Boşalmadan sonra tuvalete çıkmadan önce ne kadar beklemek gerekiyor?

Evet, herkesin bildiği gibi erkeklerde hem boşalma hemde tuvaletini yapma gibi bir seçenek yok. Biz boşaldıktan sonra ne kadar beklememiz lazım tuvalete çıkmak için? Ben hemen sonrasında hiç beklemeden yapsak bile bir şey olmaz dememe rağmen bunu sorduğum insanlar genelde farklı şeyler diyor. Sizin bir bilginiz ya da düşünceniz var mı? (Tuvalet diyorum ama küçük olan haaa :D )

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bunun zamanı yok. tek ölçek şudur. apar topar hemen kalkmak sakıncalı. peygamber efendimiz de abdest konusunu yani gusül konusunu anlatırken şunu demiş " hemen kalkmayın yan yatın gerekirse biraz uyuyun sonra gusül alın" demiş
    sebep nedir. sevişme süresince ve orgazm anında kalp ritmi çok yüksek olur. nabzınız ve ritim normale dönesiye kadar beklerseniz iyi olur. yani yaklaşık 5 dakike beklerseniz kalp ritminiz normale dönünce kalkabilirsiniz.

dediğim gibi işemenin zaman açısından hiç önemi yok. sadece o anki kalp ritmi ile alakalı bir durum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• İstendiği zaman yapılır ama ereksiyonun inmesi daha uygun olur.

0|0
    0|0
  • Aslında boşalmadan sonra yarım saate yakın sperm sızıntısı devam eder. Küçük çişi bu süre içind eyapmak lazım. Malum sperm en iyi yapıştırcılardan, yoksa yapmazsanız idrar yolu yanyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...