Sevgilim şimdi ne demek istedi acaba?

1 yıldır birlikteyiz ve hiç cinsellik yaşamadık. Ben 20, o neredeyse 27 yaşında. Ama zaman zaman cinsellik hakkında sohbet ediyoruz tabii. Bana bir keresinde `o kadar çok fırsatım olmasına rağmen şimdiye kadar hiç bir kızın bekaretini almadım, hiç bir kızın hayatını kaydırmadım, ve bakire olmayan ile yattım sadece` demişti.. Sonra ben ona `peki şimdiye kadar bütün sevgililerinle yattın mı?`diye sordum, o da bana; `evet, biri hariç hepsiyle yattım, o yatmadığım kişiyle zaten çok az süre çıkmıştık fırsat olmamıştı yani` demişti..

Ama şimdi benim anlamadığım; bakire olan kızlara elini bile sürmemiş, ama bakire olmayanlarla yatmış.. Üstelik bütün sevgilileriyle de yatmış, yani bu durumda bekarete çok önem veren sevgilim bütün sevgilileriyle sadece gönül eğlendirmek için mi çıkmış oluyor, yani hiç biri ile ciddi değilmiydi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ya aynen öle... yada bi tutarsızlık olduğuda kesin.. ama bukdr açık çozlu olması benım ilgimi çeken oo oldu.. nedenbi ınsan yediği haltları helede yanı cinsellik bakımından olan şeyleri sevgilisine sölerki hiçmi korkmaz bırakmıycagnı...

1|0
    0|0
    • yoo o bilir benim öyle seylere takmadigimi

• adam sevp kıza onem werıosa neden dgruları solemesın arkadsım. onnla bı hayat surucekse kızn blmesı gerek

• tutarsızlık var bu işte...

1|0
    0|0
  • tutarsızlık var diyenlere katılıyorum atıp tutmuş biraz esas senın agzını aramış sen ısteklımısın dıye.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle yalan söylüyor.seni gaza getirmek için

0|0
    0|0
  • Sana olta atıyor kısaca seninde sazan olarak atlamanı bekliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle insanlar maymun iştahlı olur.sana da biraz çıtlatmış ama anlamamışsın .ben hepsiyle yaptım hatta diğeriyle de yatacaktım ama fırsat olmadı yoksa onunla da yatardım demiş.yani seninle de çıkıyorsa yatacak büyük ihtimalle.zaten yatan hangi erkeğe sorarsan sor hepsin de kız ya bakire değildir ya da kendi istemiştir.bilmiyorum böyle herkesle yatan birisiyle işim olmaz br de çelişkili bi durum var bakire olmayan biriyle demekki hiç çıkmamış .sevglililerinin hepsi bakire değilmiş.ee hepsini seçerek mi bulmuş.bakire olan biriyle çıkmayı düşünmemiş mi?bana tuhaf geldi açıkcası

1|0
    0|0
    • ve o kızların hepsinin bakire olup olmadığını sen bilemezsin.

• Soruyu soran arkadaşımız 20 yaşında sevgilisi 27.

27 yaşında bir erkeğin beraber oldugu kadınlar büyük ihtimalle ya yaşıtıdır yada 1-2 yaş farkı vardır ve bekaret sorununun olmadığı yaş aralıgındadırlardır.

Bunu da dikkate almak lazım.

• yaşla ne alaka .

• Gönül eğlendirmek için çok açık zaten

1|0
    0|0
  • zevkını alıp bırakmıs işte..

0|0
    0|0
  • igrenc bir sevgili. aciksozluymuste anlatmis, bence dusunme daha fazla bunlari icinden cikamazsin. olacagina varir, seviyorsan git pesinden sevmiyorsan salla. eskileri karistirmanin alemi yok, uzulende sen olursun.

1|0
    0|0
    • yo zaten bunlari bana daha birbirimizle sevgili olmadan önce anlatmisti, artik yalvarsam anlatmaz. hem zaten ben geçmise takmiyorum, sonuçta bekar erkek üstelik yakisilida e bu yasina kadar bakir kalacak hali yok ya :D

• haha aynini benim sevgilimde dedi, gerci hayatina benden once biri girmemisti, ama baktiklarina veya tacize ugradigini falan anlatmisti. ozaman iyisin bakmada:D

• hahahahahahaha :p

Yükleniyor...