Erken boşalma sorunu ciddi yardım lütfen?

Cok cabuk bosaliyorum. Partnerimle 3 aydan beri ayda 7-8 kerz seks yapiyoruz. Hep erken bosaliyorum. Onunda pek hosuna gitmiyor. Bazen trip atiyor beceremedim diye. Cogunlukla ilk basta geliyorum. Sertligini biraz kaybediyor ama devam etmeye yetiyor. Fark ediyoruz ve kendiside söylüyor. Uzunda sürüyor, ama o sertligin gitmemesi yani erken bosalmamak icin ne yapmaliyim? Kiloluyum ondan olabilir mi? ya da yasimdan dolayi? 18 yasindayim. ya da cok mu etkileniyorum diye?

0|1
212

En İyi Kız Görüşü

• Erken boşalmanın en sık rastlanan nedeni aşırı heyecandır. Erkeğin cinsel ilişkiye çok fazla önem vermesi ve stres altına girmesi nedeniyle erken boşalma durumu oluşabiliyor. "Erken" diye nitelenen ise penetrasyondan (penisin vajinaya girmesinden) 1-2 dakika sonra boşalmaktır.
    Uzun süren birlikteliklerde, tek eşlilikte ve düzenli seks hayatında bu süre bir şekilde rayına oturmaktadır.

Ayrıca aşırı içki, sigara, uyuşturucu maddeler, sağlıksız iş-ev ortamı, yorgunluk da erken boşalma nedenlerinden bir diğeridir. Geçmişte çok fazla mastürbasyon yapmış olmanın da cinsel ilişkiyi olumsuz etkilediği bilinmekte.

Bu etmenlerin dışında psikolojik yöntemlerle halen çözülemeyen durumlarda doktor tedavisi ve ilaç ile de geçirilmektedir.

0|7
    0|0
    • Tesekkürler kardesim, doktor gibi konustun. Sigara yok, ickide ayda 4 kez falan iciyordum onuda biraktim. Ama ben her gün yorgunum uykumu alamiyorum, simdiki gibi ve durmadan stres altindayim ondan mi ki acaba?

• Uykusuzluk ve yorgunluğun, yani genel olarak bedensel deformasyonun mutlaka etkisi olur. Beslenmenize de dikkat etmelisiniz.
      Geciktirici ürünlerden kaçınmanızı öneririm zira bu tür ürünler hem sağlığa zararlıdır, hem de kullanmayı bıraktığınızda çok daha erken boşalma sorunuyla karşı karşıya gelebilirsiniz.
      Doğal yollarla çözmenizi salık veririm.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok basit; geciktirici kullan.

0|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaç dakikada boşalıyorsun birleşme olduktan sonra?

0|0
    0|0
    • icine girdigimde direk. Ama ikincisi cok uzun sürüyor

• Bunla ilgili ilaç var ama düzenli cinsel hayatın varsa bu konuda cinsel terapi alman daha iyi bir çözüm.

• daha yaşın genç. onun etkisi oldukça fazla. bir süre daha beraber olursanız düzelecektir kendiliğinden şimdilik geciktirici krem, sprey vb. ürünlerden kullanırsın sorunun çözülür

0|0
    0|0
  • Arkadasim anafranalin diye antideprasan hapı kullanabilirsin yan etkisi 1hafta kadar geciktiriyor biz zamanin da leblebi gibi kullanıyorduk simdi de erk n bosalmaya çalışıyorum yanlış hatirlamiyorsam 75 lık aliyorduk haftada 1 veya 15 günde bir alıyordum ilk gün biraz zorluyor insani uyku uyuyup uyumdadigini anlamiyorsun titriyorsun esniyorsun ben genelde cumartesi akşamları atardim

0|0
    0|0
  • Ara sıra nefes alıp durakla. Abanma. Bide bu tür şikayeti olanlar ön sevişmeyi daha uzun tutup partnerini daha fazla tatmin edebilir.

0|0
    0|0
  • Tek eşle ve zamanla atlatılacak şey bu birde sık sık ilişkiye girmek gerekli aynı partnerle yaş olgunlaştıkça bişeyler rayına oturur

0|0
    0|0
  • Kardeş pelvis kaslarını gelistir... Bunu geliştirecek egzersizlere kegel egzersizi denir. sabırlı bir şekilde günlük yap. birde heyecanını yenmek için derin ve uzun nefesler al.. seksi abartılı bir rseymis gibi görme unutma seks bir sanattır.

0|0
    0|0
  • Kardeş kegel egsersizleri var bacağını ileri doğru uzat havaya doğru kaldır spor yapmanda gerekli googleye kegel egsersizleri yaz ilaç falan kullanma

0|0
    0|0
  • üroloji doktoruna görünmelisin

0|0
    0|0
  • Kardeşim erken derken ne kadar erken dakika olarak?

0|0
    0|0
  • geciktrici kulaln

0|0
    0|0
  • bro bende 18 yaşındayım daha mıllı olmadım ama yapay vajına yaptım ayıptır soylemesı onda bıle erkenden gıdıyorum yanı sıkıntı yok zaman ılerledıkce hakımıyetımız artar oyle dıyolar, gecmıs olsun

0|0
    0|0
    • gecmis olsun kardesim. Sen demek ki gercegini görünce napicaksin.. Bende öyleydim. Ama zaman gectikce olgunlasinca biraz daha düzeliyor. Tam eskisi gibi degilim, daha iyi su an ama yinede erken bosaliyorum. O dedikleri dogrudur umarim, zaman ilerledikce hakim olabilmek

• sagolasın :) aynen bakalım zamanla oraya odaklanmayarak hallederım dıye dusunuyorum yanı kafamda sorun etmıcem bunu daha ortada bısey yok gencız , bunlar basıt sorunla olur

• aynen öyle

• bu sorun herkezde var ve normal ama geciktirici kullanırsan bu sorunu çözersn :)

0|0
    0|0
    • öylemi diyorsun kardes :) benide sinir ediyor bu sorun ya

• evet öyle kardeşm :)

Yükleniyor...