Hamile kaldım sizce ne yapmalıyım?

ben birine aşıktım ama o bana ben istemeden sahip olunca artık soğudum ondan onun yüzünü bile grmek istemiyorm ama hamile kalmışım sizce ona haber versemmi yoksa çocuğumu doğurup ona hiç haber vermsemmi :( ?

Güncellemeler:
Soruyu dinlemeden a lamadan yorum yapanlar var bunun icin soruyu guncelleme geregi duydum ben bebegin babasiyla coktan konustum 2 hafta sonrada evlenicez artik bebegim icinde mutluyum iyi yorum yapan herkese cokk cokk tesekkurler :)

0|1
90237

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 237

• Bakin size bir önerim var çok günah Allah yaşatmasin imkan vermesin bana bu konuda ama şu an sizin yapmaniz gereken o cocugu yani şu an yeniyse eğer daha bir kan pıhtısıdır cocuklaşmadan lütfen aldirin neden derseniz 1 adam size zorla sahip oluyor bu adamdan baba falan olmaz 2 adam muhtemel kabul etmiyecek cocuk zor iş büyük sorumluluk fedakarlik ister.3 kimlikte sıkıntı olcak mahkemeler vs.4 o cocuk büyüdügünde babam nerde diyecek.5 ona iyi ve kaliteli ve geleceğini garanti edebileceği bir yaşam suna bilecekmisiniz maddi manevi. böyle şeyler için o çocuklara cehennemi yaşatmayalim lütfen en karşi geldigim şey aldirma konusu ama bağzen gerçekten doğrusu bu diyebiliyoruz :( karar size kalmis Allah affetsin

0|1
    0|0
    • Bakn sizin yeni gelismelerden haberiniz yok galiba ama yinede duzgun bir sekilde yorum yaptiginiz icin saolun ben babasina durumu bildirdim ve bebegi kabul etti evlilik konusuyoruz şu an tamam ben bu urumdan cok memenun deilim onunla evlenmekten ama bebek icin katlanmaliyim oda aileside bebegi istediler hatta sevndiler bile bu arada bebek 3 ay 2 haftalik

• gerçekten buna sevindim aileler ve kendisi kabul ettiyse bir engel yok umarim iyi bir yaşam onu bekliyor olur tek sorun sizin mutsuz olmaniz çünki soğumusunuz oda artik zamanla bebeğinin sevgisiyle atlatirsin umarım. mutlu ve güzel bir yaşam dilerim size..

• Tesekkurler :) evet ben sogudum hemde baya bir sogudum artik ondan agziyla kus tutsa bile zor diyorm ama bebegim dogsa biraz olsun mutlubolurum en azndan :)

• çocuğu aldır sen çok ciddiyim. Evet zor ve kötü bişey ama hayatının bir anda paramparça olması söz konusu. Daha gençsin yakma kendini

0|0
    0|0
    • Hayr ya minik ve masum bir bebeğin benim hayatıma zarari olabilirki hatta tam aksine o beni hayata bağladı. Ve en önemlisi o benim canımdan benim bebeğim sonuçta

• aa pardon ben onu görmedim. Ben diğer türlü düşününce tabi sorun olur diye söyledim. Herşey yolundaysa sevindim mutluluklar

• Tesekkurler :)

• hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • sizin yaptığınız iş zina, doğacak çocukta zina çocugudur. İslami yanını sordurun bunun. tövbe edip allahtan bol bol af dilemelisiniz. sende eşinde namaza başlamalısınız bunun üstüne, namaz allaha en büyük dönüştür. allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • Ben zina falan yapmadim arkadasim duzgun okurmusunuz soruyu. Ben asla isteyerek birsey yapmadmmm. :'(

• Hayr ya tesekkurler ynede.

• sorun değil.

• Olum ne mal adamsınız siz ya , istemeden nası sahip oldu sana , ya yolda görsem arabayla çarpar giderim arkama bakmam

0|0
    0|0
  • Cocuğu dogurma yazık onun gunagina girme hamile kalana kadar insan korunmazmı ne zorunuz var sikiliyon bide hamile kalıyon

0|0
    0|0
    • Yaw allahima bu tarz yorum yapanlar yuzunden cildircam artik siz soruyu ne bicim okuyonuz be bide nie duzgun yorum yapmiyorsun he

• gel bana :D

0|0
    0|0
  • ALLAH MUTLU ETSIN
    En iyisini yapmissin soylemekle

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim evet ya saolsun yanimda olan insanlar olmasa kesin yanlis birsey yapacaktim.

• Evet tesekkur ederim bende iyi niyetiniz icin ayrica tesekmur ederim kardesim :))

• Rica ederim iyi aksamlar (:

• Peki korunmuyor muydunuz? ;(

0|0
    0|0
    • Hayr ben nerden bileydm tecavz etcegini

• Pardon yazıları okuyordum çok zor Allah yardımcın olsun senin geleceğini düşünmemiş ama anlamadığım ertesi gün hapı vesaire niye almadın?

• Ne bileym aklima gelmemis bile ben ertesi gn hicbisey yapmadan aksama kadar bir odada otrmustum sadece hamile kalacagmda aklmdan gecmezdi

• Doğru gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 89

• Bunu buraya sormak yerine psikoloğa gitmeye ne dersin? Daha mantıklı değil mi. 19 yaşında bir bebek sahibi olmaya kalkışmak çok mantıklı değil ayrıca. Kürtajı da düşün, bebek katili falan olacağın yok.

0|0
    0|0
  • Bence bir pskologa gidin ikinizde yardim alin saglikli karar vermenize yardimci olur

0|0
    0|0
    • Biz evlenicez bebek icin bndan daha mantikli bisey yok ki

• Guvenini kaybettigin icin sana yaptiklarindan dolayi sevmek zoruna gidiyodur belki oyuzdn bilmiyosundur zamana birak oyleyse seni kazanmasi icin caba gostermesi lazim

• Evet oyle yapacam zaten zaman herseyn ilacidir

• Dogru durust bir insansa bebegine baba olacak bir insansa cocuguna baba olur zaten veya ikna etmeye calis ikna edincede ailene hamile oldugunu soyleme ve evlenin

0|0
    0|0
    • Ailem durumu malesef onceden biliyor :( ama biz hallettik herseyi babasina soledm sevndi oda valla bebegi istedi hatta hersabah ugruyor gelip karnima dokunuyor gercekten beni sasirtiyor yani evlilik knusuyoruz şu an

• Sagol allah razi olsun :)

• adam sana tecavüz etmiş farkında mısın?

0|0
    0|0
    • Evet farkindayim :'(

• bebeğinin gerçek bir ailesi olmicak bitanem üzgünüm. onu psikolojisi bozuk tecavüzcü bir babayla üstelik sevmediğin bir adamla yetiştireceğine yalnız yetiştirsen emin ol daha mutlu olur.

• Ama artik cok gec biz babasi ile evlencez ve ustelik oda bebegi cok seviyor. Ne yapayim bebegim icin herseye katlnirim :)

• O cocuga soyle namusunu temizlesin sen onun namusu olmussun

0|0
    0|0
    • Evlenicek zaten benimle namusumu nasol kirlettiyse simdide temizlicek. Beni mutlu etmek icin hersey yapicakmis keske zamanla mutsuz etmeseydide smdi mutlu etmek zorundada kalmasaydi haber vermisim bu arada

• İnsallah diledigin gibi olur canim

• Umarm :/

Yükleniyor...