Vajinadan gelen kahverengimsi lekelenme nedir?

Normal şartlarda dün adet olmam gerekiyordu gelmedi. Az önce tuvalette kağıdın üzerine kahverengimsi sümüksü bir akıntı geldi? Hiç bir adet belirtim de yok. Adetim mi geliyor yoksa başka bir rahatsızlık mı var sizce?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle adetin geliyor.. eski dokuların artıkları yani rahmin temizlenme süreci olarak adlandırılır ve eskilerinin atılıp daha yenilerinin gelmesiyle oluşan bir akıntı şeklidir.. yumurtlama evresinden öncesinde adet döngüsünün başında mukus üretimi zirvede olur.. adet döngüsüne geçiş safhasında olduğundan endişelenmene gerek olmayan bir akıntıdır.. dediğin gibi leke şeklinde olabildiği gibi yoğunda olabilir..

Prof. Dr. Kerti

o_o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu durumu hiç bir sekilde buradan anlayamazsın regl olma ihtimali var ama düşük benim aklıma daha çok bağırsak paraziti mantar veya utherus iltahaplanması gibi duruyor fakat daha sayamadığım bir sürü nedeni olabilir eğer ki hastalıksa bunun bir kaç belirtisi bulunur bunlara dikkat etmen gerekmektedir bunlar kasıkta ağrı vajinal labialarda kaşıntı koku tahriş şisme veya şişlik hissi mide bulantısı veya iştahsızlık yaratabilir

0|0
    0|1
  • Onu bayanlara sor

0|0
    0|0
  • Sen bu yaşa kadar adet başlangıcının nasıl olduğunu daha öğrenemediysen ne diyelim sana.

0|0
    0|0
    • Adetim hiç böyle başlamadı ki. Kahverengi olunca rengi korktum. Evet adet sonunda böyle akıntılar gelir ama başlangıcında hiç olmadı. Vücudumda hiç bir adet belirtim yok. Tuvalet kağıdında sümüksü kıvam bir kahverengilik haricinde.

• Ben anlamam ancak yorum yapan bayanlar yazmış sana adet başlangıcı diye.

• adet yaklasmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ara kanaman olabilir canım sen bu gunu vee olursan adet gununu not et bir kac kere daha olursa doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Olcan iste

0|0
    0|0
  • Adetin geliyr bence bir kaç güne gelir herlde

0|0
    0|0
Yükleniyor...