Penis boyutundaki herhangi bir farklılık cinsel hazzı etkiler mi?Erkekler sapıklık yapması lütfen?

Çok tecrübem yok. Farklılık arayan da birisi değilim sadece soruyorum

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• vajinayı anatomik olarak incelemeni öneririm. googlede her şey var.

kadının zavk almasını sağlayan sinir ağı vajina içinde değil dışındadır. hal böyle olunca da penis boyu burada önemsiz olduğu anlaşılır. boşuna ülkemizde oluşturlulmuş bir efsanevi psikolojik çökerti olayıdır.

merkez klitoris olup bununla birlikte ağ kapsamında iç dudaklar, vajina girişinin 2-3 cm lik bölümü ve perine bölgesi yani anüs ile vajina arası bölgedir.
    şunu izlemeni öneriyorum. www.uzmantv.com/cinsel-tatmin-acisindan-penis-boyu-mu-yoksa-kalinligi-mi-onemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok fark varsa tabi ki etkiler boyutlarda.

0|0
    0|0
  • Cinsel konularda çok detaylı bilgi sahibi değilim ama görüşüme göre çok fazla etmez ama kişisel sevklere göre değişebilir dolayısıyla hanımların psikolojik olarak ilişkiden aldığı zevki etkileyebilir. Çok tecrübem yok benim uzunluk ve kalınlık olarak büyük 2 bayan bundan çok hoşlanmıştı ama diğer bayan normal tepki vermişti kişden kişeye psikolojik algıda önemli olabilir bence. Herkese saygılar.

0|0
    0|0
  • Etkiler. Ortalama 10 cm ve üzeri kadınları doyuma ulaştırır ama daha büyüklerine de hayır demeyenler var.

18 cm e yakın bir penis kadınlara ilk başta acı veriyor alışınca zevkten çıldırıyor. Burası doğru.

0|0
    0|0
  • önemli olan büyüklüğü değildir, işlevidir.

0|0
    0|0
  • Etkilemez. Bu konuda uzmanlar bile kalınlığın haz verdiğini söyler. Haz için 10-12 cm bile yeterlidir.

0|0
    0|0
  • İlk uc cm hisseder kadin duyarlidir yani geri kalani doluluk hissi verir

0|0
    0|0
  • Etkiler
    Küçük olanlar evlenmesin asdasda

0|0
    0|0
  • cancan boyu az da olsa etkili. kimisi uzun olunca zevk alıyor, kimisi ise uzun olunca acı çekiyor zevk almıyor bu vajinayla ilgili bir durum.

0|0
    0|0
  • Mesele boyutta değil iyi ve uzun bir ön sevisme sonrasi yapilacak cinsel birlesimde,
    Cinsel birlesimde uzun kisa degil iyi kullanmaktir...

0|0
    0|0
  • Genelde can yakar bazi arkadaslarim var iliskiye giricek kiz bulamiolar zevk değil yani canini cok acitir ama sole bir durum var bazi kizlarin vajinasi genis cok iliskiye girmekden ya da dogustan yapisal onlari kucuk kesmio anca onlar zevk alir

0|0
    0|0
  • Etkilemez

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • aslında boyutu değil erkeğin sana verdiği tutku haz önemli.

0|0
    0|0
  • kalınlık kadar etki etmez bence

0|0
    0|0
  • 9 cm den az olmasın yeter

0|0
    0|0
  • tabiki etki eder

0|0
    0|0
  • farklı kalınlıkların kadının hissedeceği zevki etkileyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evet hiç bir haz alamazsın.
    özelliklede erkek penisi küçükse, hele hele erkeğin boyuda kısaysa... anladın sen onu...

0|0
    0|0
  • Önemli olan ruh uyumu gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • zeka boyutundaki fark daha çok etkiler. İnsanın en erotik organı beynidir. seks dahil herşey buradan başlar burada yükseltilir.

0|0
    0|0
  • Doyumsuzluk düzeyi hat safha yapmış , içine almadığı penis kalmayan bayanlar genelde boyutlarıyla fazla ilgilidirler.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama önemli olan karşıdakinin nelerden zevk aldığınıo bilmek

0|0
    0|0
    • sorularını gördümde hep penisi merak etmişsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...