüz ediyor? Cidden inanıyor musun? Eğer gerçekten böyle bir durum varsa psikoloğa gitmeni öneririm.

• evet var ve ben gayet iyiyim :( o sadece beni istemiş ama dayanabilirdi işte :(

• ne kadar saçma gereksiz yorum yapanlar olmuş yaa kız zorla sahip oldu diyo kendi düşen ağlamaz diyorlar vicdansızlar belki aynı şey onunda yakınlarına gelebilirdi terbiyesizler..

neyse canım aradan 9 gün geçmiş inşaAllah bu olay tatlıya bağlanmıştır söylemişsindir , evlilik haberleri duymak istiyorum ne oldu :) ?

0|0
    0|0
    • Cook tesekkurler aynen onlar benim uzuntumu ikiye katladilar haberleri yok :'( evet soyledm ona evlenicez bebegini cok seviyor belli iyi baba olacak ona hep geliyor bebege dokunuyor durmadan mesajlar atiyor ama ben cok agir davraniyorum yelkenleri suya indirmiyorm anlasilan. :)) sagoll

• Valla duygularmdan hic anlayamadgim icin seviyorum veya sevmiyorum diyemicem ama kizgin oldugum gayet belli :( oyy opucuklerini hissedebiliyorum canimm bende opuyorumm kocaman hemde :* :* :)) @

• Sana tecavüz eden adamla tekrar olabilcekmisin çocuk için istemeni anlıyorum ama ona mecbur değilsin anan baban bakar sende çalışır kendine bakarsın yerinde olsam polise şikayet ederdim

0|0
    0|0
    • Ben kimsenin bakimina muhtac deilim ki zaten babamin parasi bana ve kardesime yeterde artar bile ama yinede bebegi dusunuyorm babasiz kalmasn diyorm ya ben şu an babami nasl seviosam oda babasini sevmek isteyecektr bide ben babamdan hala utaniyorm olay biraz eskisi istiyorum :(

• Sana tecavüz edene bu sıfatı verebiiyorsan dicek sözüm yoktur

• O bebeği doğurmalısın onu bir suçu yok yaşama hakkını elinden almamalısın. Cesur ol ve sana sıkı sıkıya tutunan evladını öldürme. O şimdi sana sıkı sıkıya tutunuyor ya onu hissetmeye başladığında sen de ona tutunacaksın. Çocuğunu ne olursa olsun bırakma ve onu doğur. Seni çok yaraladıysa babasına söylemeyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Ben bebegmden asla vazgecmedm zaten dgyrcam onu babasinada haber verdim cok sevndi sagolun

• Çok sevindim canım mutluluklar allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin

• Cokk tesekkur ederim umarm mutlu oluruz insallah

• Bence fake bir soru bu. Çünkü cevaplarında çelişkiler var sürekli, okudum bir kısmını. Sana tecavüz eden insan nasıl seninle evlenmek ister, öyle yazmışsın aşağıda? Ayrıca tecavüz suçtur, o zaman gidip savcılığa suç duyurusunda bulunacaksın ve böyle bir durumda da bebeği aldırma hakkı uzuyor diye biliyorum. Kimse tecavüz sonucu olan bebeği doğurmaz, yani bana pek olası gelmedi bu soru.

0|0
    0|0
    • Herkes fake sanio ablacim ama ben asil icimdekini soyluyeyimmi ben hernekadar nefret ediyorum desemde onu hala sevyrum malesef ve ondan nefret ede ede biokadar da seve seve evlenecm onunla galiba ya da belkide bu hislerm askda deildir suanda psikolojim hic yernde değil inan bana anlayamazsin

• Valla seçenekleri ailenle değerlendir o zaman.
      Ya suç duyurusunda bulunup bebeği aldıracaksın
      Ya tek başına doğurup büyüteceksin
      Ya da evleneceksin adamla
      Bunun kararı sana kalmış, sonuçta bu olayın etkileri sen yaşayacaksın biz değil

• Ben kararsizim tek bildigim var oda bebegi doguracam

• Ben bu erkeklerin Şerefsiz olmalarına aldırmıyorumda bu kadarına ne demelı? Söyle kızım tek başına büyütmek kolay değil şerefsizde olsa arkasında baba gölgesi olsun

0|1
    0|0
    • ama nasl yaparm nasl bir ömür geçiririm onunla :(

• Önceden seviyordun yine deneyebilirsin, sana aldır dıyemem çünkü o bir can sana tek buyutte dıyemem çünkü o bir çocuk sana geri dönde diyemem ama en mantıklısı bu be güzelim çocugunu düşün

• nasıl severm ki o benm jayatımı mahvetti ama haklısın :(

• Sevmişsin sonuçta haberi olmali ve birlikte karar vermelisiniz. hata yapmış olması bebeğin babası oldugu gercegini degistirmez

0|0
    0|0
    • evet o da baba oluyosa ben ne diyim malesef onu sevmiştm hemde çok sevmiştm :(

• O yüzden gidip söylemelisin

• evet en mantıklı gelen bu

• 0|1
    0|0
    • arkadaşım ilk önce soruyu doğru dürüst okumayı öğrenin ondan sonra ne olmuş ne bitmiş soru ne zaman sorulmuş sonuç ne öğren ondan sonra yanıt ver.. kız tecavüze uğramış sevdiği çocuk tarafında ve sen gelmiş kıza "ilişkiye gireceğin zaman bize mi sordun , sevgilimle ilişkiye girecez yapayım mı yapmayayım mı gibisinden sordun mu , bari prezervatif kullansaydınız" demişsin ses kaydında ! bu nasıl kafa arkadaş tecavüze uğrarken keşke bu siteye ilişkiye giriyorum millet izniniz var mı tühh prezervatif de almadık filan yazsaydı;yuhh ama yaa... neden empati kurmaktan acizsiniz ki? bu herkesin başına gelebilir. çünkü insan sevdiği insana güvenir ve o çocuk da gaflete düşmüş ve böyle bişey yapmış... sanki kız isteyerek bilerek yapmış gibi böyle saçma sapan şeyler demişşsin.3 dk konusmussun ama 3 dk nın her cümlesi de bomboş, saçma sapan... ve ayrıca soru sorulalı 10 gün kadar oluyor ve çoktan iş halloldu evlenecekler sen gelmiş burada yok aldırma MÜSLÜMANSANIZ evlenin demişsin..

• Tesekkurler canim kardesim benimm :) bende öptümmm :** @üzgünkız215

• Ailende biliyorsa korkucak bir durumun yok. İpi göğüsleyeceksin o cana kıyma hakkın yok ama insan evladı statüsüne giren bir tipse babasına haber vermen gerekir.

0|0
    0|0
    • Ben ona kiymadm zaten ve babasinada haber verdm o yorumlari grmemissin heralde galiba hersey yoluna giriro

• Görmedim evet. Hakkında hayırlısı olsun.

• Sagol allah razı olsun

• haber ver bence çocuk büyük bir sorumluluk bir gün karşına gelip sana babasını soracak ne diycekesin ama ailenle de paylaşabilirsin önce

0|0
    0|0
    • ailem durumu biliyor :( ama km oldğunu sölemedm :(

• Çocuğu çinlilere sat 😨😢

0|0
    0|0
  • Arkadaşım, yorumlarınızı okudum sadece görüş sahibi kızmasın diye kendi görüşümü yazıyorum, yavruna bağlan, seni canım gibi sevdim, beni de ekle kardeş listene.. Her zaman yanındayım. Ben yapacağım bebek şekerini ona göre :))

0|0
    0|0
    • tamam sende benim biricik kardeşimsin :* ya sizin gibi iyi insanlar olmassa kesin ben bir hata yapacaktm çok sağolun :)

• Konustugum sen degilmisin kizz

• Benim :))

• Eig'yi okudum.
    Allah yardımcın olsun... Çok çok merak ederim ben. Ya mesaj at ya da buraya yaz n'olur? :)

0|0
    0|0
    • tamam yazarm ben sagol yazdgn icon bunlarn hepsi bana moral oluo gercekten hernekadsr tanimasamda yanimda bikackisnin oldgunu grmek iigelior gercekten sagol

• Rica ederim...
      Unutma "Allah" de ötesini bırak... :)

• Aynen öyle güzelim allaha sükürler olsun :)

• Yorumlarda ailesinin haberi var diyorsun evlenicegiz muhtemelen diyorsun yukarda da bize soyleyim mi diye soruyorsun? gercekten boyle bir durum varsa, o seninle daha sonra konusmadi ki? sevdigin sonucta olmus bitmis bence yine deneyin derim cocuga yazik ve gercekten cok buyuk ask dedigine gore askinda gitmemistir sadece kizginsindir

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum şu an duygularimi anliyamiyorum yorumlarida okudugun ve bana yazdigin icinde ayrica teşekkür ediyorum ben bebegim icin denerim ama artk onunla duygusal bir bag olrmu bilmiyirm :(

• Umarim hersey yoluna girer, cocugunda akli yavas yavas yerine gelir de mitlu olursunuz :) kendine iyi bak icinde bir can var :)

• Evet hersey icimdeki ufaklik icin zaten bebegim icin herseyi onunicin yapiyorum

• Aldır haber verme

0|0
    0|0
  • Bence hbr ver bilmesi gerek sonuçta babası

0|0
    0|0
    • Yaa babasi diyince nekadarda kotu gelio bana :( evet mesaj attim ona yarn knusucam ilkdefa yüzyüze konusacaz

• Hayal gucu 0

1|0
    0|0
  • Babası kimse haber ver.

0|0
    0|0
  • Bunu buraya sormak yerine psikoloğa gitmeye ne dersin? Daha mantıklı değil mi. 19 yaşında bir bebek sahibi olmaya kalkışmak çok mantıklı değil ayrıca. Kürtajı da düşün, bebek katili falan olacağın yok.

0|0
    0|0
  • Bence aldir. Yüzünü gormek istemedigin birinin çocuğunu taşımak mantıklı değil. Hem o çocuğu her gördüğünde aklına o kişi gelir.

0|0
    0|0
    • Hayr aldiramam artik babasina haber verdm bile arkadaslar gaza getrdiler

• Zamanla düzelir, bir çocuk gelsin bu dünyaya

• Aynen ya hicbirsey umrumda değil beni sadece cocugum ilgilendiriyor artik

• Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
    • Saol hayirlisi artik bakalm ben sag kalirsam anali babali buyur :'(

• Gitmiceksin. annelere söyle ama aldırma çocugu yazık günah

• Yok aldrmam

• Git ve çocuğu aldır. Hayatını mahfetme. Sana zorla sahip olmuş birinin çocuğunu mu doğurcaksın? Babasız nasıl büyüycek o çocuk. Bence önce çocuğu düşün.

0|0
    0|0
    • zaten çocuğu dşndüğüm için herşeyi yapıyorm :(

• Ya varoş bir kızsın ya da tüm bunları kurguladın

• ikiside değil :( ben sadece daha hiç sevgilisi olmamış masum bir kızdım :(

• Ben olsam intihar ederim. Ama senın konu farklı. Bencede adama şans ver. yoksa kötü bir durum..

0|0
    0|0
    • Bende intihar dusundum ama snra yapamadm hem bebegide ogrendkten snra iyice vazgectm bebek beni hayata bagladi aslnda o şu an benm icimde benim sayemde yasiyor bende onun sayesinde yasiyorum

• Ailen.. ? Ben Allah korusun basıma boyle bırsey gelse ne kurtaj yapıp bebegımı öldürdükten sonra yaşayabılırım ne babamın yuzune bakabılırım. Direk atlarım köprüden ama sakın öyle bişey yapma he

• Yok allaha sukur bebek beni hayata bagladi ve babasi ilede evlencez hersey yoluna girio allah basina boyle biseyi getirmesin amin canim allah korusun

• Bence bir pskologa gidin ikinizde yardim alin saglikli karar vermenize yardimci olur

0|0
    0|0
    • Biz evlenicez bebek icin bndan daha mantikli bisey yok ki

• Guvenini kaybettigin icin sana yaptiklarindan dolayi sevmek zoruna gidiyodur belki oyuzdn bilmiyosundur zamana birak oyleyse seni kazanmasi icin caba gostermesi lazim

• Evet oyle yapacam zaten zaman herseyn ilacidir

• Ne kadar acıklı bir film:( Oscar'lık...

0|0
    0|0
  • Tam bir trajedi. Bilmek hakkı yinede.

0|1
    0|0
    • evet :( galiba o şerefsizin iyi babalık yapacağını biliorm ama ben onun olmak istemiyorm :(

• Haber vermelisinn bence

0|0
    0|0
    • Haber verdim bu sbh artik herseyi blio

• Allah yardımcın olsun. Umarım gönlünce olur her şey, üzülmezsin artık.

0|0
    0|0
    • Umarim cabm cok tesekkur ederim sagol...

• Çok mutlu oldum senin adına.

• tesekkür ederim canım :)

• TABIKI DE soliceksin. Oldu valla hem zorla olsun zevk alsin sıkıntıyi sen cek

0|0
    0|0
    • Ben ona yaklasik 1 hafta once soyledm zaten. Aynen haklisin o bunu zorla bana yaptiysa bebegimede cok iyi bir baba olmak zorunda eger ben ona haber verdysem kesinlikle bebek icinidr yoksa benim hicbir anlamda ihtiyacim yoktu ona. :'(

• Aynen canm hayirlisi

• Amin sagol canım

• Kızlar Devam
    59
Yükleniyor...