Sık sık mantar olanlar?

İlk genital bölgemde mantar olduğumda çok ağlamış zırlamıştım. Doktorum aldığım ilaçlardan dolayı olduğunu Söylede. Ama sık sık olmaya basladim allahtan sirf kaşıntı var koku Acima falan yok. Doktorum krem veriyor dıştan uygulamak için. Bana dediki vajinamin içine sabah akşam fitil gibi haplar sokmam gerekiyormus yoksa ikidebir gelebilirmis. Ama ben daha kızım kizligimi bozmak istemiyorum. Bunun gibi sorunu veya bilgili olan birileri var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• boz ve ilişkiye girmelisin acilen sonra belkide herşey yolunda gider..

0|0
    0|2
    • Bozmak istemiyorum ama evlenene kadar kız kalmak istiyorum. Mantar sanıldığı gibi oyle aman çok kötü bisey değil bir kasintisi rahatsız ediyor. Ama olmasa tabi daha gzl!

• Yok kasinmiyor. Gün icindede çok nadir geliyor gidiyor

• sizinki degişikmiş :/

Erkekler Ne Diyor 3

• O bölgeyi kuru tutman gerekli. İç kısımlara su tutmaman gerekli. Bir de temizlik için sabun, ya da duş jeli kullanmaman gerekli.

0|0
    0|0
  • O. o o mantarlar pisiyormuymus?

Pislikden oluyor o mantarlar baska olmaz bende neden hic olmadi? Ben niye hic hasta olmuyorum?

0|0
    0|0
    • Pislikten olan birşey değil. Ben bu konu hakkinda çok araştırma yaptim ve doktoruma danistim. Mantar çok farkli şeylerden dolayi gelen bişey. Bir kere her kadinda mantar vardir ama vajinaflorasi mantari dengede tutar cogalmamsina neden olur erkeklerde böyle bir duruk yok. Aşırı temizlik, farklı ilaçlar, vücut direncin düşünce hatta şeker hastası olunca bile mantar olabliyorsun. Yani pislikle alakası yok tamamen vücudunun direncine bağlı. Vajinadaki floranin dengesi bozulduysa eğer sık sık olan birşey ve dengesini saglamak icin yine asagidan hap kullanmam gerekiyor. Lütfen bilgisizseniz abuk supuk bilmeden yazmayin. Hastaligi uzun süredir yasiyorum ve kendimide gayet güzel bilgilendiriyorum yani neyin ney oldugunu çok iyi biliyorum

• Biliyorsunda niye halen mantarli ortalikda dolasiyorsun?

• Yazdığımı okuduysan belki anlayabilirsin. Kizligimi bozmak istemiyorum. Benim icin kizlik önemli

• fazla ileri sokma sence hap bozmaz merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gittiğin doktor kız olduğunu bilmiyormu da sana kızlık bozcak ilaç versin ki kadın doğuma gdyorsun sorun saçma geldi

0|1
    0|0
    • Doktor tabi biliyor. Ama diyor ki eger kullanmazsam vajina haplarini sık sık yine gelebilir. Bu durumda çaresiz kalıyorum

• Bence kullanma sıcak suyla filan yıka oranı rahatlarsn sık çamaşır değiştir ne blym bu şekilde Korun

• Zaten hergün degistiriyorum ama daha sık iç çamaşırımi degistirmeye basladim sudan hariç birseyle yikamiyorum daha fazla dengesi bozulmasin diye iste birde kremliyorum

Yükleniyor...