Ilk cinsel ilişkinizde...

bir arkadaşımdan duymuştum. ilk ilişkide kız kendini kasmassa rahat olursa korkmazsa kanama zaten olmuyormuş. kızların çoğunda bu nedenle ilk ilişki kanamasız oluyormuş. bu doğru mu ? bi de eşinizi ya da sevgilinizi bakire diye biliyorsunuz ilk ilişkide kanaması olmuyor ne düşünürsünüz ne dersiniz ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• canım erkekler bu tür oyunları yemez. belki şurda 3 5 saf sözüme inanır onlarda saf arkadaşına söyler yok kanama olmuyomuş die düşünürler die sanma... Erkekler bi kızın bakire olmadıgını anlamayacak kadar aptal değil. vermişin bekaretini birine tamam olmuş bitmiş. bundan sonra hayatına girecek olan adama yalan söyleme. bakire olmadığını söyle. bi yola çıkacaksa seninle bunu bilerek çıksın. son ana kadar eni bakire sanada beklediği çıkmazsa daha kötü olur herşey

1|2
    0|0
    • doğru diyorsun aslında. bakireyim dersin bu sefer ilişkide belki hal tavırlarından anlaşılır sonuçta ilk kez yapıyomuş gibi yapamazsın tam. zar esnek dersin o da olmaz. karşındaki bi zar için kabul etmiycekse etmesin. haklısın böyle kabul etmeli karşımdaki geçmişe değil onla birlikte olunan zamana ileriye bakmalı

• amin. umarım bu sefer elimdekinin kıymetini bilmeyi de öğrenmiş olurum

• aynen katılıyorum sweetgirle..baştan söle kız olmadıgını zaten seven adam bunu sorun yapmazz.ama en son gece bunu ögrenirse enayi yerine konuldugunu düşünür ve ozaman senden tiksinir ondan sonra kıçını yırtsan o erkek sana bakmaz

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni kandırmışlar yok öyle birşey. Doktora gitmeden peşin hükümlü olmam ama pek iyi şeyde düşünmem herhalde.

0|1
    0|0
  • -adı:duygu

-yaşı:19

-kilosu:55-60 civarı

-boyu:1.65 civarı

0|1
    2|0
  • Kanamaması için kızlık zarının "Esnek" olması lazım. Bu zara sahip olanlarda ilk ilişkide kanama olmayabilir.

0|0
    0|0
    • benim kanama olmadı esnek o zaman..

• erkek anlayamazsa sorun yok o zaman :) benim kanamam hiç olmadı demekki esnekmiş :)

• sorun o zaman başlar asıl :)

• kanama kızlık zarı yırtılmasından olur.. kasmayla bir şey değişmez.. eğer kanama olmazsa o zaman bakire olmadığı anlaşılır..

0|0
    0|0
    • benim ilişkimde kanama olmadı ilk ilişkimdi

• neden kızıyorsun bana ya? ben senin birsenedir 3-4 günde bir ilişkiye girdiğinizi ne bileyim? genel bir soru olarak sordun, bende genel bir cevap verdim.. sebep sadece esnekte değil.. kalın zarda olabilirmiş.. (aman seni kasdetmiyorum)..

• hayır direk bakire olmadığı anlaşılır dedin ona kızdım. benim hayatımda bi o oldu yani ne ondan önce biriyle ilişkim oldu ne de onla birlikteyken. bakireydim yani ama ne ilkinde ne de sonrasında hiç kanamam olmadı benim

• yemez bu başka bişey bul :))

0|0
    0|0
  • o değilde kız kendini kasıp penisi içinde sıkıştırdığında çok fena oluyor ha. konusu açılmışken aklıma geldi yani partnerinize bu şekilde süprizler yapabilirsiniz kızlar

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey.ilk ilişkide kanama olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalan ilk ılişkide kanama olur ama bazı bayanların kızlık zarı esnek onlarda olmuyor .

0|0
    1|0
    • esnek olanların hiç bi zaman yırtılmıyor mu zarları. benim ilişkimde hiç kanama olmadı

• Bazılarında hiç olmuyor ufak bir operasyon ile sorunu çözüyorlar bazılarında doğum sırasında oluyor

• tamam canım teşekkür ederim

• Benim ilk ilişkimde ve sonraki 4 ilişkimde ne kanama ne acı oldu. Doktora gittim sonra ben de. Esnekmiş kızlık zarım. Olmayacakta galiba.

0|0
    0|0
    • bende de aynı durum var doktora gitmedim zaten sevgilimle birlikte olmuştm 18 yaşında. şimdi de 20 yaşındaym hala onla birlikteyim doktora gidemem yani. hiç kanama olmadı

• Bu zar yapısıyla alakalı ama kasmamakla değil.

• tamam o zaman teşekkürler

• ilk ilişkide kanama olur.

0|0
    0|0
    • benim olmadı

• hiç bişey demedi çünkü ikimizde birbirimizin ilkiydi bunu biliyodu

• anladım benim sevgilim de bişey demedi çünkü onunda benimde ilkti yani biliyordu bunu. teşekkür ederm

• Benim ilk ilişkimde kanama olmadı , aradan biraz zaman geçince wc gidince hafif kahverengi lekelenme geldi. Çok korktum sevgilim inanmazsa diye aradan 2gün geçti evdeyken kan geldi :S Sonra 2.e birlikte olduğumuzda ilişki esnasında kan geldi :)

0|0
    0|0
    • biz çok kez birlikte olduk ama hiç kan gelmedi

• Keşke ilk haftasında doktora gitseydin. İlk cinsel ilişkin oldugunu 7 10 gün geçmediyse yeni bozuldugunu söylüyorlar. Ben daha önce ilişkiye girer gibi bi durum yasadım kan gelmeyince svegilim bana güveniodu tabi de ben kendimi kötü hssedip doktora gitmiştim.

• sevgilimle ilişkiye girdim 2 senedir birlikteyiz ikimizin de ilkiydi 1 senedir bu anlamda da ilişki yaşıyoruz işte. ilk olduğunu gayet iyi biliyodu o yüzden o sorun etmedi hiç farklı bişey düşünmedi de zaten de benim aklıma takıldı acaba kan gelmedi çok nadir olan bişey mi diye çünkü etrafımda duyduklarımın hepsinde kan gelmemiş

• İlk ilişkide bendede kanama olmadı ama daha sonraki ilişkilerimdede kanama olmadı.Zar esnekse kanama olmaz ancak doğumda yırtılır diyorlar.

0|0
    0|0
  • ilk cinsel ilişkide mutlka kanama olur ancak bazı kızların zarı esnektir onlarda olmayabilir ki buda nadirdir zaten..kasmayla falan alakası yok yani..

0|0
    0|0
    • esnek olanların hiç bi zaman yırtılmıyor mu zarları. benim ilişkimde hiç kanama olmadı

• ancak doğum yapınca yırtılır..

• her kızda kanama olmaz, hatta cogu kitapta bazen biraz kan gelir diye gecer, esnek olmasa bile kanama olmayabilir...

0|0
    0|0
    • benim arkadaşım da bana böyle dedi işte genelinde kanama olmuyormuş ama anlamadığım herkes bi kandan bahsedip duruyor kanama yoksa bakire değil deniyor bi çoğunlukta kanama olmuyorsa hala niye böyle düşünülüyor ?

Yükleniyor...